building.lv skaitļos

Lietotāji online1018
Aktīvie uzņēmumi21354
Nozares ziņas33113
Saņemti aptuveni 20 zemes piedāvājumu "Staburadzes" jaunās ražotnes būvniecībai : building.lv - par būvniecību Latvijā

Saņemti aptuveni 20 zemes piedāvājumu "Staburadzes" jaunās ražotnes būvniecībai

Lai apzinātu iespējamos zemesgabalus, kas būtu piemēroti jaunas ražotnes izbūvei, "Staburadze" izsludināja konkursu. Projekta specifikācija paredz, ka zemesgabala platībai jābūt vismaz pieciem hektāriem.

Saldumu ražotāja AS "Staburadze" izsludinātajā konkursā, kurā uzņēmums meklēja piemērotāko zemesgabalu jaunās ražotnes būvniecībai, iesniegti aptuveni 20 piedāvājumu.

Kā aģentūru LETA informēja uzņēmumā, šobrīd vēl nav zināms, cik ilgā laikā iesniegtie piedāvājumi tiks izvērtēti.

Kā ziņots, lai apzinātu iespējamos zemesgabalus, kas būtu piemēroti jaunas ražotnes izbūvei, "Staburadze" izsludināja konkursu. Projekta specifikācija paredz, ka zemesgabala platībai jābūt vismaz pieciem hektāriem. Jābūt pieejamām arī maģistrālajām komunikācijām, inženiertīkliem un piebraucamajiem ceļiem.

Ražotnes pamatprojekts tika izstrādāts 2002.gadā. Kopējās saldumu ražotājas projekta realizācijai nepieciešamās investīcijas ir aptuveni 10 miljoni latu. Projekta realizācijai "Staburadze" plāno pieteikties valsts atbalsta programmām, lai pretendētu uz līdzfinansējumu no Eiropas Savienības strukturālajiem fondiem.

Dalies ar šo rakstu