Aizkritušas mājokļa vai automobiļa durvis? Tev palīdzēs SOS serviss meistari no Atslegumeistars.lv

Aizkritušas mājokļa vai automobiļa durvis? Tev palīdzēs SOS serviss meistari no Atslegumeistars.lv

Gandrīz ikviens no mums kaut reizi dzīvē nozaudētu atslēgu vai bojātas slēdzenes dēļ nav spējis iekļūt savā mājoklī vai automobilī. Ņemot vērā, ka šādi atgadījumi parasti ir neplānoti, tie var radīt pamatīgu stresu un apjukumu. Saskaroties ar grūtībām un trauksmi, cilvēka organismā izdalās īpaši hormoni, kas rada visa ķermeņa uzbudinājumu, ietekmējot ne tikai indivīda uzvedību, bet arī spriestspēju. Visai bieži šādās situācijās tiek pieņemti sasteigti un neracionāli lēmumi, kas nereti rezultējas sava īpašuma apzinātā sabojāšanā. 

Lai neradītu sev liekus tēriņus un galvassāpes par sabojātām dzīvokļa, privātmājas vai spēkrata durvīm, mājokļu drošības eksperti iesaka rīkoties gudri un aizkritušu durvju gadījumā vērsties pēc palīdzības pie kāda no SOS serviss pakalpojumu sniedzējiem. Latvijā viens no uzticamākajiem un klientu novērtētākajiem durvju SOS pakalpojumu sniedzējiem ir uzņēmums Atslegumeistars.lv 

Izplatītākie iemesli, kad nepieciešama SOS serviss speciālistu palīdzība
Situācijas, kad dažādu iemeslu dēļ nav iespējams iekļūt savā īpašumā, var būt dažādas. Sadarbībā ar slēdzeņu serviss speciālistiem no uzņēmuma Atslegumeistars.lv esam apkopojuši visbiežāk sastopamākos gadījumus. 

Pazaudētas vai nozagtas atslēgas. Saspringtajā dienas ritmā, kad prātu noslogo dažādi uzdevumi, pienākumi un to izpildes termiņi, nozaudēt vai neatcerēties atrašanās vietu kadam niekam no kabatas vai rokassomas satura var būt ļoti viegli. Slikti ir tad, ja šis nieks ir automašīnas vai mājokļa atslēgas. Protams, satraukumam nav pamata, ja ir brīvi pieejams atslēgu dublikāts, tomēr, ja rezerves atslēgas nav, situācija var izvērsties daudz nepatīkamāka. Tāpat var gadīties, ka atslēgu nozušanā vainojams kāds ļaundaris. Veicot iestrēgušu durvju un slēdzeņu atvēršanu pašu spēkiem, pastāv liela iespējamība, ka tās tiks sabojātas un pēcāk būs nepieciešams durvju slēdzeņu serviss vai slēdzeņu maiņa. 

Bojātas slēdzenes. Lai arī cik labs vai dārgs būtu slēdzeņu mehānisms, tas nekad nekalpos mūžīgi. Visai bieži bojājumus slēdzenēs izraisa nelabvēlīgi laikapstākļi, piemēram, vējš (veicina dažādu sīku abrazīvu daļiņu iekļūšanu slēdzenes serdenē) un mitrums (veicina metālisko daļu rūsēšanu). Tāpat slēdzeņu darbība var pasliktināties intensīvas ekspluatācijas apstākļos, radot mehānisko daļu nodilumu. Ja tiek novēroti slēdzeņu darbības traucējumi, jau laikus ieteicama slēdzeņu maiņa. Pretējā gadījumā var pienākt brīdis, kad slēdzenes pārstāj funkcionēt pilnībā. Ja tā noticis un durvis vairs nav iespējams atslēgt, vienīgais prātīgais risinājums ir zvans SOS serviss speciālistiem. 

Atslēgas atstātas dzīvoklī vai automašīnā. Jā, ir arī situācijas, kad problēmu cēlonis meklējams cilvēku neuzmanībā. Mūsdienās daudzas automašīnas aprīkotas ar funkciju, kas nodrošina durvju automātisku aizslēgšanos gadījumos, kad automobilis atstāts neaizslēgts. Tas nozīmē, ka pat nevainīga izkāpšana pēc kafijas, atslēgas atstājot automašīnā, var rezultēties ar bloķētām spēkrata durvīm un problēmām vismaz dažu stundu garumā. Līdzīgi var gadīties arī ar mājokļa ārdurvīm. Durvju SOS speciālisti gandrīz katru dienu dodas uz izsaukumiem, kur nepieciešama durvju atvēršana cilvēku aizmāršības dēļ. https://atslegumeistars.lv/durvju-atversana/  

Kādēļ ir būtiski aizkritušu durvju atvēršanu uzticēt sertificētiem SOS serviss speciālistiem?
Mums katram paziņu lokā noteikti ir kāds cilvēks ar tehniskām zināšanām un vismaz teorētisku nojautu par dažādu mehānismu darbību. Šāda pazīšanās noteikti ir vērtīga, taču, lai atmūķētu mūsdienīgas un labi aizsargātas slēdzenes, reizēm pat ar ierindas atslēdznieka prasmēm ir par maz. Lai veiktu kvalitatīvu slēdzeņu atvēršanu, iespēju robežās to nesabojājot, nepieciešami smalki instrumenti un nopietna pieredze, kāda parasti ir tikai sertificētiem SOS serviss speciālistiem. Uzņēmuma Atslegumeistars.lv darbinieki ar visdažādāko slēdzeņu atvēršanu nodarbojas jau vairāk nekā 30 gadus, garantējot vienmēr pozitīvu rezultātu. 

Slēdzeņu atvēršanas pakalpojumus iespējams pieteikt pa tālruni +37126661117 (saziņai var izmantot arī Whatsapp aplikāciju). Detalizētāka informācija pieejama mājaslapā www.atslegumeistars.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri