building.lv skaitļos

Lietotāji online13
Aktīvie uzņēmumi20688
Nozares ziņas33091
Svečturi no skārdenēm : building.lv - par būvniecību Latvijā

Svečturi no skārdenēm

Svečturi no skārdenēm

Sveces ir, bet pietrūkst oriģinālu svečturu? Arī veikalā ir apgrūtinoši kaut ko piemērotu atrast? Izeja ir. Gatavosim paši.

autors: Svečturi no skārdenēm
Foto: Svečturi no skārdenēm; autors: Svečturi no skārdenēm
Sveces ir, bet pietrūkst oriģinālu svečturu? Arī veikalā ir apgrūtinoši kaut ko piemērotu atrast? Izeja ir. Gatavosim paši.

Nepieciešamie materiāli būtu - tukšas skārdenes, šķēres, ar kurām iespējams sagriezt plānu metālu, cimdi, āmurs, asa nagla, puķupodu māla paliktnīši, mazās svecītes "ploškas".

Vispirms no skārdenēm noņem etiķetes. Ar šķērēm nogriež skārdenei augšējo un apakšējo daļu. Rakstus un ornamentus uz skārdenes izveido ar naglu un āmuru.

Lai nesavainotos, ieteicams rokās vilkt cimdus.

Uz māla paliktņa uzliek svecīti, aizdedzina, pēc tam uzliek skārdeni. Svečturis gatavs – to var izmantot kā telpās, tā ārā.
Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.