building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi168
Nozares raksti32304
Durvju slēdzenes maiņa drošākam mājoklim : building.lv - par būvniecību Latvijā

Durvju slēdzenes maiņa drošākam mājoklim

Durvju slēdzenes maiņa drošākam mājoklim

Pat ja šķietami durvis un slēdzenes mehānisms darbojas lieliski,  ikvienam var gadīties situācijas, kad neiztikt bez pieredzējuša meistara palīdzības. Pazudusi vai nolauzta atslēga, iestrēgušas vai nejauši aizcirtušās durvis, dažādi mehāniski bojājumi – šie ir tikai daži no gadījumiem, kad ir nepieciešama uzticama un profesionāla durvju servisa pakalpojumi. 

Šīs situācijas ir nepatīkamas, taču noteikti nav neatrisināmas, tādēļ ir labi zināt, kur meklēt operatīvu palīdzību, it īpaši tad, kad nepieciešams ātri iekļūt mājoklī, lai nakts nebūtu jāpavada aiz durvīm. Svarīgi ir atcerēties, ka tādi darbi kā durvju atvēršana vai durvju slēdzenes nomaiņa prasa lielu precizitāti un rūpību, tādēļ ieteicams tos atstāt profesionāļu pārziņā, lai pēc tam nenāktos novērst vēl lielākus bojājumus, kas var rasties, mēģinot problēmu atrisināt pašu spēkiem, kā arī tas garantēs lielāku drošību un pagarinās slēdzenes kalpošanas ilgumu. 

Profesionālam meistaram ar atbilstošu augstas kvalitātes aprīkojumu būs pa spēkam tikt galā ar jebkura veida vai materiāla durvīm un drošības līmeņa slēdzenēm ne tikai mājokļa ārdurvīm, bet arī seifam, garāžai un automašīnai, kad vien tas būs nepieciešams. 

Kvalitatīva slēdzene lielākai drošībai
Viens no augstas durvju drošības pakāpes priekšnosacījumiem ir to slēdzene. Lai maksimāli izvairītos no nepatīkamām situācijām, kad mājokli apciemo zagļi, nepieciešams savlaicīgi pārliecināties par esošās durvju slēdzenes kvalitāti un drošību, kā arī apsverama durvju slēdzenes nomaiņa. 

Lai neapmaldītos daudzveidīgajā durvju slēdzeņu klāstā, sertificēts meistars palīdzēs izvēlēties vislabāko risinājumu atbilstoši drošības prasībām, klienta vēlmēm un vajadzībām, kā arī veiks kvalitatīvu izvēlētās slēdzenes nomaiņu. Kā zināms, arī durvju slēdzenes ar laiku nolietojas, tādēļ durvju slēdzenes maiņa būtu jāveic ik pēc dažiem gadiem, it īpaši, ja durvis regulāri cieš no ārējās vides ietekmes.

Durvju un atslēgu SOS serviss "Atslēgu meistars" piedāvā veikt ātru un profesionālu durvju slēdzenes nomaiņu, esošo slēdzeņu labošanu vai apkopi jebkurā diennakts laikā Rīgā un tās apkārtnē. Servisa piedāvājuma klāstā ir pieejama plaša slēdzeņu izvēle tikai no uzticamiem ražotājiem, nodrošinot divu gadu garantiju uzstādītajām slēdzenēm.

Dalies ar šo rakstu