building.lv skaitļos

Lietotāji online21
Aktīvie uzņēmumi72
Nozares raksti32531
Bojāta auto atslēga vai durvju slēdzene: kā rīkoties? : building.lv - par būvniecību Latvijā

Bojāta auto atslēga vai durvju slēdzene: kā rīkoties?

Bojāta auto atslēga vai durvju slēdzene: kā rīkoties?

Automašīnā palikušas atslēgas, bojāta durvju slēdzene vai radušās citas problēmas, kādēļ vairs nav iespējams atvērt spēkrata durvis – diemžēl ar tādu situāciju saskaras daudzi autovadītāji. Kā pareizi rīkoties šādā situācijā? Lai arī cik liels būtu kārdinājums mēģināt paša spēkiem uzlauzt automašīnu vai izsist tās stiklu, tā noteikti nav pati veiksmīgākā ideja – tas radīs vēl lielākus bojājumus un līdz ar to arī izmaksās vairāk. 

Labākais risinājums ir sazināties ar SOS servisu, kas nodrošina tādu pakalpojumu kā auto atvēršana. Zinoši speciālisti, novērtējot situāciju, piemeklēs labāko metodi un instrumentus, lai atvērtu automašīnas durvis bez lieliem bojājumiem. 

SOS servisi strādā 24 stundas diennaktī, kas nozīmē – risinājums būs ne vien efektīvs, bet arī ātrs. 

Būtisks aspekts, protams, ir šī pakalpojuma cena. Tā atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, darba specifikas un attāluma, kas meistaram jāmēro. Tāpat pakalpojuma izmaksas var ietekmēt arī diennakts laiks – jārēķinās, ka auto durvju atvēršana naktī var izmaksāt vairāk nekā dienas laikā. 

Precīzu informāciju par izmaksām uzzināsiet sazinoties ar atslēgu servisa darbiniekiem – visbiežāk, izvērtējot situāciju, speciālisti uzreiz nosauks precīzu pakalpojuma cenu. Ja situācija nav ļoti steidzama, tā ir jūsu iespēja izvērtēt vairākus piedāvājumus un izvēlēties izdevīgāko. 

Rīgas SOS serviss – palīdzība īstajā brīdī 

Ja auto atvēršanas pakalpojums vajadzīgs Rīgā vai 50 km rādiusā ap to, tad Rīgas SOS serviss būs īstā izvēle. 

Sazinieties ar servisu, ja: 

  • auto durvis bloķējas;
  • atslēgas ir pazaudētas;
  • durvju slēdzene ir bojāta;
  • konstatēts atslēgas vai pults bojājums;
  • radušies citi sarežģījumi, kas traucē durvju atvēršanu.

Servisa speciālisti izvērtēs situāciju un uzreiz informēs par izmaksām. Par rezultātu jums nebūs jāuztraucas – durvis tiek atvērtas ar 100% garantiju. 

Rīgas SOS servisa pakalpojumu klāstā ir ne tikai auto atvēršana. Servisa speciālisti palīdzēs arī, ja nozaudēta mājokļa atslēga vai sabojāta durvju slēdzene, jāatver seifs, nepieciešams durvju remonts vai slēdzenes maiņa. Ieskatieties www.rigassosserviss.lv, lai uzzinātu vairāk!

Dalies ar šo rakstu