building.lv skaitļos

Lietotāji online10
Aktīvie uzņēmumi86
Nozares raksti32443
13. oktobrī paziņos “Būvindustrijas lielās balvas” laureātus : building.lv - par būvniecību Latvijā

13. oktobrī paziņos “Būvindustrijas lielās balvas” laureātus

13. oktobrī paziņos “Būvindustrijas lielās balvas” laureātus

Jau devīto gadu būvindustrijas biedrību un asociāciju deleģētie 49 eksperti izvērtēja pieteikumus apbalvojumam "Būvindustrijas lielā balva" kategorijā "Mūža ieguldījums būvindustrijā", kategorijā "Gada inženieris" un "Gada arhitekts" un nominācijā "Gada students". Ar vidējās un jaunākās paaudzes inženieriem un arhitektiem, kā arī studentiem vērtētāji vienmēr tikās klātienē. 

Šis gads atnāca ar sarunām tiešsaistē. Protams, ka pietrūka klātbūtnes, bet tik un tā tikšanās bija izzinošas. Vērtētājos nominētie kārtējo reizi nostiprināja pārliecību: "Latvijā ir daudz jaudīgu inženieru un arhitektu!" Prieks, ka uzzinām par viņiem, kuri Latvijā radījuši izcilas būves, prieks, ka ar viņiem lepojamies un sakām viņiem "Paldies!" arī publiski. Apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva 2021" laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 13. oktobrī pulksten 18:00 VEF kultūras pilī.

Par mūža ieguldījumu būvindustrijā šogad tiks godināti visdažādāko jomu speciālisti:

būvinženieris, ilggadējs Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume, vairāku simtu tiltu projektu inženieris Raimonds Maslovskis, AS "Ceļuprojekts" padomes priekšsēdētājs Anatolijs Gulbis, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Būvkonstrukciju katedras asociētais profesors Jānis Kreilis, SIA "Glamma" tehniskais direktors Mihails GlazunovsSIA "Arhitektu birojs Vecumnieks & Bērziņi" līdzīpašnieks, arhitekts Edvīns VecumnieksAS "LNK Industries" būvdarbu vadītājs Aleksandrs Kvaša un SIA "Būvuzraugi LV" atbildīgais būvuzraugs Aleksandrs Frolovs.

Banner 280x280

Kuri pretendenti saņems augstāko apbalvojumu nozarē – "Pamatakmeni" kategorijā "Gada inženieris/arhitekts" un kuri bakalauri un maģistri iegūs titulu nominācijā "Gada students 2021", uzzināsim ceremonijā, kuru varēs skatīties tiešraidē LBS mājaslapā un LBS Facebook profilā.

Apbalvojuma pasniegšanu devīto gadu organizē Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls "Būvinženieris" sadarbībā ar būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām un valsts institūcijām.

Apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva" galvenais partneris: "Knauf", sadarbības partneri: "Bauroc", "Peri", "Paroc", CMB, "Velux", "ThermoWhite", atbalstītāji: "RERE Grupa", "Sakret", "Ramirent", "Firma L4", mediju partneri: "Būvinženieris", buvbaze.lv, buvlaukums.lv, abc.lv, building.lv, "Laiks mājai".

Dalies ar šo rakstu