building.lv skaitļos

Lietotāji online14
Aktīvie uzņēmumi20510
Nozares ziņas33096
SIA "ALGOL-LATVIJA" piedāvā Metocel ( MC) - metilcelulose un hidroksipropil metil celulose Celtniecības vajadzībām. : building.lv - par būvniecību Latvijā

SIA "ALGOL-LATVIJA" piedāvā Metocel ( MC) - metilcelulose un hidroksipropil metil celulose Celtniecības vajadzībām.

SIA
Foto: SIA "ALGOL-LATVIJA" piedāvā Metocel ( MC) - metilcelulose un hidroksipropil metil celulose Celtniecības vajadzībām.

MC uzlabo vairākas īpašības produktiem, kas veidoti uz cementa vai gipša pamata.

New Page 1

SIA "ALGOL-LATVIJA" piedāvā Metocel ( MC) - metilcelulose un hidroksipropil metil celulose Celtniecības vajadzībām.

MC uzlabo vairākas īpašības produktiem, kas veidoti uz cementa vai gipša pamata.

MC lieto sekojošos produktos :


Tiek izmainītas vai uzlabotas sekojošās īpašības:


struktūra, ūdens izturība, plaisāšana, plūstamība.



Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.