building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi86
Nozares raksti32454
26. jūlijā notiks seminārs “Kā gudri samazināt tēriņus par apkuri daudzdzīvokļu mājās?” : building.lv - par būvniecību Latvijā

26. jūlijā notiks seminārs “Kā gudri samazināt tēriņus par apkuri daudzdzīvokļu mājās?”

26. jūlijā notiks seminārs “Kā gudri samazināt tēriņus par apkuri daudzdzīvokļu mājās?”

Šī brīža prognozes liecina par turpmāku kurināmā cenas un attiecīgi arī siltumenerģijas tarifa pieaugumu. Nākamā apkures sezona būs viena no izaicinošākajām pēdējo gadu laikā. Redzot iedzīvotāju interesi un augošo satraukumu par gaidāmo apkures sezonu, AS “Rīgas siltums” organizē semināru “Kā gudri samazināt tēriņus par apkuri daudzdzīvokļu mājās?”

Seminārā ar risinājumiem energoefektivitātes uzlabošanai dalīsies eksperti no AS “Rīgas siltums”, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un Attīstības finanšu institūcijas “Altum”. Praktiskā semināra pārraide notiks otrdien, 26. jūlijā, plkst. 14.00 portālā “Delfi”, AS “Rīgas siltums” YouTube kanālā un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” Facebook kontā.

Interesentiem tiks sniegta skaidrojoša informācija par vairākiem aktuāliem jautājumiem: Ko varam veikt, lai samazinātu apkures izmaksas daudzdzīvokļu ēkās? Kā pieņemt lēmumus un sākt organizēt energoefektīvus soļus? Kādi lēmumi un kam jāpieņem par plānoto energoefektivitāti? Kur rast finansējumu?

Banner 280x280

AS “Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.

Dalies ar šo rakstu