building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi1676
Nozares raksti32872
6. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde VIDE UN ENERĢIJA2010 no 14. līdz 17. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. : building.lv - par būvniecību Latvijā

6. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde VIDE UN ENERĢIJA2010 no 14. līdz 17. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

6. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde VIDE UN ENERĢIJA2010 no 14. līdz 17. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Vides ministriju, Rīgas enerģētikas aģentūru un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

6. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde VIDE UN ENERĢIJA2010 no 14. līdz 17. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Vides ministriju, Rīgas enerģētikas aģentūru un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Izstādes "Vide un Enerģija 2010" jaunumi un saturs
Izstāde aptvers plašu ar energoefektivitātes risinājumiem saistīto jautājumu spektru, sniegs vispusīgu pārskatu par jaunāko enerģiju taupošo un videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanas nepieciešamību un to praktisko pielietojumu.
Līdztekus atjaunojamās enerģijas un energoefektivitātes lomas pieaugumam un to aktualitāšu atspoguļošanai, izstādē nozīmīgu vietu ieņems jautājumi par dabas aizsardzības un vides kvalitātes uzlabošanu, resursu saprātīgu izmantošanu, kā arī videi draudzīgas saimniekošanas piemēru popularizēšanu un izplatīšanu sabiedrībā.

Izstāde "Vide un Enerģija" notiks vienlaikus ar izstādi mājokļa labošanai un interjera pārvērtībām "Māja. Dzīvoklis 2010". Tādejādi ikkatra izstādes dalībnieku mārketinga ieguvumi būs vēl pārliecinošāki, jo vienlaikus būs iespēja strādāt gan ar profesionālajiem apmeklētajiem, gan arī tā pulcēs ievērojami kuplāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu.

Pasākumi nozares profesionāļiem

Starptautiskās Enerģētikas dienas
Izstāde ir profesionāļu pulcēšanās vieta, tādēļ arī turpmāk izstādē apmeklētāji varēs gūt jaunas zināšanas un apgūt citu valstu pieredzi par aktuāliem jautājumiem gan semināros, gan konferencēs. Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas enerģētikas aģentūra" jau tradicionāli rīkotais pasākums "Starptautiskās Enerģētikas dienas" nodrošinās nozares profesionāļu un sabiedrības interesi par izstādi "Vide un Enerģija" kopumā.
Vides ministrijas semināri
Vides ministrijas stendā visās izstādes norises dienās ikviens izstādes apmeklētājs varēs piedalīties semināru un prezentāciju ciklā. Saistošie semināri un diskusijas par biomasu, saules enerģiju, vēja enerģētiku, biogāzes ražošanu Latvijā, atjaunojamiem energoresursiem ilgtspējīgā būvniecībā, klimata pārmaiņu finanšu instrumentiem un citām tēmām arī šajā izstādē pulcēs lielu interesentu auditoriju.

Izstādē pārstāvētās nozares un tematika

ENERĢĒTIKA. ENERGOEFEKTIVITĀTE
- Elektroenerģijas ražošana
- Elektrotehnikas iekārtas, materiāli
- Procesu automatizācija, vadība, kontrole, mēraparatūra
- Enerģiju taupoša apgaismes tehnika
- Apkure un siltumtehnikas iekārtas
- Siltumizolācija, ēku un cauruļvadu siltināšanas tehnoloģijas
- Ēku energoaudits, vadības sistēmas un pārvaldība
- Gaisa kondicionēšanas un ventilācijas iekārtas un sistēmas

VIDE
- Atjaunojamie energoresursi, to izmantošana enerģijas ieguvei
- Ūdens sagatavošanas un notekūdeņu apstrādes iekārtas
- Gaisa piesārņojums, analīze un attīrīšana
- Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde
- Uzskaites, kontroles sistēmas un mēraparatūra
- Komunālā un speciālā tehnika vides labiekārtošanai

INFRASTRUKTŪRA
- Elektroenerģijas pārvade, tīkli un sistēmas
- Sakaru un telekomunikāciju inženiertīklu ierīkošana
- Gāzes, siltumtrašu, ūdensvadu un kanalizācijas sistēmu būve
- Ceļu būves un remontu tehnika, materiāli un tehnoloģijas
- Tehnika enerģētiskās koksnes un biomasas iegūšanai
- Alternatīvā degviela transportam, ekoloģiskais transports

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.