building.lv skaitļos

Lietotāji online18
Aktīvie uzņēmumi20547
Nozares ziņas33097
Ģ. V. Kristovskis ar R. L. Morningstaru pārrunā Baltijas valstu enerģētikas drošību un sadarbību ar ASV : building.lv - par būvniecību Latvijā

Ģ. V. Kristovskis ar R. L. Morningstaru pārrunā Baltijas valstu enerģētikas drošību un sadarbību ar ASV

Ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis 19.aprīlī Kijevā, Ukrainā, pēc ASV puses iniciatīvas tikās ar ASV valsts sekretāres īpašo sūtni Eirāzijas enerģētikas jautājumos Ričardu L. Morningstaru (Richard L. Morningstar).

Tikšanās laikā tika pārrunātas Latvijas un Baltijas valstu enerģētikas politikas aktualitātes. Ministrs informēja īpašo sūtni R.Morningstaru par Latvijai nozīmīgajiem enerģētikas neatkarības projektiem, tai skaitā reģionālo sašķidrinātās gāzes termināli, un aicināja ASV tajos iesaistīties ar investīcijām. Ministrs norādīja, ka Latvija joprojām atbalsta Visaginas atomelektrostacijas projektu, vienlaikus norādot, ka ir nepieciešams mācīties no Japānas notikumiem un aicināja arī ASV pusi paust atbalstu šim projektam, kas ir nozīmīgs Baltijas reģiona enerģētikas drošības stiprināšanai.

Avots: www.am.gov.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.