building.lv skaitļos

Lietotāji online23
Aktīvie uzņēmumi86
Nozares raksti32454
Dabai draudzīgākais risinājums starp individuālajām kanalizācijas sistēmām : building.lv - par būvniecību Latvijā

Dabai draudzīgākais risinājums starp individuālajām kanalizācijas sistēmām

Dabai draudzīgākais risinājums starp individuālajām kanalizācijas sistēmām

Ja dzīvojat dzīvoklī, tad vairāk nekā par dažām trubām jums savas kanalizācijas sistēmas kontekstā diez vai ir jādomā. Centralizētā kanalizācija dzīvoklī ir ļoti vienkārša un iedzīvotājiem reti nākas domāt par to, kā tā strādā un cik izmaksā tās uzturēšana. Ja dzīvojat privātmājā pilsētā vai privātmāju ciematā, visticamāk, esat ar to sastapies detalizētāk.

Lai nodrošinātu kanalizācijas ūdeņu novadi, mājoklis tiek pievienots kādai centralizētajai lokālajai sistēmai. Viss, par ko jādomā pašam īpašniekam, – pieslēgums līdz kopējai sistēmai un sistēmas uzturēšana pašā mājoklī.

Dzīvojot attālāk no citiem īpašumiem, pieeja kādai centralizētai sistēmai ir liegta. Tad katram mājoklim nākas nodrošināt savu individuālo kanalizācijas sistēmu. Vēsturiski kanalizācija privātmājām pilsētā un lauku mājām reti kad tika izbūvēta. Visi iztika ar ūdens izliešanu pagalmā un tā saucamo sauso tualeti. Mūsdienās tāda pieeja atrodama ļoti reti. Virsroku ir ņēmušas kanalizācija un septiķu izbūve, nodrošinot tādu pašu higiēnas un ērtību līmeni kā ar centrālo pieslēgumu. 

Lai nodrošinātu ērtu, dabai draudzīgu un no nepatīkamiem aromātiem brīvu kanalizācijas ūdeņu novadi, tiek piedāvātas bioloģiskās kanalizāciju sistēmas. SIA I.V.Grupa ir uzņēmums, kas piedāvā kanalizācijas septiķu uzstādīšanu ar bioloģisko attīrīšanas tehnoloģiju ierīkošanu. Šīs tehnoloģijas nodrošina nemitīgu notekūdeņu attīrīšanu, no notekūdeņiem atdalot dabai nedraudzīgās vielas. Attīrītais produkts ir gandrīz tīrs ūdens, ko droši varat laist dabā kādā vietējā ūdenstilpnē vai gruntsūdeņos. Būtiska sistēmas priekšrocība – tās novērš nepatīkamās smakas, kas parasti saistās ar kanalizācijas septiķa lietošanu. 

SIA I.V.Grupa mājaslapā Bio-Kanalizacijas.lv atradīsiet dažādus bioloģisko attīrīšanas iekārtu risinājumus, ko varat ierīkot esošā septiķa uzlabošanai vai ieplānot, izbūvējot jaunu vietējo sistēmu. Bioloģiskās kanalizācijas iekārtas ir ērti ierīkojamas, viegli uzturamas, kā arī lētas ekspluatācijā. Ņemiet vērā, ka bio kanalizācijas iekārtai vienmēr vajadzēs elektrības padevi. 

SIA I.V.Grupa piedāvā gan individuālo kanalizācijas septiķu izbūvi, gan bioloģisko attīrīšanas iekārtu apkopi, plānošanu un ierīkošanu. Uzņēmums ir sertificēts būvnieks, kas drīkst veikt jūsu īpašuma kanalizācijas sistēmu pieslēgšanu centrālajām sistēmām. Par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem sīkāk varat uzzināt Bio-kanalizacijas.lv.

 

Dalies ar šo rakstu