Atslēgu, durvju un logu SOS serviss

Atslēgu, durvju un logu SOS serviss

Uzņēmums Sosdienests piedāvā plaša mēroga pakalpojumus mājokļa drošības paaugstināšanā un veic durvju un slēdzeņu atvēršanu, slēdzeņu nomaiņu, durvju remontu un koka, PVC logu regulēšanu un drošības sistēmu uzstādīšanu.

Mūsu uzņēmuma SOS serviss tiek nodrošināts 24 stundas diennaktī Rīgā un no pulksten 7.00 līdz 22.00 ārpus Rīgas  visā Latvijā. Mūsu SOS serviss atver dažādas pakāpes metāla, koka, alumīnija un PVC durvis ar vienkāršām slēdzenēm un sarežģītām drošības sistēmām. 

Zvaniet mums  26661117

Kādos gadījumos cilvēki izvēlas mūsu pakalpojumus?
Atslēgu un durvju SOS serviss tiek aicināts palīdzēt dažādās situācijās, tās var būt: slēdzeņu nolietošanās durvīs, atslēgu nozaudēšana, aizdomas par atslēgu dublikātu nonākšanu nepareizās rokās, pat tādi gadījumi, ka durvis vienkārši aizcērtas un atslēgas paliek mājoklī.


Cik ilgi aizņem laiku, lai SOS serviss atvērtu aizvērtas durvis?
Durvju un slēdzeņu atmūķēšanasatvēršanas laiks vidēji aizņem no 20 līdz 60 minūtēm, laiks ir atkarīgs no drošības pakāpes  ja slēdzenes ir sarežģītākas un durvis ir aprīkotas ar pretuzlaušanu, tad atvēršanas laiks var būt arī ilgāks. Tāpat mēs atveram dažādas automašīnas, gados jaunas un arī lietotas, no pavisam vienkāršām līdz ekskluzīvām.


Mēs piedāvājam augstas kvalitātes profesionālu automašīnu atmūķēšanu, gados vecāki automobiļi tiek atmūķēti, savukārt jaunākām automašīnām drošības sistēmas ir krietni nopietnākas, un automašīnas atmūķēšanas metode tiek noteikta pēc automašīnas modeļa un vecuma.


Lai kvalitatīvi atvērtu aizslēgtu automašīnu, ir nepieciešams vairāk laika, nekā tas nepieciešams vienkāršu durvju atvēršanā.

Sosdienests atver arī seifus ar drošām slēdzenēm, ja pazaudētas atslēgas vai ir noķīlējusies slēdzene un atslēga vairs nav pagriežama, tad arī šādā gadījumā mēs spēsim Jums palīdzēt. Nav pamata satraukties  visas slēdzenes ir atveramas! Pasaulē vēl nav izgudroti tādi drošības mehānismi, kas mums var būt kā šķērslis!


Koka un PVC logu drošības paaugstināšana
Lai ļaundaris spētu iekļūt mājoklī, nav obligāti jāuzlauž durvis ar slēdzenēm, mūsdienās ir populāri ielauzties arī caur logiem. Ja Jūs dzīvojat pirmajā stāvā, tad ir vērts padomāt par logu drošības paaugstināšanu. Patiesībā logus atvērt ir daudz vienkāršāk nekā durvis, tādēļ šāda tendence strauji uzņem popularitāti.


Ko varam piedāvāt mēs?
Mūsu uzņēmuma speciālisti uzstāda uz koka, alumīnija un PVC logiem speciālas drošības sistēmas, kas padara logus par pretuzlaužamiem un drošiem pret ielaušanos. Tāpat arī nodrošinām durvju un logu regulēšanu.

Ja Jums ir interese un nepieciešami mūsu pakalpojumi, tad zvaniet mums pa tālruni 26661117.
Rīga, Kurzemes prospekts 3G
www.sosdienests.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri