building.lv skaitļos

Lietotāji online16
Aktīvie uzņēmumi1659
Nozares raksti32865
4 ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties auto riepas : building.lv - par būvniecību Latvijā

4 ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties auto riepas

4 ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties auto riepas

Kad pienācis laiks iegādāties jaunas riepas savam auto, izvēle jāveic rūpīgi, jo, kā zināms, lielā mērā tieši riepas un to kvalitāte nosaka to, cik droša būs braukšana. Šobrīd, kad riepu piedāvājums ir tiešām daudzveidīgs, jautājumi par labāko riepu izvēli var rasties pat pieredzējušiem autovadītājiem. Ko ņemt vērā, izvēloties piemērotāko risinājumu savam auto? Par to vairāk raksta turpinājumā! 

Sezona

Pirmais un galvenais nosacījums – jāiegādājas konkrētajai sezonai atbilstošas auto riepas. Laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām. Tās var būt gan ziemas riepas ar radzēm, gan bez – lai izvēlētos labāko variantu, ir jāizvērtē plānotie braukšanas apstākļi. 

Ja ir plānots pārsvarā braukt pa labi tīrītiem ceļiem pilsētā, piemērotas būs ziemas riepas bez radzēm, savukārt braukšanai pa piesnigušiem un apledojušiem lauku ceļiem drošāk izvēlēties radžotas riepas. Jāatceras gan tas, ka ar šādām riepām nav atļauts pārvietoties vairākās Eiropas valstīs, tādēļ, ja ziemas sezonā iecerēts ceļojums ar auto, priekšroka jādod neradžotām riepām. 

Riepu izmērs 

Nākamais svarīgais faktors ir riepu izmērs. Tas jāizvēlas saskaņā ar auto ražotāja norādēm, kas atrodamas autoīpašnieka rokasgrāmatā. Ja rodas kādi jautājumi, jums palīdzēs profesionāls riepu serviss, kur varēsiet konsultēties ar speciālistu. Tādējādi varēsiet piemeklēt sev labāko risinājumu. 

Kvalitāte 

Bieži vien ekonomijas nolūkos auto īpašnieki apsver savu transportlīdzekli aprīkot ar mazlietotām riepām, tomēr, pat ja iegādājaties riepas, kas šķietami ir labā stāvoklī, tik un tā pastāv risks, ka tās izrādīsies nepietiekami kvalitatīvas. 

Riepu iegādes vieta 

Lai arī riepas šobrīd var iegādāties dažādās tirdzniecības vietās, visdrošāk tās ir iegādāties specializētā riepu servisā, kur tās tiek pareizi uzglabātas. Ja izvēlētā riepu garāža vai serviss piedāvā arī tādus pakalpojumus kā riepu montāža un riepu balansēšana, jūs ietaupīsiet laiku! 

Kvalitatīvas riepas Rīgā piedāvā serviss "Riepu Garāža". Izvēlei gan budžeta, gan Premium klases riepas, lai katrs autovadītājs varētu izvēlēties savām iespējām atbilstošu risinājumu. Servisa piedāvājumā arī lietie diski. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.riepugaraza.lv

Dalies ar šo rakstu