building.lv skaitļos

Lietotāji online5
Aktīvie uzņēmumi85
Nozares raksti32465
Kā iekārtot virtuvi? 3 noderīgi padomi : building.lv - par būvniecību Latvijā

Kā iekārtot virtuvi? 3 noderīgi padomi

Kā iekārtot virtuvi? 3 noderīgi padomi

Neatkarīgi no mājokļa iemītnieku paradumiem un dzīvesveida, virtuve ir būtiska telpa ikvienā mājsaimniecībā. Kad ir pienācis laiks veikt virtuves labiekārtošanas darbus, īpaši jādomā par tās funkcionalitāti un mājīgumu, jo labai virtuvei jāpiemīt abām šīm īpašībām. Ko vēl ņemt vērā, lai iekārtotu ērtu un skaistu virtuvi? Par to vairāk raksta turpinājumā. 

 

Mēbeļu izkārtojums 

Vispirms jādomā par optimālo mēbeļu izkārtojumu. Tas palīdzēs izlemt, kāda veida virtuves mēbeles vajadzīgas, kādi ir vēlamie izmēri un citi raksturlielumi. Izvērtējiet savas prasības pēc virtuves iekārtas un tehnikas. Tad izveidojiet izkārtojuma plānu. Novērtējiet tā funkcionalitāti un veiciet mērījumus, lai zinātu, kāda veida virtuves skapīši un citi elementi vislabāk iederēsies jūsu virtuves iekārtojumā. 

Domājot par telpas iekārtojumu, īpaša nozīme jāpievērš svarīgāko elementu – izlietnes, plīts un ledusskapja – izvietojumam. Lai darbošanās virtuvē būtu īpaši ērta, optimāls risinājums ir tā saucamais trīsstūrveida izkārtojums, kad plīts, izlietne un ledusskapis ir izvietoti tuvu viens otram. 

Virtuves platība

Izvēloties labākos risinājumus, jāņem vērā ne tikai virtuves dizains un mājokļa iemītnieku vajadzības, bet arī telpas platība. Ja virtuve ir neliela, īpaši jādomā par funkcionāliem risinājumiem, tādiem kā stūra skapis vai iebūvējamais skapis. Ja vēlaties ietaupīt vietu telpā, labs variants būs virtuves skapīši, ko var piestiprināt pie sienas. 

Mēbeļu kvalitāte 

Liela nozīme ir arī mēbeļu materiālam un kvalitātei. Virtuvē tas ir īpaši būtiski, jo tur ir augstāks mitruma līmenis, tvaiks un citi apstākļi, kas prasa augstāku mēbeļu izturību. Vislabākā izvēle ir viegli kopjami, izturīgi materiāli, kas nodrošina nodrošinātu ilgtspējīgu rezultātu. 

Protams, kvalitatīvāks skapis izmaksās dārgāk, tomēr šāds ieguldījums noteikti atmaksāsies. 

Mūsdienīgas un izturīgas mēbeles dažādām prasībām – skapji, tajā skaitā arī iebūvējamie skapji, krēsli, galdi un citi risinājumi – atrodami mēbeļu veikalā www.4istabas.lv. Aplūkojiet veikala piedāvājumu arī tad, ja aktuāla ne tikai virtuves, bet arī citu telpu iekārtošana un vajadzīgs drēbju skapis, gulta, dīvāns vai citas mīkstās mēbeles. 

Dalies ar šo rakstu