Rīgas domē notiks veloinfrastruktūras attīstībai veltīta konference
Piektdien, 28. novembrī, plkst. 10.00, Rīgas domes sēžu zālē norisināsies Baltijā lielākā velokonference "Kustība plānošanā: veselība, ekonomika, izglītība un drošība", kura tiek rīkota jau trešo gadu. Konferenci organizē Rīgas domes Satiksmes departaments un tās mērķis ir diskutēt par veloinfrastruktūras nepieciešamību un attīstību.
Konferencē tiks diskutēts par velobraukšanas pozitīvo ietekmi uz veselību, vidi un labklājību. Lai diskusija būtu kvalitatīva, konferencē pieaicināti arī ārvalstu eksperti un augsta līmeņa profesionāļi.
Konferences laikā Rātsnama vestibilā varēs aplūkot Latvijā ražotus velo aksesuārus, velosipēdus bērniem un pieaugušajiem, veloizklaides, velostendus un e - velosipēdus. Pagājušajā gadā lielu atsaucību un interesi guva vairāk nekā 20 dažādu eksponentu īpašnieki, kuri prezentēja velosipēdus cilvēkiem ar kustību traucējumiem, trīsriteņus pieaugušajiem un citus velo aksesuārus, kas ražoti Latvijā un tiek eksportēti.
Konferenci varēs vērot tiešraidē http://ej.uz/velokonference2014 un tā tiks tulkota angļu valodā. Konference ir atklāta un tajā aicināts piedalīties ikviens interesents.