building.lv skaitļos

Lietotāji online21
Aktīvie uzņēmumi1717
Nozares raksti32887
Building.lv – portāls, kas apvieno būvniecības profesionāļus un entuziastus : building.lv - par būvniecību Latvijā

Building.lv – portāls, kas apvieno būvniecības profesionāļus un entuziastus

Building.lv – portāls, kas apvieno būvniecības profesionāļus un entuziastus

Vai meklē, kur iegūt noderīgu informāciju par dažādām būvniecības jomām, piemēram, iekšdarbiem, celtniecību, inženiertīkliem, projektēšanu un citām ar nozari saistītām tēmām? Vēlies atrast labākos būvniecības pakalpojumu sniedzējus un izdevīgākās būvniecības produktu iegādes vietas? Vai varbūt esi būvuzņēmējs un meklē savam biznesam piemērotākos mārketinga kanālus un reklāmas risinājumus? Tad zini, ka to visu un vēl vairāk atradīsi vienā no populārākajiem Latvijas būvniecības portāliem Building.lv! Turklāt tieši šeit ik dienu notiek aktīva viedokļu apmaiņa – Latvijā iecienītākajā būvniecības forumā. Dalies pieredzē, atrodi domubiedrus un savas jomas ekspertus un uzzini daudz interesanta un aktuāla Building.lv!

Aktuāla un vērtīga informācija par Latvijas būvniecības nozari

Building.lv portālā regulāri tiek publicēts saturs, kas ir noderīgs gan iedzīvotājiem, gan profesionāļiem. Dažādu būvindustrijas jomu ziņas, profesionāļu padomi un komercinformācija, sludinājumi, diskusijas – tas viss ērti pieejams vienuviet, būvniecības portālā Building.lv! Building.lv ir vērtīgs resurss gan tiem, kas vienkārši interesējas par jaunumiem būvniecībā, meklē praktiskus padomus vai speciālistus, kuri palīdzēs atrisināt ar būvniecību un remontdarbiem saistītus jautājumus, gan nozares pārstāvjiem, kuri meklē jaunus klientus un / vai biznesa partnerus.

Ziņas / Aktuālā tēma

Building.lv uzzināsi par nekustamo īpašumu tirgus tendencēm un aktualitātēm, būtiskākajām likumdošanas izmaiņām, atradīsi interjera iekārtošanas, celtniecības un remontdarbu padomus, elektrodrošības, ugunsdrošības, mājokļa aizsardzības ieteikumus un risinājumus, saņemsi rekomendācijas vienkāršākai sadzīves tehnikas un citu elektroierīču izvēlei un ne tikai. Šeit ir daudz interesanta, ikdienā noderīga un aktuāla par un ap dažādām Latvijas būvniecības apakšnozarēm!

Profesionāļu padomi un komercinformācija

Building.lv ir lieliska vieta, kur uzzināt un informēt par jaunākajiem produktiem un pakalpojumiem būvniecības uzņēmumu piedāvājumā, kā arī rast vai piedāvāt efektīvākos risinājumus dažādās dzīves un darba situācijās. Noliktavas un citu darba telpu organizēšana, apkures sistēmas, energoefektīvi risinājumi mājoklim, mājas būvniecība, interjers, kanalizācijas ierīkošana, mēbeļu, celtniecības un apdares materiālu izvēle, darba apģērbs, dārza darbi, mājokļa remontdarbi... Building.lv atrodams saturs, kas aptver ļoti plašu un daudzveidīgu būvniecības tēmu loku, ļaujot ikvienam, gan profesionālim, gan amatierim, gan vienkārši zinātkāram cilvēkam, šeit atrast sev noderīgo!

Nozares aktīvie uzņēmumi

Building.lv apkopoti un ērti atrodami nozarē aktīvie uzņēmumi, to kontaktinformācija un citi svarīgi dati, kas palīdzēs ikvienam ātri atrast sev interesējošo apdares un būvmateriālu, elektropreču, interjera aksesuāru un citu preču tirgotājus, kā arī remontdarbu un citu būvniecības pakalpojumu sniedzējus.

Ja tavs uzņēmums vēl nav atrodams Building.lv, sazinies ar mums un uzlabo savu atrodamību internetā, palīdzot klientiem tevi sasniegt ērtāk un ātrāk!

Sadarbība ar nozīmīgiem būvindustrijas pārstāvjiem

Building.lv ir ilggadējs informatīvais atbalstītājs Latvijas lielākajiem būvniecības nozares notikumiem:

 • konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā”,  ko organizē Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls “Būvinženieris”,
 • valsts nozīmes skatei „Gada labākā būve Latvijā”, ko ik gadu rīko Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība,
 • un „Būvindustrijas lielā balva” – ilggadējam žurnāla „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienības organizētam Latvijas mēroga apbalvojumam.

Līdz ar to būvniecības portālā Building.lv vienmēr atrodama aktuālā informācija gan par šo konkursu norisi, gan tās dalībniekiem un viņu profesionālo ieguldījumu Latvijas arhitektūras un būvniecības attīstībā.  

Latvijā populārākais dzīvā satura būvniecības forums

Building.lv forums ir populārākā portāla sadaļa, kur ik dienu tiek aktīvi apspriestas visdažādākās tēmas. Forumā ikviens var:

 • iegūt un sniegt noderīgus padomus gan no būvspeciālistiem, gan remonta un būvdarbu entuziastiem par dažāda veida iekšdarbiem, būvniecību, projektēšanu, inženiertīkliem un citām būvniecības jomām;
 • dalīties ar atsauksmēm par būvniecības uzņēmumiem, kā arī uzzināt, kuri būvniecības pakalpojumu sniedzēji ir visaugstāk novērtēti klientu vidū un kurās būvmateriālu iegādes vietās ir visizdevīgākie piedāvājumi;
 • uzzināt par labākajiem risinājumiem un vēl daudz ko citu interesantu, vērtīgu un aktuālu visdažādākajās būvniecības jomās;
 • sadaļā „sludinājumi” iespējams publicēt informāciju par precēm vai pakalpojumiem, ko ir vēlme pārdot vai iegādāties, izvietot darba, nekustamā īpašuma un cita veida sadarbības sludinājumus.

Building.lv – ideāla vieta nozares profesionāļiem un amatieriem, kur apmainīties ar viedokļiem, pieredzi un praktiskiem padomiem!

Plaša un aktīva mērķauditorija = tavi potenciālie klienti

Kā rāda Google Analytics statistikas dati par 2022.–2023. gadu, ik mēnesi Building.lv apmeklē vidēji 200 tūkstoši lietotāju, savukārt gada laikā apmeklējums sasniedz jau teju 2,5 miljonus. No tiem vairums ir ekonomiski aktīvā vecuma iedzīvotāji (18–55 gadi), kuri Building.lv meklē informāciju par uzņēmumiem, būvspeciālistiem, precēm un pakalpojumiem. Tavos spēkos ir pārvērst šos portāla apmeklētājus par saviem klientiem vai pat sadarbības partneriem, un Building.lv digitālā mārketinga eksperti tev tajā ar prieku palīdzēs!

Pateicoties tam, ka Building.lv ieguvis uzticama un kvalitatīva interneta resursa statusu, meklējot interesējošo informāciju par būvniecību, tas bieži atrodams starp pirmajiem rezultātiem Google meklētājā. To apliecina arī statistikas dati – 89% apmeklētāju nokļūst portālā, veicot meklēšanu Google. Un to savā labā var izmantot arī būvniecības uzņēmumi – labs sākums ir biznesa informācijas izvietošana Building.lv portālā!

Building.lv var noderēt tava uzņēmuma popularizēšanai un konkurētspējas veicināšanai? Lasi tālāk!

Building.lv – stabils partneris tavam biznesam!

Building.lv darbojas jau vairāk nekā 22 gadus, kas ir apliecinājums klientu uzticībai un lojalitātei. Portāls apvieno būvniecības speciālistus un viņu klientus – Building.lv piedāvātas daudzveidīgas iespējas biznesa popularizēšanai, kas ļauj pastāstīt par piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem plašākai auditorijai, ieinteresēt esošos un potenciālos klientus un piesaistīt vērtīgus biznesa partnerus.

Veicināt uzņēmumu atpazīstamību un atrodamību interneta vidē, kā arī stiprināt reputāciju palīdzēs Building.lv digitālā mārketinga komanda, kas ne vien ieteiks uzņēmumam atbilstošākos reklāmas risinājumus, bet arī pastāvīgi sekos līdzi sasniegtajiem rezultātiem un rūpēsies par profesionālu servisu.

Vēl efektīvākiem un pārliecinošākiem biznesa rezultātiem uzņēmumiem ir iespēja pievienoties Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīklam, kas palīdzēs sasniegt mērķauditoriju vienlaikus līdz pat sešās dažādās Latvijā populārās platformās, tai skaitā Building.lv.

Kādus digitālā mārketinga risinājumus piedāvā Building.lv?

 • Biznesa profils – piepildīts ar aktuālu un kvalitatīvu saturu, tas veicinās cilvēku interesi, vienlaikus palīdzot panākt gan biznesa profila, gan uzņēmuma mājaslapas apmeklējuma pieaugumu. Biznesa profilā iespējams izvietot jebkādu uzņēmumam vēlamo saturu – ne vien uzņēmuma pamatinformāciju (adresi, tālruni, e-pastu), bet arī digitālo karti, foto un video materiālus, sociālo tīklu pogas, atslēgvārdus, klientu atsauksmes, preču zīmes un citu teksta un grafisko saturu;
 • Vizuālie WEB linki jeb piesaistoši grafiskie elementi ar aktīvajām saitēm uz uzņēmuma mājaslapu – vērtīga papildu iespēja izcelt savu uzņēmumu starp konkurentiem!
 • Profesionāli visdažādāko izmēru reklāmas baneri portāla apmeklētākajā sadaļā – forumā – un sākumlapā ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā piesaistīt potenciālā vai esošā klienta uzmanību un aicināt viņu iegādāties tavu preci / pakalpojumu vai veikt citas mērķa darbības;
 • Reklāmraksti, kas papildināti ar kvalitatīvām fotogrāfijām un video, palīdzēs labāk iepazīt tavu uzņēmumu un uzzināt vairāk par tā piedāvājumu, kā arī veidos pozitīvu priekšstatu par tavu biznesu, tādējādi veicinot klientu skaita pieaugumu;
 • Reputācijas kampaņa dos iespēju klientiem novērtēt tavu uzņēmumu un atstāt atsauksmi, kas stiprinās uzņēmuma uzticamību un reputāciju;
 • SEO risinājumi biznesa profilam – rūpīgi atlasīti, konkurētspējīgi atslēgvārdi un atslēgvārdu salikumi, profesionāli SEO raksti un meklētājprogrammām „draudzīgi” bilžu apraksti uzlabos tava uzņēmuma biznesa profila atrodamību Building.lv un Google;
 • Regulāra biznesa profila uzturēšana un augsta līmeņa serviss – mūsu speciālisti parūpēsies par to, lai informācija par tavu uzņēmumu būtu vienmēr aktuāla, kā arī aktīvi strādās pie tava uzņēmuma atpazīstamības veicināšanas, lai tu bez raizēm varētu koncentrēties uz sava uzņēmuma vadīšanu un attīstību. Tāpat speciālists iepazīstinās tevi ar dažādiem papildu risinājumiem – vēl iepriecinošākiem rezultātiem!

Uzzini vairāk par Building.lv ŠEIT, bet, ja esi efektīvāko un tieši tavam uzņēmumam piemērotāko reklāmas risinājumu meklējumos, sazinies ar Building.lv speciālistiem, kam ir daudzu gadu pieredze, palīdzot piesaistīt klientus un biznesa partnerus visdažādāko būvniecības jomu uzņēmumiem!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.