Kā Liebherr ledusskapji un saldētavas nodrošina, ka jūsu produkti ilgāk saglabājas svaigi?

Kā Liebherr ledusskapji un saldētavas nodrošina, ka jūsu produkti ilgāk saglabājas svaigi?

Ledusskapis ir neatņemama katras virtuves sastāvdaļa. Tehnikas galvenā funkcija ir nodrošināt tajā esošo pārtikas produktu un dzērienu svaiguma saglabāšanu pēc iespējas ilgāk. Liebherr ledusskapji un Liebherr saldētavas savu augsto kvalitāti ir apliecinājušas vairāku gadu garumā, tādēļ, ja meklējat sadzīves tehniku virtuvei, kas ir moderna, funkcionāla un pievilcīga, Liebherr modeļi ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Turpinājumā lasiet, kā Liebherr ledusskapji un saldētavas nodrošina ilgāku svaiguma saglabāšanu produktos un palīdz samazināt elektrības rēķinu.

Kas ir Liebherr?
Liebherr ir starptautiska tehnikas un aprīkojuma uzņēmumu grupa, kas izveidota Vācijā, taču šobrīd tās galvenā mītne atrodas Šveicē. Papildus tam, ka Liebherr ir viens no vadošajiem celtniecības tehnikas izgatavotājiem pasaulē, tas ražo arī citas iekārtas, tajā skaitā daudzās valstīs ir iecienīti arī Liebherr ledusskapji un Liebherr saldētavas. SIA "Alfis" ir uzņēmuma oficiālais pārstāvis, kura pārziņā ir ne tikai ledusskapju, saldētavu un aprīkojuma izplatīšana, bet arī oficiālais Liebherr ledusskapju serviss un Liebherr saldētavu serviss, rezerves daļu pārdošana un pilna cikla klientu serviss.

Ar ko īpaši Liebherr ledusskapji un saldētavas?
Liebherr piedāvājumā ir ledusskapji un saldētavas gan mājsaimniecībām, gan arī profesionāļiem, piemēram, restorāniem. Mājsaimniecībām paredzētie Liebherr ledusskapji un saldētavas ietver vairākas vērtīgas priekšrocības:
• Biofresh tehnoloģija – nodrošina, ka pārtika ledusskapī ilgāk saglabājas svaiga. Pārtika tiek uzglabāta temperatūrā, kas tuva nulle grādiem, tāpat tiek regulēts mitruma līmenis, kas ievērojami ietekmē pārtikas svaigumu.
• Biofresh - Plus tehnoloģija – atsevišķs nodalījums ledusskapī, kurā var pielāgot gan temperatūru, gan citus parametrus, pielāgojot tos uzglabājamiem produktiem, piemēram, zivīm vai augļiem.
• Automātiskā Superfrost funkcija – ļauj ērti un energoefektīvi sasaldēt pārtiku, saglabājot tajā vairāk vērtīgo uzturvielu.
• Blue Performance modelis – ledusskapji ar šādu marķējumu nodrošina augstu dzesēšanas jaudu, klusu darbību, ērtu lietošanu, pievilcīgu dizainu un vienlaikus arī augstu energoefektivitāti.
• Bio - Cool kaste – augļu un dārzeņu nodalījums, kuram var regulēt mitruma līmeni ilgākai produktu svaiguma saglabāšanai.

Šīs nav visas priekšrocības, kuras nodrošina Liebherr ledusskapji un Liebherr saldētavas. Uzziniet par tām vairāk, ienākot mājaslapā Liebherr.alfis.eu! 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri