building.lv skaitļos

Lietotāji online13
Aktīvie uzņēmumi20514
Nozares ziņas33096
Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi. : building.lv - par būvniecību Latvijā

Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.

Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.

5.jūnijā Rīgas domes Satiksmes departamentā notika preses konference, kurā Rīgas domes pārstāvji informēja par jaunākajiem darbiem un projektiem Rīgas ceļu sakarā.

5.jūnijā Rīgas domes Satiksmes departamentā notika preses konference, kurā Rīgas domes pārstāvji informēja par jaunākajiem darbiem un projektiem Rīgas ceļu sakarā.
Šogad paredzēts veikt darbus 70 ielās vai ielu posmos, šobrīd darbi pabeigti 26 no tiem, seguma atjaunošanas darbi ir uzsākti 9 ielās.

Šobrīd remontdarbi vēl turpinās Lāčplēša ielā, satiksmes pārvadā pār dzelzceļu Daugavgrīvas ielā, tiltā pār Mīlgrāvi, gājēju tunelī Viestura prospektā, gājēju tunelī Brīvības ielā pie VEF, pār dzelzceļu kalnciema ielā. Uzsākts arī Akmens tilts 2. kārtas remonts, tie tiks pabeigti 2002.gada septembrī.

autors: Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.
Foto: Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.; autors: Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.
Ir zināmi Rīgas domes Satiksmes departamenta, Latvijas Autoceļu direkcijas, Ceļu policijas un Skolu Valdes kopīgi rīkotās akcijas rezultāti. Akcijas laikā tika apsekotas 36 vietas pie bērnu iestādēm, kur tika prasīts ierīkot luksoforus, pieņemts lēmums luksoforus ierīkot pie 3 no šīm skolām - Šampēteu sākumskolas, 88. un 93. vidusskolas, Mežciema pamatskolas un 89. vidusskolas. Tiek plānoti arī dažādi citādi projekti, lai uzlabotu drošību pie Rīgas skolām un bērnu dārziem.

Rīgas domes Satiksmes departamenta darbinieki informēja arī par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā, kādas būs sakarā ar "Hanzas dienām" 7.- 10. jūnijā. Šajās dienās daudzos maršrutos kursēs papildreisi, salūta laikā 7.jūnija vakarā tiks slēgta satiksme krastmalā.

Linda Tunte
autors: Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.
Foto: Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.; autors: Rīgas domes Satiksmes departamenta jaunumi.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.