building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi129
Nozares raksti32349
Atstarojoši darba kombinezoni komfortam un drošībai : building.lv - par būvniecību Latvijā

Atstarojoši darba kombinezoni komfortam un drošībai

Atstarojoši darba kombinezoni komfortam un drošībai
Autors: Elis.com

Augstas redzamības darba apģērbs ir radīts, lai samazinātu negadījumu risku un uzlabotu darba drošību. Būvniecības un transporta nozaru darbinieki, strādājot vidē, kurā darbojas dažādi mehānismi, tehnika un pārvietojas dažādu gabarītu transportlīdzekļi, bieži vien ir pakļauti riskam iekļūt negadījumā. Strādāšana vājā apgaismojumā, sliktos laikapstākļos vai naktī ir darba apstākļi, kuros darba kombinezoni ar atstarojošiem elementiem var palīdzēt izvairīties no traumām darbavietā.

Kādas ir atstarojoša darba apģērba priekšrocības?

“Elis” piedāvātie augstas redzamības darba kombinezoni ir pieejami divās krāsās – dzeltena vai oranža kombinācijā ar tumši zilu krāsu. Jāpiemin arī, ka šī kolekcija ir sertificēta atbilstoši standartam EN ISO 20471. 

Svarīgi nodrošināt, lai atstarojošs darba apģērbs pareizi pieguļ un ir ērts tā valkātājam, kā arī atbilst nepieciešamajām drošības prasībām. Kolekcijas “Lumi” darba kombinezoni izceļas ar vairākām priekšrocībām. 

 • Darbinieks ir labi redzams gan dienā, gan naktī – labi pārdomāts darba apģērbs ar atstarojošiem elementiem nodrošina, ka tā valkātājs ir redzams jebkurā vietā pat no lielāka attāluma.
 • Uzņēmuma vadītāji var būt pārliecināti par savu darbinieku drošību darbavietā un drošības noteikumu ievērošanu. Tāpat arī darbinieki var justies droši, strādājot piemērotā un ērtā darba apģērbā, koncentrējoties uz darbu, nevis raizēm par savu drošību.
 • Kolekcijas “Lumi” kombinezoni ir ērti un silti. Tas ir īpaši svarīgi kustību ērtībai dažādos laikapstākļos.
 • Pieejami vairāki apģērbu veidi – darba kombinezons, puskombinezons, jaka un bikses, ko var pielāgot un mainīt atkarībā no komforta līmeņa, sezonas vai darba specifikas – pie “Elis” ir plaša izvēle!

Turpinājumā uzziniet, kāpēc izvēlēties “Elis” darba apģērbu ārpakalpojumu, lai parūpētos par jūsu darbinieku drošību un piemērotu darba apģērbu visām sezonām.

Autors: Elis.com
Autors: Elis.com

Kāpēc izvēlēties “Elis” darba apģērbu nomu un servisu?

“Elis” ir daudzu gadu pieredze darba apģērbu ražošanā un servisa sniegšanā, apkalpojot uzņēmumus visā Eiropā. Uzņēmuma klienti novērtē “Elis” sniegtā ārpakalpojuma kvalitāti, jo saredz ieguvumus saviem uzņēmumiem. Lūk, kādi tie ir!

 • Tas ir efektīvs un izdevīgs risinājums, kas ļaus ietaupīt jūsu laiku, darbinieku resursus un uzņēmuma finanšu līdzekļus darba apģērba apkopei. Ārpakalpojuma izmantošana garantēs iespēju jums fokusēties tikai uz uzņēmuma vadību un attīstību.
 • Darba apģērbu serviss nodrošinās, ka jūsu darbinieku apģērbs vienmēr izskatīsies profesionāls un kopts, tādējādi atbalstot pozitīvu uzņēmuma tēla veidošanu.
 • “Elis” parūpēsies, lai darba apģērbs būtu sertificēts atbilstoši darba drošības un higiēnas prasībām.
 • “Elis” parūpēsies par darba apģērbu kvalitātes kontroli un labošanu, ja tas nepieciešams, uzreiz pēc mazgāšanas procesa.
 • Darba apģērbu tīrīšana ir pielāgota katra uzņēmuma darba apģērba specifikai, lai saglabātu apģērba funkcijas un kvalitāti.
 • Darba apģērbi vienmēr tiks piegādāti laikus atbilstoši iepriekš saskaņotam grafikam, un to veiks apmācīti servisa šoferi, kuri ir atpazīstami pēc "Elis" darba formām.
 • Uzņēmuma klientiem ir pieejama tiešsaistes sistēma, kurā redzama informācija par visiem apritē esošajiem jūsu uzņēmuma darba apģērbiem, to mazgāšanu un piegādi.
 • Iespēja kā papildu pakalpojumu izmantot specializētu skapju nomu tīro un netīro darba apģērbu uzglabāšanai.

 

 

Kā pieteikt “Elis” darba apģērbu servisu?

“Elis” ir viens no lielākajiem darba apģērbu nomas un servisa uzņēmumiem, kas strādā gan starptautiskā tirgū, gan savus pakalpojums piedāvā arī Latvijā. Darba apģērbu noma un serviss kā pakalpojums ietver nepieciešamā darba apģērba izvēli, tīrīšanu, kvalitātes kontroli un piegādi atbilstoši norunātajam grafikam. Šis pakalpojums sniedz iespēju jūsu darbiniekiem vienmēr nodrošināt tīru un augstām kvalitātes prasībām atbilstošu darba apģērbu.

Ja jūsu uzņēmuma darbiniekiem nepieciešams atstarojošs apģērbs, piemēram, darba kombinezoni ar atstarojošiem elementiem, sazinieties ar “Elis”, lai pieteiktos konsultācijai un iepazītos ar piedāvājumu!

Dalies ar šo rakstu