building.lv skaitļos

Lietotāji online31
Aktīvie uzņēmumi129
Nozares raksti32348
Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties jaunu matraci : building.lv - par būvniecību Latvijā

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties jaunu matraci

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties jaunu matraci

Tuvojas vasaras sezonas sākums, naktis kļūs īsākā,s un vairs nebūs laika kvalitatīvam miegam. Tāpēc tajās dažās stundas, kuras tomēr veltīsim miegam, mums ir jāizguļas pēc iespējas labāk. Labi gultas matrači ir lieliski kvalitatīva miega palīgi.  

Matrači nodrošina, ka ķermenis miega laikā ieņem pareizu gulēšanas pozu un ir maksimāli atslābināts. Kvalitatīvi modeļi pielāgojas mūsu ķermeņa izliekumiem, tādējādi rādot piemērotus apstākļus miegam un atpūtai, kura laikā organisms atjauno dienā zaudētos spēkus. Piemēroti matrači sniedz komforta un siltuma sajūtu, atgriežot mūs laimīgā bērnībā mātes apskāvienos. Daudzi ražotāji piedāvā modeļus, kas burtiski ieskauj jūs siltumā, piedāvātie matrači ir hipoalerģiski un ir piemēroti bērniem un cilvēkiem ar jutīgu ādu. 

Meklējot jaunus matračus, ir viegli apmaldīties plašajā piedāvājumu klāstā. Šis pirkums jums kalpos vairākus gadus, tāpēc Askona eksperti iesaka rīkoties nesteidzīgi un pievērst uzmanību vairākiem svarīgiem aspektiem: guļamvietas izmēram, matrača un pildījuma veidam, stingrības pakāpei. Pastāv arī citas atšķirības, bet tās būtiski neietekmē piemērota matrača izvēli. 

Jūsu gultas izmēram jāatbilst matrača izmēram. Ja jums jau ir piemērota gulta un vēlaties iegādāties atbilstošu matraci, tad ir jāpārliecinās, ka guļamvieta ir jums piemērota. Tā nedrīkst būt pārāk maza, guļamvietai jābūt apmēram par 15 cm lielākai nekā cilvēka augums, kurš izmantos matraci. Protams, ir ērtāk no viena ražotāja vienlaicīgi iegādāties gan matraci, gan gultu, jo tad abi izstrādājumi lieliski sader kopā. 

Visi matrači tiek iedalīti divos veidos – atsperu un bezatsperu. Bezatsperu matrači pārsvarā ir vismīkstākie un ir ideāli piemēroti cilvēkiem ar mazu ķermeņa svaru vai pusaudžiem. Starp citu, matrača izvēli ietekmē arī cilvēka svars. Jo lielāks ir svars, jo matracim ir jābūt elastīgākam. Cietības pakāpe ir ļoti svarīgs aspekts. Pastāv cieti, mīksti un vidēji cieti matrači. Askona miega jomas eksperti iesaka uzticēties savām izjūtām, un šaubu gadījumā var sazināties ar savu ārstu un uzklausīt viņa ieteikumus.

Pildījums var būt dabīgs vai sintētisks, un tas būtībā nosaka matrača cietības pakāpi. 

Askona tīmekļa vietnē matrači ir pieejami plašā klāstā un par pieņemamām cenām. Katrs mūsu modelis ir īsta sensācija miega produktu jomā! 

Dalies ar šo rakstu