building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi168
Nozares raksti32304
Ko ņemt vērā, izvēloties žogu privātmājai? : building.lv - par būvniecību Latvijā

Ko ņemt vērā, izvēloties žogu privātmājai?

Ko ņemt vērā, izvēloties žogu privātmājai?

Ikviens privātmājas īpašnieks zina, cik liela nozīme ir pareizi izvēlētam nožogojumam. Labs žogs pilda vairākas funkcijas – gan nodrošina privātumu, gan aizsargā pret nevēlamiem viesiem. Mūsdienās žogi pieejami plašā izvēlē, tādēļ pirms iegādes vajadzētu veikt izpēti, kas palīdzēs pieņemt vislabāko lēmumu. Svarīgi aspekti ir ne vien žoga estētiskais izskats, bet arī praktiskums un, protams, izmaksas. 

Svarīgākie kritēriji žoga izvēlē 
Ir vairāki būtiski kritēriji, kas jāizvērtē pirms žoga izvēles, lai piemeklētu vispiemērotāko risinājumu. 

  • Mērķis. Kādam mērķim žogs kalpos? Vai vajadzīgs žogs tikai teritorijas norobežošanai vai arī ir svarīgi ar tā palīdzību paslēpties no garāmgājēju skatieniem?
  • Teritorijas platība un mājas parametri. Lai izvēlētais žogs labi iederētos teritorijā, tam nevajadzētu būt augstākam par mājas pirmo stāvu.
  • Mājas stils. Žogs ir teritorijas papildinājums, tādēļ tam jābūt pieskaņotam mājas stilam un apkārtnei.
  • Reljefs. Noteikti jāizvērtē arī reljefs. Vai teritorija, kur tiks uzstādīts žogs, ir kalnaina, bedraina vai līdzena? Vai tajā ir gruntsūdeņi? Šie jautājumi ir svarīgi, jo dažādi aspekti var ietekmēt žoga uzstādīšanu.
  • Budžets. Bez šaubām, liela nozīme ir arī budžetam. Žogi pieejami dažādās cenu kategorijās, taču, ņemot vērā, ka tas ierasti ir ilgtermiņa risinājums, uz kvalitātes rēķina noteikti nevajadzētu taupīt. 

Izvērtējot būtiskākos kritērijus, piemērotāko izvēli izdarīt būs daudz vienkāršāk. Ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu, kurš ieteiks labāko un ilgtspējīgāko risinājumu tieši jūsu situācijā. 

Populārākie žogu veidi 
Pārdošanā ir dažādu veidu žogi, taču populārākie ir koka, akmens, metāla un stieples žogi. Plaši izmantoti ir arī kombinētie žogi. Katram no šiem materiāliem ir sava specifika, kas jāizvērtē pirms žoga iegādes. 

Plaša žogu izvēle – Privacon Baltics 
Kvalitatīvi žogu paneļi un ruļļu žogi pieejami www.privacon.lv. Plašā izvēlē ir arī žogu stabi, skrūvpāļi un viss pārejais, kas vajadzīgs žogu uzstādīšanai. Uzņēmuma Privacon Baltics piedāvājumā ieskatieties arī tad, ja aktuāla vārtu automātika. Aplūkojiet piedāvājumu un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošākos risinājumus! 

Dalies ar šo rakstu