building.lv skaitļos

Lietotāji online28
Aktīvie uzņēmumi20545
Nozares ziņas33097
Meņģelē pabeigti ūdensaimniecības darbi : building.lv - par būvniecību Latvijā

Meņģelē pabeigti ūdensaimniecības darbi

Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja Ieva Jermacāne informē, ka ir pabeigta ERAF līdzfinansētā projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Ogres novada Meņģeles pagasta Meņģeles ciemā" 1.kārta.


Ir rekonstruēti maģistrālie ūdensvadi 1981m garumā, rekonstruēti pašteces kanalizācijas tīkli 1094m, kā arī izbūvētas jaunas attīrīšanas iekārtas. Projektēšanas darbus un autoruzraudzību veica SIA "Projektēšanas birojs Austrumi". Būvdarbus veica SIA "Būvfirma Vītols".

Projekta kopējās izmaksas sastāda 323189 Ls, no tām ERAF finansējums 227033.Ls, bet Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums ir 96155.37 Ls.

 

www.ogresnovads.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.