building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi72
Nozares raksti32531
Kāpēc izvēlēties vārtu automātiku? : building.lv - par būvniecību Latvijā

Kāpēc izvēlēties vārtu automātiku?

Kāpēc izvēlēties vārtu automātiku?

Ja jūs dzīvojat privātmājā vai jūsu darbavieta atrodas slēgtā teritorijā, visdrīzāk, katru dienu jums vismaz 4 reizes jākāpj ārā no mašīnas, lai atvērtu un aizvērtu vārtus. Ja ikdienā veicamo darbu sarakstā ir arī citas aktivitātes – bērnu pulciņi, pārtikas iegāde, hobiji, tikšanās ar draugiem vai izbraukumi pie klientiem, vārtu atvēršana un aizvēršana var kļūt par visai laikietilpīgu pienākumu. 

Ja jūs dzīvojat privātmājā vai jūsu darbavieta atrodas slēgtā teritorijā, visdrīzāk, katru dienu jums vismaz 4 reizes jākāpj ārā no mašīnas, lai atvērtu un aizvērtu vārtus. Ja ikdienā veicamo darbu sarakstā ir arī citas aktivitātes – bērnu pulciņi, pārtikas iegāde, hobiji, tikšanās ar draugiem vai izbraukumi pie klientiem, vārtu atvēršana un aizvēršana var kļūt par visai laikietilpīgu pienākumu. 

Jāņem vērā arī laikapstākļi un esošo vārtu specifika – smagi industriālā tipa vārti, novecojušie mehānismi, stipras vēja brāzmas vai sniegs un apledojums ziemas laikā. Tas viss var sagādāt papildus raizes un ieviest negaidītās korekcijas jūsu plānos. 

Kaut gan vārtu automātika Latvijas tirgū ir ienākusi jau 90. gados, patiesi plašu popularitāti tā ir guvusi samērā nesen. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku dod priekšroku automatiskām vārtu sistēmām, jo tās ne tikai būtiski uzlabo dzīves kvalitāti un komforta līmeni, bet arī sniedz papildus drošību un aizsardzību objekta teritorijai. 

Kādu vārtu automātiku izvēlēties? 
Vārtu automātika ir drošs, ērts, funkcionāls un uzticams piekļuves risinājums, kas ir piemērots uzstādīšanai dažāda lietojuma objektos – privātmāju pagalmi, slēgtās stāvvietas, garāžas, angāri, kā arī ražotņu un industriālo objektu teritorijas. Vārtu automātikas tirgus ir visai plašs, tomēr visbiežāk klienti izvēlas veramo vārtu automātiku un bīdāmo vārtu automātiku. Katrai vārtu sistēmai ir savas priekšrocības, tādēļ, izvēloties sev piemērotāko risinājumu, ir jāizvērtē vārtu parametri (svars, veids), lietošanas intensitāte un piebraucamās teritorijas platība. 

Nelielās teritorijās bīdāmie vārti palīdz ietaupīt un lietderīgāk izmantot piebraucamās daļas platību, jo vārti tiek bīdīti pa kreisi vai pa labi gar žoga iekšpusi. Veramiem vārtiem ir nepieciešama lielāka platība, tomēr bieži vien šo vārtu sistēmu izvēlas estētisko apsvērumu dēļ. 

"BFT" vārtu automātika jūsu drošībai un komfortam
"BFT" ir līderis vārtu automātikas tirgū, kas piedāvā modernus, kvalitatīvus un ilgtspējīgus vārtu automatizācijas risinājumus privāto, sabiedrisko un industriālo teritoriju ierobežošanai. Produktu klāstā ietilpst: automātika bīdāmajiem un veramajiem teritorijas vārtiem, garāžas vārtiem; izbīdāmie pāļi jeb bollardi; barjeras, autostāvvietu sistēmas un citi automatizācijas risinājumi. "BFT" garantē ērtu piekļuves risinājumu jūsu īpašumam – vārtus var atvērt, neizkāpjot no mašīnas ar pults vai mobilās aplikācijas palīdzību. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par iespējām savu vārtu automatizācijai!

 

 

Dalies ar šo rakstu