Reģionālajam būvmateriālu tirdzniecības centram Gāles nams - spāru svētki!

Jau mēnesi pēc intensīvu būvdarbu uzsākšanas topošajam Reģionālajam būvmateriālu tirdzniecības centram Gāles nams nosvinēti spāru svētki. Centrs tiek būvēts blakus lielveikalam Raibais Suns Siguldā. Tā īpašnieks un galvenais būvdarbu veicējs ir a/s Siguldas Būvmeistars. Darbi tiek veikti, precīzi ievērojot Eiropas Savienības valstīs pieņemtos šādu lielveikalu būvniecības standartus.

Jau mēnesi pēc intensīvu būvdarbu uzsākšanas topošajam Reģionālajam būvmateriālu tirdzniecības centram Gāles nams nosvinēti spāru svētki. Centrs tiek būvēts blakus lielveikalam Raibais Suns Siguldā. Tā īpašnieks un galvenais būvdarbu veicējs ir a/s Siguldas Būvmeistars. Darbi tiek veikti, precīzi ievērojot Eiropas Savienības valstīs pieņemtos šādu lielveikalu būvniecības standartus.
Šobrīd ir sagatavota konstrukcija vienlaidus jumta seguma un siltinājuma montāžai. Tiek veikti sagatavošanas darbi piegādāto ārsienu paneļu uzstādīšanai un grīdu ieklāšanai gan veikala slēgtajā, gan atklātajā teritorijā.
Pirms dažām dienām a/s Siguldas Būvmeistars uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem ir noslēdzis līgumu ar a/s Latvijas Unibanku par kredītlīnijas izmantošanu būvdarbu veikšanai .
A/S Siguldas Būvmeistars valdes priekšsēdētājs Jānis Odziņš: "Projekta sagatavošanas stadijā mūs konsultēja Vācijas starptautiskās ekonomiskās sadarbības projekta SENIOR EXPERTEN SERVICE eksperts Albrehts Wilds. Arī realizācijas stadijā mūs konsultē Somijas uzņēmums RAUTAKESO, ko Latvijā pārstāv a/s Fanaal. Gan mūsu tirdzniecības centra iekārtošanā, gan klientu apkalpošanas un tirdzniecības jomā tiek ņemta vērā Somijas uzņēmuma pieredze un atbilstoši standarti.
Nākotnē plānojam, ka slēdzot franšīzes līgumu ar Somu uzņēmumu, reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs Gāles nams iekļausies RAUTAKESKO reģionālās attīstības plānos."
A/S Siguldas Būvmeistars celtniecības darbus pie reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centra Gāles nams uzsāka 2001.gada novembrī un investīcijas sastādīs ap 0,6 milj Ls, kurās iekļauts bankas kredīts un a/s Siguldas Būvmeistars līdzekļi. Paredzēts, ka ieguldījumi atmaksāsies 5 - 6 gadu laikā.
A/S Siguldas Būvmeistars izpilddirektors Noris Krūzītis: "Realizējot franšīzes līgumu ar RAUTAKESKO un iekļaujoties reģionālas būvmateriālu tirdzniecības sistēmā Latvijā, mēs Siguldas un Rīgas rajona reģionā saviem klientiem varēsim nodrošināt tādu pašu preču, servisa, cenu līmeni, kā vadošajos būvmateriālu lielveikalos Rīgā."
A/S Siguldas Būvmeistars jau septiņus gadus pieder būvmateriālu tirdzniecības veikals, kura apgrozījums nemitīgi katru gadu ir pieaudzis aptuveni par 20%. Taču patreizējā platība nav pietiekama, lai attīstītos un nodrošinātu pieaugumu nākotnē, tādēļ tika uzsākts jaunā reģionāla būvmateriālu tirdzniecības centra celtniecības projekts. Tas tika uzsākts pirms diviem gadiem, sākotnēji paredzot būvmateriālu un mēbeļu tirdzniecības nodaļu atvēlēt lielveikalā Raibais suns, kura līdzīpašnieks ir a/s Siguldas Būvmeistars. Lielveikala būvniecības laikā tomēr tika pieņemts lēmums par atsevišķa būvmateriālu tirdzniecības centra izveidi, jo bija necerēti liela tirdzniecības firmu interese par telpu īri tirdzniecības centrā Raibais suns.
A/S Siguldas Būvmeistars ir 7 gadu pieredze būvmateriālu tirdzniecībā. Paredzams, ka arī Gāles nams būs lielākais būvmateriālu tirdzniecības centrs reģionā, tā segtā platība sastādīs 2500 m2.
Plānots, ka jaunais reģionālais būvmateriālu tirdzniecības centrs Gāles nams piedāvās plašāko būvmateriālu un saimniecības preču klāstu visā Vidzemē. Lielveikalā varēs iegādāties mēbeles, dārzkopības inventāru, saimniecības preces, būvmateriālus un citas ikdienai nepieciešamas preces, tādējādi atvieglojot ikviena cilvēka sadzīvi, kas vēlas būvēt un labiekārtot savu mājokli.
A/S Siguldas Būvmeistars specializējas celtniecībā, būvmateriālu ražošanā, kā arī būvmateriālu tirdzniecībā. A/S Siguldas Būvmeistars ir slēgtā akciju sabiedrība ar 100 % vietējo kapitālu. Tā ir arī viena no pirmajām būvniecības kompānijām, kas 2000.gadā ieguva ISO kvalitātes vadības sertifikātu.

Informāciju sagatavoja
SIA "PR Plus"
Kontaktpersona:
Linda Dadeika
e-mail: linda@prplus.lv
mob.tel.: 6445709

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.