building.lv skaitļos

Lietotāji online20
Aktīvie uzņēmumi20514
Nozares ziņas33096
Par būvniecības kavēšanu līgumsodus nepiemēros : building.lv - par būvniecību Latvijā

Par būvniecības kavēšanu līgumsodus nepiemēros

Par būvniecības kavēšanu līgumsodus nepiemēros

Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja šodien akceptēja Rīgas domes lēmuma projektu "Par zemes nomas līgumos noteikto līgumsodu maksāšanas pagaidu kārtību".

autors: Par būvniecības kavēšanu līgumsodus nepiemēros
Foto: Par būvniecības kavēšanu līgumsodus nepiemēros; autors: Par būvniecības kavēšanu līgumsodus nepiemēros
Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja šodien akceptēja Rīgas domes lēmuma projektu "Par zemes nomas līgumos noteikto līgumsodu maksāšanas pagaidu kārtību".

Lēmumā paredzēts līdz 2010. gada 31. decembrim nepiemērot zemes nomas līgumos noteiktās tiesības piedzīt no nomnieka līgumsodu divkāršā nomas maksas apjomā par objekta projektēšanas un būvniecības termiņa kavējumu.

Komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks (LPP/LC), komentējot sagatavoto lēmumu, atzīmēja, ka šādi kavējumi pašreizējos ekonomiskajos apstākļos ir objektīvi nosacīti, un pašvaldībai būtu jāpalīdz attīstītājiem pārvarēt radušās problēmas. "Mēs nedrīkstam savilkt cilpu uzņēmējam ap kaklu, iedzīvojoties uz viņu grūtībām", sacīja A.Ameriks. "Vienlaikus mēs atcelsim šo līgumsodu administrēšanu, tā mazinot birokrātiju Rīgas pašvaldībā."



Informāciju sagatavojis V.Daugmalis, tālr. 26116645.
Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.