Kā atpazīt Pocket atsperu matraci

Kā atpazīt Pocket atsperu matraci

Matracis ir ilgtermiņa pirkums, tā iegādei ir ieteicams veltīt daudz laika, pārdomas un iepriekš saprast, kāds tieši matracis jums individuāli ir vajadzīgs. Matraču veikals erti.lv ir īstā vieta, kur viesoties, kad sākat plānot sava nākamā matrača pirkumu vai arī esat nonācis pārdomās starp aizdomīgi lēta un pārlieku dārga matrača iegādi. 

Viens no populārākajiem un uzticamākajiem matraču veidiem ir Pocket tipa atsperu matracis, un tieši erti.lv ir tā vieta, kur to var apskatīt gan klātienē, gan pirkt matraci internetā. Erti.lv klāstā ir plaša izvēle ar Pocket tipa atsperu matračiem. Bet kas gan padara Pocket tipa atsperu matraci tik īpašu un kā to atšķirt no citiem matračiem? 

Daudzi internetveikali mēģinās jums pārdot lētus, it kā neatkārtojamus, produktus ar īpaši augstu izturību ilgtermiņā. Tieši Pocket tipa atsperu gultas matrači ir tie, ar kuru vārdu ļoti bieži mēģina pārdot ļoti vienkāršus atsperu matračus. Galvenā Pocket tipa atsperu matrača starpība – tajā esošās atsperes katra ir kā individuāla matrača daļa, kas neiedarbojas viena uz otru pie spiediena. Klasiskie atsperu matrači ir viena gara stieple, kas ir savērpta.

Atpazīt šādu matraci var ļoti vienkārši. Uzspiežot uz jebkuras matrača daļas, cita matrača daļa kustēsies tai līdzi. Piemēram, apsēžoties uz viena stūra, kustēsies matrača vidus daļa. Tas labi parāda, kāpēc šis matracis ir ļoti labs. Kad jūsu ķermenis veidos spiedienu uz vienu matrača daļu, matracis tur neveidos bedri, bet gan ieņems katru jūsu ķermeņa kontūras daļu atsevišķi. Tas ir īpaši būtiski, ja jums ir sāpoša mugura vai ikdienā jums ir īpaši noslogota mugura, piemēram, strādājot ofisā. 

Ja domājat, ka Pocket atsperu matracis ir piemērots tieši jums, nedomājiet divreiz, kur pirkt matraci. Erti.lv piedāvājumā ir tikai Latvijā ražotas preces, tāpēc nav jābaidās par šaubīgu produktu iegādi. Par vietējā produkta cenu nav jābaidās – matraču atlaides padara piedāvājumu ļoti draudzīgu un izdevīgu šādam ilgtermiņa pirkumam.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri