building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi1659
Nozares raksti32865
Kāpēc izvēlēties Baltkrievijā ražotas metāla ārdurvis? : building.lv - par būvniecību Latvijā

Kāpēc izvēlēties Baltkrievijā ražotas metāla ārdurvis?

Kāpēc izvēlēties Baltkrievijā ražotas metāla ārdurvis?

Metāla ārdurvju ierīkošana ir aizvien pieaugoša tendence to patērētāju vidū, kas ne tikai pievērš uzmanību sava īpašuma aizsardzībai, bet kuriem ir svarīgs arī komforts un estētiskā pievilcība. Uzņēmums Eirodurvis, oficiālais M-Lux ražotāja pārstāvis Latvijā, savos produktos apvieno visus šo elementus, turklāt par konkurētspējīgu cenu, kas ir vēl viens būtisks ieguvums, kas raksturo Baltkrievijā ražotas metāla ārdurvis. 

Ir pagājuši tie laiki, kad dzelzs durvis asociējās tikai kā auksts un robusts eksterjera elements ar vienīgo funkciju efektīvi aizsargāt privātmāju, dārza māju vai garāžu no kramplaužu apmeklējuma. Attīstoties inovācijām un ražošanas tehnoloģijām, mūsdienās metāla ārdurvis ir padarītas daudz funkcionālākas un pielāgotākas pircēju vēlmēm. Papildus aizsardzības funkcijai, ko sniedz nerūsējošā tērauda lieliskās īpašības, ražotāji sākuši piedāvāt tirgū ūdensizturīgas, skaņas un trokšņu izturīgas un energoefektīvas metāla ārdurvis, turklāt gan privātmājām, gan dzīvokļiem. Viens no šādiem ražotājiem ir Baltkrievijā lielākais metāla durvju izgatavotājs M-Lux, kas spēj konkurēt ne tikai ar kvalitāti un sortimentu, bet arī ar cenu. 

Nozarē palielinās pieprasījums pēc individuāliem risinājumiem
Tirgus prognozes liecina, ka durvju nozare Eiropā turpina piedzīvot nelielu, bet stabilu pieaugumu. Pēdējo gadu laikā pieprasījums palielinājies ne tikai komerciālajā un industriālajā, bet arī mājsaimniecību sektorā, turklāt arvien biežāk standarta risinājumu vietā patērētāji pieprasa inovācijas un individualitāti. Ņemot to vērā, ražotāji un pārdevēji savā sortimentā sākuši iekļaut produktus, kuru ražošanā izmantotas progresīvas tehnoloģijas, jauni materiāli un to apvienojums, piedāvājot ne tikai kvalitatīvas, bet arī funkcionālas un inovatīvas durvis. 

Autors: metala_durvis_majai_ar_stiklu
Autors: metala_durvis_majai_ar_stiklu

Tendencēm un patērētāju vēlmēm seko līdzi arī uzņēmums M-Lux, ražošanā izmantojot robotizētas tehnoloģijas un tādus inovatīvus risinājumus kā lāzera griešanu un automatizētu liekšanu. Metāla ārdurvis, kas ražotas pēc šādas tehnoloģijas, ir ar niecīgu brāķu iespējamību un ar precizitāti līdz pat milimetra tūkstošdaļai no projekta gabarītiem, iegūstot nevainojamu rezultātu. Vienlaikus metālapstrādes tradīcijas un tehnoloģiskās iespējas nav vienīgais, ar ko ir atpazīstams ražotājs no Baltkrievijas. Ievērības cienīgs ir arī piedāvāto produktu sortiments un to funkcionālās īpašības. 

Autors: metala_durvis_majai_supporta
Autors: metala_durvis_majai_supporta

Metāla ārdurvis, kas paaugstina mājokļa energoefektivitāti
Resursu sabalansēts patēriņš ir viens no mūsdienu pasaules lielākajiem izaicinājumiem. Ņemot vērā fosilo izrakteņu iegulu samazināšanos, pieaug alternatīvo enerģijas veidu izmantošana, tāpēc aizvien biežāk arī mājokļu iekšējā klimata un temperatūras uzturēšanai tiek meklēti inovatīvi risinājumi. Jau vairākus gadus populāras ir pasīvās un energoefektīvās mājas, kuru pamatā ir kvalitatīva siltumizolācija, hermētiskums un termisko tiltu neesamība. Daudzi no mums noteikti ir bijuši privātmājās vai dārza mājās, kur ierīkotās metāla ārdurvis iekšpusē ir aukstas, īpaši ziemas laikā, un nereti pat norasojušas. Šis mitrums ir kondensāts, kas rodas siltuma tilta gadījumā, aukstumam durvju kārbā saskaroties ar siltumu. Vai tas nozīmē, ka dzelzs durvis nevar nodrošināt energoefektīvus apstākļus? Var, jo M-Lux metāla ārdurvis privātmājai ir pieejamas ar tehnoloģiju, kas durvju vērtni sadala divās daļās, vērtnes dobumu aizpildot ar materiālu, kam ir zema siltumvadītspēja. Šādi aprīkotas metāla ārdurvis nepieļauj temperatūras apmaiņu, aukstumam neiekļūstot iekštelpās, bet siltumam neizkļūstot ārā, tādējādi nodrošinot mājokļa energoefektivitāti. Uzstādot M-Lux dzelzs ārdurvis privātmājai, samazinās vajadzība pēc priekštelpas ierīkošanas, kas nozīmē lietderīgi izmantojās dzīvojamās platības palielināšanu.

Uzņēmums piedāvā dažādas metāla durvju modifikācijas, piemērotas dažādiem klimatiskajiem apstākļiem. Metāla ārdurvis ar vislielāko siltuma noturību nodrošina komfortablus apstākļus pat pie -40 grādu sala pēc Celsija. Tāpat pieejamas arī energoefektīvas metāla ārdurvis dzīvoklim, kas ir ar mazāku siltuma zuduma aizsardzības pakāpi. 

Autors: metala_durvis_metalux
Autors: metala_durvis_metalux

M-lux ārdurvis ir lielisks risinājums privātmājām, vasarnīcām un lauku mājām, kur durvīm ir tieša saskare ar āra laikapstākļiem un temperatūru. Atkarībā no ekspluatācijas īpatnībām un vēlamās siltumvadītspējas pakāpes pieejamas ārdurvis ar dažādiem siltumizolācijas materiāliem. Pārsvarā uzņēmuma ražotās metāla durvis mājai tiek pildītas ar polipropilēnu, PVC, vati vai putu plastmasu. Materiāla slāņa biezums un kārtu daudzums nodrošina aizsardzību ne tikai pret caursalšanu, bet arī apslāpē trokšņus. Apkaimēs ar intensīvu satiksmi, pie galvenajām maģistrālēm un dzelzceļa tuvumā šāds ārdurvju risinājums ir jo īpaši noderīgs. 

Durvis pēc klienta izmēriem 
Lielākā daļa durvju ražotāju piedāvā iegādāties metāla ārdurvis izplatītākajos standarta izmēros. Parasti ārdurvis standarta izmēros uzstādāmas 80% tipveida daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās un arī daļai privātmāju. Taču, ko darīt, ja izvēlētās dzelzs durvis standarta izmēros neietilpst mājokļa durvju ailē? Pastāv divi risinājumi – vai nu aile jāpielāgo izvēlētajām durvīm (tā jāpaplašina vai jāpadara šaurāka), vai arī jāizgatavo durvis pēc individuāla pasūtījuma un izmēriem. Uzņēmums SIA Eirodurvis var nodrošināt abus. 

Autors: metalux_metala_durvis
Autors: metalux_metala_durvis

Iesākumā ieteicams rūpīgi izmērīt durvju aili un salīdzināt to ar durvju izmēriem. Var gadīties, ka pirmajā mirklī šķietami pēc izmēriem nesaderīgas dzelzs durvis tomēr atbilst ailes izmēriem. Jāatceras, ka durvju vērtnei jābūt 2–6 cm mazākai par aili! Ja durvju ailes izmēri tomēr nesakrīt ar izvēlēto durvju izmēriem, durvju aili var mēģināt pielāgot un modificēt. Uzņēmuma speciālistiem ir liela pieredze durvju aiļu skaldīšanā, tomēr ne vienmēr to būs iespējams izdarīt. Ja izvēlētās metāla ārdurvis privātmājai būs augstākas par aili, tad bez apjomīgiem ēkas nesošo konstrukciju pārbūves darbiem aili pielāgot nevarēs. Baltkrievijas durvju izgatavotājs M-Lux ir viens no retajiem ražotājiem, kas spēj izgatavot metāla ārdurvis pēc klienta dotiem izmēriem. Tiesa, klientam jāņem vērā, ka ražošana pēc individuāla pasūtījuma vienmēr būs ilgāka un arī dārgāka. 

Tāpat M-Lux durvis pieejamas populārākajos standarta izmēros un bez ailes modifikācijas uzstādāmas šādās tipveida daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sērijās:
• lietuviešu projekts;
• 119. sērija;
• 103. sērija;
• 104. sērija;
• franču un čehu projekti;
• Hruščova un Staļina projekti;
• Brežņeva projekts.

Autors: terauda_durvis
Autors: terauda_durvis

Plašas dizaina iespējas un serviss
Uzņēmuma M-Lux produktu sortimentā ietilpst vairāk nekā 350 dažādu durvju modeļu ar mūsdienīgu dizainu un drošības risinājumiem. Visas metāla ārdurvis aprīkotas ar Itālijā ražotām slēdzenēm, nodrošinot paaugstinātu drošības pakāpi. Tāpat Baltkrievijas ražotājs piedāvā ārdurvis ar dažādu materiālu, piemēram, MDF vai koka finiera apdari dažādās dizaina variācijās. Atkarībā no apdares un izmantotās tehnoloģijas M-Lux durvis spēj nodrošināt aizsardzību pret ielaušanos, mitrumu, aukstumu un trokšņiem. Klients var izvēlēties durvju īpašības un komponentes un tās kombinēt. Piemēram, var izvēlēties metāla ārdurvis dzīvoklim, kas ir ne tikai ar paaugstinātu siltumizolāciju, bet arī skaņu izolējošas un aizsargās pret ielaušanos. Ja nepieciešama lielāka aizsardzība, atbilstoši klientu prasībām var izvēlēties biezāka tērauda dzelzs durvis. 

Uzņēmums piedāvā sešas metālu durvju kolekcijas – sākot no klasikas, līdz ekskluzīvam avangardam, apmierinot pat visprasīgākā klienta vēlmes. Baltkrievijas ražotājs Latvijā pārstāvēts arī ar savu noliktavu, kurā pastāvīgi glabājas un ir pieejamas vairāk nekā 400 durvju vienību, tādējādi nodrošinot ātru pasūtījumu izpildi. Ja klients izvēlas iegādāties metāla ārdurvis bez montāžas pakalpojumiem, produkts ir pieejams pasūtījuma veikšanas dienā. Savukārt, ja klients vēlas arī montāžu, SIA Eirodurvis pieredzes bagātie un sertificētie speciālisti izpildīs pasūtījumu piecu darba dienu laikā. 

Autors: terauda_durvis2
Autors: terauda_durvis2

Konkurē ar kvalitāti, iepriecina ar cenu
Joprojām, runājot par produktu kvalitāti, nereti nākas dzirdēt teicienu, ka agrākos laikos zāle bija zaļāka, debesis zilākas, bet ražojumi izturīgāki un kvalitatīvāki. Visticamāk, zināms patiesības grauds tur ir, jo padomju laiku ražoto izstrādājumu kvalitātes pamatā bija vietējās rūpniecības tradīcijas un standarti. Baltkrievija jau izsenis ir zināma ar savu metālapstrādes nozari, kas ir viens no galvenajiem valsts ekonomikas stūrakmeņiem arī šodien. Uzņēmums M-Lux, investējot tehnoloģijās un inovācijās, ir tikai kāpinājis ražošanas standartus, nodrošinot tādas metāla ārdurvis, kas var konkurēt ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē. Un ne tikai ar kvalitāti un sortimentu, bet arī ar cenu.
Ja daudzi ražotāji, lai nodrošinātu patērētājiem pieejamu produkciju, ietaupa uz materiālu un izejvielu kvalitāti un apjomu, tad uzņēmumam M-Lux tas nav jādara, jo darbaspēka, transportēšanas un saimnieciskās izmaksas Baltkrievijā ir krietni zemākas. Tāpat atšķirīga ir arī valsts nodokļu sistēma, kas rada labvēlīgus apstākļus ražošanai un eksportam. Tas viss rezultējas produkcijas cenā. Kvalitatīvas metāla ārdurvis pieejamas, sākot no 190 eiro par vienību, turklāt pa tiešo no ražotāja, kuru Latvijā jau vairākus gadus veiksmīgi pārstāv uzņēmums SIA "Eirodurvis". Kopumā uzņēmuma speciālisti durvju nozarē darbojas jau vairāk nekā 15 gadus.

Saloni "Eirodurvis"
Rīga, Mazā Rencēnu iela 1, TC Ozols, Pļavnieki
Rīga, Kurzemes prospekts 3G, Imanta
Tel. +371 2666 8000
www.m-lux.lv

Autors: metalux
Autors: metalux


Autors: metalux_metala_durvis2
Autors: metalux_metala_durvis2


Autors: durvis
Autors: durvis

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.