building.lv skaitļos

Lietotāji online11
Aktīvie uzņēmumi168
Nozares raksti32304
Aicina piedalīties seminārā par bīstamo spēļu iekārtu demontāžu Rīgas rotaļlaukumos : building.lv - par būvniecību Latvijā

Aicina piedalīties seminārā par bīstamo spēļu iekārtu demontāžu Rīgas rotaļlaukumos

Aicina piedalīties seminārā par bīstamo spēļu iekārtu demontāžu Rīgas rotaļlaukumos

Lai informētu iedzīvotājus par novecojušo un bīstamo spēļu iekārtu demontāžu pilsētā, Rīgas pašvaldība aicina rīdziniekus 12. maijā, pulksten 18.00 pievienoties tiešsaistes semināram.

Par spēļu laukumu demontāžu un par jaunu laukumu veidošanas plāniem pastāstīts Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes Teritoriju labiekārtošanas projektu attīstības nodaļas vadītāja Madara Andrejeva. Par iedzīvotāju iespējām iesniegt un īstenot savas idejas jaunu rotaļu laukumu izveidei uz pašvaldībai piederošiem zemesgabaliem pastāstīs Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības, sabiedrības integrācijas un klientu apkalpošanas pārvaldes Apkaimju attīstības nodaļas vadītājs Arturs Pošers.

Uz iedzīvotāju jautājumiem atbildes sniegs Rīgas domes speciālisti.

Seminārs notiks platformā Zoom un būs skatāms tiešraidē Rīgas Facebook lapā

Lai pieteiktos dalībai seminārā Zoom, iedzīvotāji aicināti reģistrēties šeit. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc reģistrācija tiks slēgta tiklīdz tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Saite, lai pieslēgtos semināram Zoom, tiks nosūtīta tikai reģistrētiem lietotājiem.

Jautājumus būs iespējams uzdot gan Zoom tērzētavā, gan komentāros zem semināra tiešraides Facebook. Atbildes iespēju robežās semināra laikā tiks sniegtas gan uz Zoom, gan Facebook uzdotajiem jautājumiem.

Dalies ar šo rakstu