M-Lux ārdurvis no Baltkrievijas – kvalitāte un komforts par pieejamu cenu

M-Lux ārdurvis no Baltkrievijas – kvalitāte un komforts par pieejamu cenu

Baltkrievijā ražotās zīmola M-Lux ārdurvis atbilst visām būtiskākajām pircēju prasībām – tas ir izturīgas, drošas un energoefektīvas. Jau vairākus gadus M-Lux ārdurvis pieejamas un nopērkamas arī Latvijā, ražotāja oficiālā pārstāvja SIA "Eirodurvis" noliktavā vai salonveikalā tirdzniecības centrā "Ozols" Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1.

Vai tā būtu privātmāja vai dzīvoklis, ārdurvis ir viens no svarīgākajiem eksterjera elementiem, jo vistiešākajā veidā nodrošina drošības un komforta līmeni mājoklī. Tas nozīmē, ka labām ārdurvīm jābūt pietiekami funkcionālām, aizsargājot ne tikai no kramplaužu darbībām, bet arī aukstuma, mitruma un trokšņiem. Vēl vairāk – tām jāatbilst arī mājokļa saimnieka estētiskās gaumes prasībām un jāiederas ēkas vai dzīvokļa kopējā vizuālajā veidolā. Baltkrievijā ražotās zīmola M-Lux ārdurvis atbilst visām būtiskākajām pircēju prasībām – tas ir izturīgas, drošas un energoefektīvas, turklāt pieejamas vairāk nekā 400 dažādās dizaina variācijās. Tāpat ne mazāk nozīmīgs faktors ir produktu cena, kas patīkami pārsteigs ikvienu. Jau vairākus gadus M-Lux ārdurvis pieejamas un nopērkamas arī Latvijā, ražotāja oficiālā pārstāvja SIA "Eirodurvis" noliktavā vai salonveikalā tirdzniecības centrā "Ozols", Mazā Rencēnu ielā 1, Rīgā.

Ir neskaitāmi ražotāji, kas piedāvā iegādāties ārdurvis, kas atšķiras ne tikai pēc vērtnes konstrukcijas uzbūves un izmantotā materiāla, bet arī pēc dizaina un cenas. Milzīgajā produktu sortimentā orientēties bieži vien ir grūti vai pat neiespējami, tāpēc reizēm ir vērtīgāk vērsties pēc padoma pie kāda nozares eksperta. Uzņēmuma SIA "Eirodurvis" speciālistiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze ārdurvju tirdzniecībā un montāžā, turklāt uzņēmums jau vairākus gadus pārstāv populāro Baltkrievijas ārdurvju ražotāju M-Lux. 


Ārdurvis ar augstu drošības līmeni
Drošas durvis raksturo ne tikai noturīga vērtnes un kārbas konstrukcija, bet arī uzticams durvju slēdzenes mehānisms. M-Lux ražotās ārdurvis privātmājai un dzīvoklim izceļas ar īpaši augstiem drošības rādītājiem, ko garantē izmantoto izejmateriālu kvalitāte un automatizēts ražošanas process ar vairāku līmeņu kvalitātes kontroli. Uzņēmums durvju kārbu ražošanā izmanto auksti velmēta tērauda loksnes, kas ar lāzera griešanas un automatizētas liekšanas palīdzību tiek transformētas sagatavēs ar precizitāti līdz milimetra tūkstošdaļai. Šādu inovatīvu tehnoloģiju izmantošana ļauj pilnībā izslēgt brāķa iespējamību, panākot maksimāli augstvērtīgu gala rezultātu.

Papildus drošības nodrošināšanai M-Lux ārdurvis aprīkotas ar sertificētām, laboratorijas testos pārbaudītām augsta aizsardzības līmeņa slēdzenēm. Atkarībā no durvju klases un vēlamā aizsardzības līmeņa, uzņēmums savos produktos izmanto zīmolu Guardian, Kale un paaugstinātas drošības Securemme slēdzenes, kas aprīkotas ar diviem papildus deviatoriem pilnīgākai aizsardzībai pret ielaušanos. Lai arī nevienas durvis nav neuzlaužamas, M-Lux ārdurvis dzīvoklim un privātmājai pamatīgi apgrūtinās nevēlamu personu iekļūšanu mājoklī. Garnadži, sastopoties ar neplānotu pretestību un paaugstinātas drošības risinājumiem, visdrīzāk nolems doties kāda vieglāka mērķa meklējumos. 


Energoefektīvas ārdurvis privātmājai – solis uz apkures rēķina samazināšanu
Aktualizējoties vides jautājumiem un paaugstinoties energoresursu izmaksām, mūsdienās arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta energoenerģijas patēriņa samazināšanai, vienlaikus nodrošinot nemainīgu vai pat lielāku energoenerģijas lietderīgo atdevi. Tādas, piemēram, ir pasīvās mājas, kur viens no galvenajiem principiem ir hermētiskums, siltumizolācija un termisko tiltu neesamība. Līdzīgus principus savu produktu ražošanā ieviesis arī uzņēmums M-Lux, piedāvājot ārdurvis privātmājai un dzīvoklim ar zemu siltuma vadīšanas spēju. To nodrošina pēc īpašas tehnoloģijas ražota durvju kārba, kas sadalīta divās daļās, starp kurām iepildīts siltumizolācijas materiāls, visbiežāk PVC, vate vai polipropilēns. Šādas energoefektīvas ārdurvis dzīvoklim un privātmājai ne tikai aizturēs aukstuma iekļūšanu mājoklī, bet arī novērsīs mitruma jeb kondensāta veidošanos durvju kārbas iekšpusē. Tāpat pierādīts, ka durvis ar siltumizolāciju palīdz novērst siltuma aizplūšanu, tādējādi paaugstinot mājokļa kopējo energoefektivitāti, vienlaikus samazinot energoenerģijas patēriņu. M-Lux ārdurvis nodrošinās savu funkcionalitāti pat pie -40 grādu pēc Celsija liela sala. Savukārt mājoklim, kur nav nepieciešama tik liela aizsardzība pret aukstumu un mitrumu, piemēram, dzīvoklim, iespējams izvēlēties ārdurvis ar plānāku siltumizolācijas slāni. 


Mūsdienīgs dizains un plaša izvēle
Inovatīvas ražošanas iekārtas un augsti kvalificēts darbaspēks ir nosacījums ne tikai atzīstamai produkcijas kvalitātei, bet arī modifikāciju un dizainu daudzveidībai. Uzņēmuma sortimentā ir vairāk nekā 400 dažādu modeļu ārdurvis, kas iedalītas vairākās kolekcijās, sākot ar budžeta klases durvīm no Standart un Trend kolekcijām, beidzot ar elitārām, ekskluzīva dizaina un formu durvīm no Artwood un Milano kolekcijām. Baltkrievijas ražotājs nepārtraukti seko līdzi jaunākajām tirgus tendencēm, regulāri papildinot produktu sortimentu ar neatkārtojamu formu un dizaina durvīm, tāpēc savām vēlmēm atbilstošu piedāvājumu spēs atrast pat visprasīgākais pircējs. Teju visu modeļu M-Lux ārdurvis pieejamas uz vietas apskatei un iegādei SIA "Eirodurvis" plašajā noliktavā Kurzemes prospektā 3G, Rīgā. Produkcijas pieejamība klātienē ir liels ieguvums, jo bieži vien glancētajos produktu katalogos nav iespējams precīzi novērtēt produktu izskatu, parametrus un atbilstību pircēja prasībām. Izvēloties interesējošās ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai, pircējs tās varēs saņemt jau tajā pašā dienā pēc pirkuma apmaksas. 


Montāžas pakalpojumi un pēcgarantijas apkalpošana
Iegādājoties M-Lux ārdurvis, klients var veikt montāžu pats vai uzticēt to izdarīt speciālistiem no uzņēmuma SIA "Eirodurvis". Ja durvju uzstādīšanu veic uzņēmuma personāls, klientam papildus tiek nodrošināts pēcgarantijas serviss. Tāpat gadījumos, ja izvēlētās ārdurvis neietilpt klienta durvju ailē, SIA "Eirodurvis" darbinieki izvērtēs situāciju un nepieciešamības gadījumā veiks durvju ailes pielāgošanu. Iejaukšanās ailes konstrukcijās gan nepieciešama samērā reti, jo M-Lux ārdurvis standarta izmēros uzstādāmas aptuveni 80% dzīvokļu un lielai daļai privātmāju. Uzņēmums piedāvā veikt arī durvju kārbas apkopi – ar specializētu kopšanas līdzekļu palīdzību tiek notīrīts un nopulēts durvju kārbas panelis, pārbaudītas visas mehāniskās daļas, skrūvējumu vietas un slēdzene, nepieciešamības gadījumā nomainot bojātās detaļas. Pierādīts, ka regulāra durvju apkope var paildzināt durvju ekspluatācijas termiņu pat divas reizes. Lai arī durvju tirdzniecība tiek veikta Rīgā, uzņēmums nodrošina durvju piegādi un uzstādīšanu visā Latvijā.

https://www.m-lux.lvDalies ar šo rakstu

Komentāri