building.lv skaitļos

Lietotāji online116
Aktīvie uzņēmumi20514
Nozares ziņas33096
Jauno elektroenerģijas pieslēgumu izmaksas augs : building.lv - par būvniecību Latvijā

Jauno elektroenerģijas pieslēgumu izmaksas augs

Jauno elektroenerģijas pieslēgumu izmaksas augs
Foto: Jauno elektroenerģijas pieslēgumu izmaksas augs

Laikraksts "Dienas Bizness" vēsta, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija akceptējusi jaunos elektroenerģijas noteikumus. Būtiskākās izmaiņas paredz, ka pieslēgumu pasūtītājiem izmaksas pieaugs.

Laikraksts "Dienas Bizness" vēsta, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija akceptējusi jaunos elektroenerģijas noteikumus. Būtiskākās izmaiņas paredz, ka pieslēgumu pasūtītājiem izmaksas pieaugs.

A/S "Sadales tīkli", kas kopš 2007.gada 1.jūlija darbojas kā neatkarīgs sadales tīklu operators un šajā periodā jau ir strādājis ar 9 miljonu latu lieliem zaudējumiem, tiks jauno pieslēgumu ziņā atslogots. Taču tā kā pieslēgumu esot daudz, daļa izdevumu tāpat būšot jāsedz "Latvenergo".

Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.