building.lv skaitļos

Lietotāji online28
Aktīvie uzņēmumi1659
Nozares raksti32865
Metāla durvis no Baltkrievijas Tava mājokļa drošībai un komfortam : building.lv - par būvniecību Latvijā

Metāla durvis no Baltkrievijas Tava mājokļa drošībai un komfortam

Metāla durvis no Baltkrievijas Tava mājokļa drošībai un komfortam

Lai mājoklis kalpotu par miera un atpūtas oāzi, tajā ir svarīgi nodrošināt tādus uzturēšanās apstākļus, kas garantē drošību, komfortu un labsajūtu. 

Metāla durvis kā risinājumu aizsardzībai pret ielaušanos izmanto jau sen, taču agrāk šādas durvis pārsvarā uzstādīja sezonas tipa ēkām vai palīgēkām. Iemesls bija pavisam vienkāršs – metāla ārdurvis gada aukstajos mēnešos nespēja aizturēt mitrumu un salu, līdz ar to patīkama dzīvošana šādās ēkās bija iespējama tikai siltā un sausā laikā. Mūsdienās tā vairs nav problēma, jo, attīstoties ražošanas tehnoloģijām, tirgū jau ilgāku laiku pieejamas tādas metāla ārdurvis, kas vienlaikus ir ne tikai garnadžu drošas, bet arī energoefektīvas, mitrumu aizturošas un estētiski baudāmas.  

Latvijā un arī citur pasaulē lielu popularitāti pēdējos gados iemantojušas Baltkrievijas uzņēmuma M-Lux ražotās metāla ārdurvis. Pateicoties augstiem kvalitātes standartiem, inovatīvām ražošanas tehnoloģijām un automatizētai pieejai, M-Lux produkcija atspoguļo visas patērētājiem būtiskākās produkta īpašības – nevainojamu izpildījumu un izturību, funkcionalitāti un mūsdienīgu dizainu, kas apvienojumā ar pievilcīgu cena rada piedāvājumu, no kura ir grūti atteikties. Kopš 2018. gada M-Lux oficiālais pārstāvis Latvijā ir pašmāju uzņēmums SIA Eiroduvis, kas durvju segmenta jomā darbojas jau vairāk nekā 15 gadus, apvienojot profesionāļus durvju tirdzniecībā, atjaunošanā un montāžā. Lai arī visa ražošana tiek veikta Baltkrievijā, uzņēmums M-Lux Latvijā pārstāvēts ar lielu noliktavu, kurā uz vietas ikdienā glabājas vairāk nekā 400 dažādu modeļu metāla durvis, garantējot produkcijas pieejamību jau pasūtījuma veikšanas brīdī. 

Autors: __15041221_800x642
Autors: __15041221_800x642

Mūsdienīgas metāla durvis ar augstu drošības pakāpi
Viena no būtiskākajām metāla durvju funkcijām ir drošība, ko garantē durvju metāla kārba. M-Lux metāla ārdurvis ir ražotas no auksti velmēta tērauda, kas izceļas ar īpaši augstiem stiprības rādītājiem. Tērauda biezums var variēt atkarībā no vēlamās aizsardzības pakāpes – metāla ārdurvis privātmājai parasti izgatavotas no biezāka tērauda, savukārt metāla ārdurvis dzīvoklim no plānāka. Lai panāktu maksimāli augstvērtīgu gala rezultātu, Baltkrievijas uzņēmums produkcijas ražošanā izmanto tādus inovatīvus risinājumus kā automatizētu tērauda liekšanu un lāzera griešanu. Ar šādām metodēm iespējams izgatavot metāla durvis ar precizitāti līdz milimetra tūkstošdaļai, tādējādi gandrīz pilnībā izslēdzot brāķa iespējamību. Papildus aizsardzībai pret ielaušanos visas M-Lux metāla ārdurvis tiek aprīkotas ar izturīgām, augstas kvalitātes slēdzenēm. Uzņēmums ražošanas procesā izmanto trīs dažādu zīmolu slēdzenes – Krievijā ražotās zīmola Guardian slēdzenes, Turcijā ražotās zīmola Kale slēdzenes un paaugstinātas drošības zīmola Securemme slēdzenes no Itālijas. Ja pirmās divas slēdzenes pārsvarā tiek iestrādātas budžeta un standarta klases M-Lux durvīs, tad ar Securemme slēdzenēm aprīkotas elitārāku kolekciju, piemēram, Artwood un Milano metāla durvis. Ja nepieciešamas metāla ārdurvis privātmājai vai dzīvoklim ar īpaši augstu aizsardzības pakāpi, ieteicams izvēlēties metāla durvis ar divsistēmu slēdzeni, kas aprīkota ar papildus deviatoriem. 

Autors: metala_durvis_majai_supporta
Autors: metala_durvis_majai_supporta

Kvalitātes garants – inovatīvas ražošanas tehnoloģijas un pieredze
Baltkrievijas rūpniecības uzņēmumi jau izsenis pazīstami ar savām mašīnbūves un metālapstrādes tradīcijām, veidojot produktu atpazīstamību tālu aiz valsts robežām. Lai arī uzņēmums M-Lux savu darbību uzsāka tikai 2015. gadā, pateicoties pieredzei un progresīvai biznesa filozofijai, uzņēmuma ražotās metāla durvis ir pazīstamas un populāras jau vairāk nekā 15 pasaules valstīs. M-Lux viens no veiksmes faktoriem ir automatizēts un optimizēts ražošanas process, maksimāli efektīvi izmantojot katru telpu kvadrātmetru. Šāda pieeja ļauj iegūt ne tikai uzticamu gala rezultātu, bet arī samazināt produkcijas izmaksas, kas pieaugošas konkurences apstākļos ir ļoti būtiski. Tikpat būtiski ir arī konkurēt ar kvalitāti, kas uzņēmumam izdodas lieliski – katra produkcijas vienība īpaši apmācītu speciālistu uzraudzībā tiek pakļauta stingrai kvalitātes kontrolei. Tādā veidā tiek novērsta pat vismazākā nepilnība. 

Autors: metalux_metala_durvis2
Autors: metalux_metala_durvis2

Pateicoties unikālām ražošanas iekārtām, uzņēmums gada laikā spēj saražot līdz pat 80 000 durvju vienību vairāk nekā 400 dažādās dizaina variācijās. Lai arī ražošana pārsvarā noris automatizēti, produkcijas pēcapstrāde, piemēram, koka furnitūras pulēšana tiek veikta kvalificētu meistaru izpildījumā. Nepārspējamas formas, dizains un tekstūra padara M-Lux metāla durvis neatkārtojamas un tādēļ tik ļoti pieprasītas tirgū. 

Autors: terauda_durvis2
Autors: terauda_durvis2

Energoefektīvas metāla ārdurvis privātmājai
Metāls pats par sevi ir materiāls, kas labi vada siltumu un arī aukstumu. Agrāk metāla durvis nereti ierīkoja privātmājās, kur ēkas ieeja no dzīvojamām telpām norobežota ar priekštelpu, tādā veidā aukstajos ziemas mēnešos pasargājot telpas, kur uzturas cilvēki, no izsalšanas. Rūpējoties par mājokļa iemītnieku komfortu un labsajūtu, uzņēmums M-Lux piedāvā īpaši izstrādātas metāla ārdurvis privātmājai ar zemu siltuma vadīšanas spēju. Tā ir tehnoloģija, kas durvju kārbu sadala divās daļās, dobumu aizpildot ar siltumizolācijas materiālu, piemēram, polipropilēnu, PVC vai vati. Šādi aizpildītas metāla ārdurvis nodrošinās aizsardzību pret aukstuma iekļūšanu telpās, radot ne tikai mājīgāku iekšējo klimatu, bet arī palielinot mājas energoefektivitāti un samazinot apkures izmaksas. Metāla ārdurvis privātmājai ar siltumizolāciju ir piemērotas klimatiskajiem apstākļiem un salam pat līdz -40 grādiem pēc Celsija. Savukārt, ja ir nepieciešamība uzstādīt energoefektīvas metāla ārdurvis dzīvoklim, ieteicams izvēlēties durvis ar mazāku siltumizolācijas materiāla slāņa biezumu. 

Autors: metala_durvis_majai_ar_stiklu
Autors: metala_durvis_majai_ar_stiklu

Vēl viens šādu durvju ieguvums ir kondensāta aizturēšana. Ziemā, kad ārā ir sals, nesiltinātu metāla durvju iekšpusē nereti veidojas kondensāts rasas pilienu veidā. Tas var radīt ne tikai diskomfortu, bet arī bojāt pašas metāla durvis. Ar siltumizolācijas materiālu aizpildītas metāla ārdurvis dzīvoklim un privātmājai nekad neveidos kondensātu, jo pilnībā nodrošina aukstā gaisa aizturi un hermētiskumu. 

Autors: metalux_metala_durvis
Autors: metalux_metala_durvis

Metāla ārdurvis ar mitrumizturīgu furnitūru
Sals nav vienīgais faktors, kas var ietekmēt komforta izjūtu mājoklī ar metāla durvīm. Tāpat savu kaitējumu var radīt pavisam ierasti laika apstākļi – lietus un saule. Metāla durvis, kas pakļautas tiešai mitruma un lietus ietekmei, var sākt bojāties un rūsēt, tāpēc svarīgi veikt pasākumus, lai laika apstākļu negatīvo ietekmi mazinātu. Privātmājām virs ieejas ieteicams izveidot nelielu nojumi, kas novērš lietus ūdens tiešu saskari ar durvīm. Ja tomēr nojumi izveidot nav iespējams, vajadzētu apsvērt iespēju iegādāties metāla ārdurvis ar mitrumizturīgu furnitūru. Uzņēmums M-Lux piedāvā metāla durvis, kas aprīkotas ar mitrumizturīgiem augsta blīvuma kokšķiedru paneļiem, kas papildus pārklāti ar hermētisku membrānu, tādā veidā nodrošinot vislabāko aizsardzību pret mitrumu. 

Kaitējumu durvju furnitūrai var radīt arī saule. Tiešā saules staru ietekmē metāla durvis ar koka vai cita veida furnitūru var sāk balēt un pat plaisāt. Lai paildzinātu durvju ekspluatācijas laiku, ieteicams izvēlēties metāla ārdurvis ar gaišāku apdari, vai arī izmantot atbilstošus furnitūras kopšanas līdzekļus. Svarīgi pievērst uzmanību ķīmijas sastāvam – ne visi tīrīšanas līdzekļi ir paredzēti durvju kārbu kopšanai! Piemēram, hlora saturoša ķīmija var radīt neatgriezeniskus furnitūras bojājumus. Drošākais veids, kā noskaidrot atbilstošāko kopšanas metodi, ir sazināties ar kādu kompetentu jomas speciālistu. SIA Eirodurvis darbinieki sniegs visprecīzākās norādes un konsultācijas par metāla durvju uzturēšanu un kopšanu. Būtiski ņemt vērā, ka regulāra furnitūras apkope var pagarināt durvju ekspluatācijas termiņu līdz pat divām reizēm!

Autors: metala_durvis_metalux
Autors: metala_durvis_metalux

Uzticams serviss un piegāde visā Latvijā
Jau vairākus gadus ražotāja M-Lux oficiālais pārstāvis Latvijā ir uzņēmums SIA Eirodurvis, kas piedāvā ne tikai durvju iegādi, bet arī uzstādīšanu un apkopi. Ņemot vērā noliktavā vienmēr uz vietas esošo modeļu klāstu, uzņēmums spēj nodrošināt produkta pieejamību jau pasūtījuma veikšanas dienā. Ja pircējam rodas jautājumi par katalogā vai interneta mājaslapā redzamo durvju izskatu un funkcionalitāti, iespējama produkcijas apskate klātienē. No klasikas līdz avangardam, no vienkāršas komplektācijas līdz ekskluzīvām, augstas aizsardzības durvīm – tas viss pieejams un apskatāms SIA Eirodurvis noliktavā Kurzemes prospektā 3G vai tirdzniecības centra Ozols salonveikalā Mazā Rencēnu ielā 1, Rīgā. 

Visas M-Lux metāla durvis nopērkamas ar divu gadu garantiju. Ja durvju montāžu veic uzņēmuma SIA Eirodurvis pārstāvji, papildus tiek nodrošināta arī pēcgarantijas apkalpošana. Lai arī M-Lux produkcija uz vietas pieejama tikai Rīgā, SIA Eirodurvis nodrošina durvju piegādi un montāžu visā Latvijas teritorijā. Papildus montāžai uzņēmuma speciālisti piedāvā arī durvju apkopes pakalpojumus. Metāla durvis apkopes laikā tiek izceltas no eņģēm, tiek pārbaudīts durvju vizuālais un tehniskais stāvoklis, tajā skaitā visi mehāniskie elementi un slēdzene. Ja kāds no stiprinājumiem vai detaļa ir bojāta, apkopes laikā tā tiek nomainīta pret jaunu. Atkarībā no objekta atrašanās vietas, apkopes izmaksas sastāda aptuveni 40–45 eiro.

Autors: metalux
Autors: metalux

https://www.m-lux.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.