building.lv skaitļos

Lietotāji online32
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32792
Noderīgas dizaina idejas mūsdienīgam mājoklim : building.lv - par būvniecību Latvijā

Noderīgas dizaina idejas mūsdienīgam mājoklim

Noderīgas dizaina idejas mūsdienīgam mājoklim

Plānoti mājokļa labiekārtošanas darbi? Veidojiet jauno iekārtojumu pārdomāti, ņemot vērā katras telpas mērķi un specifiku. Turpinājumā dizaina idejas, kas palīdzēs iekārtot mūsdienīgu mājokli. 

Saskaņotas mēbeles 

Mēbeles ir svarīgs elements, kas ir jāizvēlas rūpīgi. Veikalos šobrīd pieejami visdažādākie risinājumi, taču tas nenozīmē, ka vajadzētu iegādāties pirmās mēbeles, kas iepatīkas. 

  • Mēbeļu izvēlē ņemiet vērā iepriekš noteikto budžetu. Tas palīdzēs pieņemt saprātīgus, ilgtspējīgus lēmumus un neiztērēt vairāk kā nepieciešams.
  • Svarīgs faktors ir arī mēbeļu dizains. Pirms došanās uz mēbeļu veikaliem vērts apdomāt, kāda stila mēbelēm dot priekšroku. Tādā veidā orientēties mēbeļu piedāvājumā būs daudz vienkāršāk.
  • Virtuves mēbeles, mīkstās mēbeles un citi izvēlētie elementi kalpos ilgāk, ja uzmanību pievērsīsiet arī to kvalitātei un kopšanas prasībām. Dodiet priekšroku izturīgām mēbelēm no viegli kopjamiem materiāliem.
  • Jāņem vērā arī telpas platība un mājsaimniecībā dzīvojošo skaits. Piemēram, mazā istabā labi iederēsies stūra skapis, savukārt lielākai ģimenei noderīgs būs ietilpīgs iebūvējamais skapis.
  • Ja grūti saprast, kāda veida drēbju skapis un citas mēbeles vislabāk iederēsies jūsu mājoklī, jautājiet padomu speciālistam, kurš ieteiks labāko risinājumu tieši jūsu situācijā.

Pārdomāts virtuves iekārtojums 

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī, turklāt tai ir jābūt gan funkcionālai, gan omulīgai. Virtuves dizains atkarīgs no telpas platības un veida. Ja platība atļauj, labs risinājums ir virtuves iekārtas ar salu. 

Ja virtuve ir salīdzinoši maza, virtuves skapīši pēc iespējas jāizvieto pie sienām. Tas ļaus ietaupīt vietu, vienlaikus radīs iespēju brīvi izvietot traukus un citus virtuves piederumus. 

Telpas specifika 

Domājot par iekārtojumu, jāņem vērā katras telpas specifika, izvēloties atbilstošas mēbeles un to materiālus. Tā, piemēram, vannasistabā svarīgs aspekts ir mitrumizturība, savukārt guļamistabā vajadzīga ne tikai ērta gulta, bet arī naktsskapīši. 

Krēsli, galdi, brīvi stāvošie skapji un iebūvējamie skapji, kā arī citas mēbeles plašā izvēlē atradīsiet veikalā "4 istabas". Klientu ērtībām pieejams arī interneta veikals, kur ērti var aplūkot piedāvājumu un izvēlēties visu savam mājoklim vajadzīgo. Ieskatieties www.4istabas.lv!

Dalies ar šo rakstu