building.lv skaitļos

Lietotāji online26
Aktīvie uzņēmumi206
Nozares raksti32422
Aicina namu apsaimniekotājus un privātmāju īpašniekus nodrošināties pret ūdensvadu aizsalšanu : building.lv - par būvniecību Latvijā

Aicina namu apsaimniekotājus un privātmāju īpašniekus nodrošināties pret ūdensvadu aizsalšanu

Aicina namu apsaimniekotājus  un privātmāju īpašniekus nodrošināties pret ūdensvadu aizsalšanu

Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, pašvaldības uzņēmums "Rīgas ūdens" aicina namu apsaimniekotājus un privātmāju īpašniekus savlaicīgi apsekot namu iekšējos ūdensvada pievadus un nodrošināties pret to aizsalšanu aukstos laika apstākļos.

Ik gadu nākas saskarties ar sūdzībām par ūdens padeves traucējumiem, kuru iemesls ir aizsaluši nama iekšējie ūdensvada pievadi. Tie parasti atrodas ēku pagrabstāvos, bet "Rīgas ūdens" neapkalpo namīpašumu iekšējos tīklus, tāpēc nevar atsaukties lūgumiem atkausēt aizsalušos ūdensvadus.

Šādus pakalpojumus sniedz komercfirmas, kas specializējas komunikāciju apkalpošanā, taču, lai ekonomētu līdzekļus, bieži vien ēku apsaimniekotāji paši cenšas risināt radušos problēmu un dažkārt pat ar atklātu uguns liesmu mēģina atkausēt aizsalušos ūdensvadus. Šāda rīcība savukārt rada ugunsgrēku izcelšanās draudus.

„Rīgas ūdens” aicina apsekot namu pagrabos esošo komunikāciju stāvokli un, ja nepieciešams, veikt siltumizolācijas darbus, aizvērt vai salabot novārtā atstātos pagrabu vēdlodziņus, durvis vai komunikāciju lūkas.

Dalies ar šo rakstu