building.lv skaitļos

Lietotāji online10
Aktīvie uzņēmumi86
Nozares raksti32456
Daudz laimes dzimšanas dienā, RAUKANTEX! : building.lv - par būvniecību Latvijā

Daudz laimes dzimšanas dienā, RAUKANTEX!

Daudz laimes dzimšanas dienā, RAUKANTEX!

Ir produkti, kas savu svarīgo darbu veic fonā. Tas attiecas arī uz mēbeļu apdares lenti. Gandrīz ikvienam pasaules iedzīvotājam tas katru dienu ir acu priekšā, taču tikai daži nozares eksperti zina, kāda nozīme tai ir mēbelei.

Tagad RAUKANTEX svin savu dzimšanas dienu. Mūsu spēcīgajam apdares lenšu zīmolam un tajā pašā laikā mūsu mēbeļu risinājumu nodaļas mugurkaulam aprit 50 gadi.

Kopā mēs esam uzrakstījuši rūpniecības vēstures fragmentu un padarījuši savu apdares lenti tādu, kāda tā ir šodien  nesalīdzināmi veiksmīgs produkts apvienojumā ar inteliģentiem pakalpojumiem.

Šodien mēs sakām: mēs esam lepni. Lepnums par mūsu produktu attīstību, lepnums par darbiniekiem un lepnums par klientiem un partneriem. Bez RAUKANTEX perfektas mēbeļu sastāvdaļas nebūtu iedomājamas.


RAUKANTEX 50 gadi  tas nozīmē: 50 gadi ar jauniem formulējumiem, spēcīgiem partneriem, augošiem tirgiem, ar daudziem apbalvojumiem un atšķirībām. Par daudz, lai visu uzskaitītu.

Mēs pateicamies par daudzo gadu sadarbību. Jūs esat pavadījuši mūs šajā ceļā un tādējādi veicinājuši RAUKANTEX 50 gadu veiksmes stāstu.

www.rehau.lv/apdares-lentas
 

Dalies ar šo rakstu