Kāpēc bērnu matrača izvēlei jāpievērš īpaša uzmanība

Kāpēc bērnu matrača izvēlei jāpievērš īpaša uzmanība

Bērns, pat līdz vēlam pusaudža vecumam, nemitīgi attīstās. Tāpat kā skolas soma, skolas galds, sportošana vai ilgstoša sēdēšana pie datora, arī guļamvieta ļoti ietekmē šo attīstību. Cilvēks pavada aptuveni trešo daļu savas dzīves guļot. Jaunākiem bērniem šī proporcija ir vēl lielāka un tieši miega laikā notiek vislielākā attīstība, jo tad ķermenis nav noslogots, veicot citas funkcijas. 

Apstākļi bērna miega laikā ir ļoti būtiski
Visu šo iemeslu dēļ ir ļoti būtiski izdarīt pareizo izvēli, kad iegādājaties savai atvasei gultu un matraci. Bērnu matraču izvēle ir tikpat sarežģīta, kā parastu matraču izvēle. Pastāv daudzi faktori, kas ir jāņem vērā, bet galvenā problēma šajā procesā – katram ir savs individuāli ērtākais matracis. Speciālisti iesaka bērniem, it īpaši jaunā vecumā, nepirkt ne pārāk mīkstu, ne pārāk cietu matraci. Tādā veidā var maksimāli nodrošināt, ka bērna augšana miegā būs maksimāli netraucēta un nebūs jāuztraucas par muguras un kakla noslogotību miega laikā. 

Kādi ir ieteicamākie bērnu matraču pildījumi
Bērnu matrača pildījumi ir būtiskākā sastāvdaļa, kas nosaka to, vai matracis būs piemērots. Matraču veikala Ērti.lv piedāvājumā ir matrači ar kokosa koiras, Hollcon šķiedras un SilverTex putupoliuretāna pildījumu. Katram no šiem matračiem ir savas pozitīvās īpašības. Kokosa koiras matracim ir ortopēdiskas īpašības, kā arī šis materiāls nodrošina kvalitatīvu ventilāciju, novēršot mitruma un putekļu ērcīšu vairošanos. Hollcon šķiedras matračiem ir papildus hipoalerģiskas īpašības. Šis materiāls ir veidots, izmantojot maksimāli dabīgas izejvielas, tāpēc tas novērš alerģisku reakciju iespējamību. Arī SilverTex putupoliuretāns ir ar antibakteriālām īpašībām, taču šis materiāls ir īpašs ar tā spēju aizturēt nevēlamus aromātus. 

Labāk iepriekš izmēģināt
Neviens negrib nonākt situācijā, ka pēc ilga izvēles procesa, kad esat sagaidījuši matrača piegādi, izrādās, ka tas neatbilst jūsu vai jūsu ģimenes locekļu vajadzībām. Ērti.lv speciālisti piedāvā iespēju apmeklēt matraču veikalu Maskavas ielā 180. Tas dod iespēju izmēģināt katru produktu un konsultēties ar matraču speciālistiem, lai pieņemtu vispareizāko lēmumu par piemērotāko pirkumu. Ja tiek izdarīta pareiza izvēle, matracis kalpos gadiem ilgi un sagādās neskaitāmas laba miega piepildītas naktis.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri