building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi18957
Nozares raksti32969
Ogre. Aicina darbā būvvaldes būvinspektoru : building.lv - par būvniecību Latvijā

Ogre. Aicina darbā būvvaldes būvinspektoru

Foto: Ogre. Aicina darbā būvvaldes būvinspektoru

Ogres novada pašvaldība (reģ.Nr.90000024455) izsludina atkārtotu konkursu uz vakanto Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas "Ogres novada pašvaldība" Ogres novada būvvaldes būvinspektora amatu ( 12. mēnešalgu grupa, mēnešalgas likme līdz 1647 EUR).

Prasības pretendentiem:

    otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība – būvinženieris (piektais profesionālās kvalifikācijas līmenis);
    reģistrēts būvinspektoru reģistrā;
    būvprakses sertifikāts;
    vismaz viens gads praktiskā darba pieredze valsts vai pašvaldības iestādēs;
    pieredze būvniecības dokumentu sagatavošanā;
    profesionālās iemaņas savas darbības jomā;
    reglamentējošo normatīvos aktu būvniecības jautājumos pārzināšana;
    prasme pielietot teorētiskās zināšanas praksē;
    spēja patstāvīgi plānot un organizēt sava darba izpildi noteiktajā termiņā;
    prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, Excel, Word, teksta redaktors, elektroniskās tabulas, valsts datu sistēmas, e-pasts, internets), kā priekšrocība tiks uzskatītas iemaņas darbā ar BIS;
    valsts valodas prasme augstākajā līmenī ("C" līmeņa 2. pakāpe) un vēlams vienas svešvalodas zināšanas ("B" līmenis). Par priekšrocību tiks uzskatītas angļu valodas zināšanas tajā skaitā būvniecības jomā;
    labas komunikācijas, plānošanas un organizēšanas spējas, vēlme mācīties un pielietot iegūtās zināšanas Ogres novada kopējā attīstībā;
    B kategorijas autovadītāja apliecība.

 Galvenie amata pienākumi:

    nodrošināt efektīvu būvdarbu procesa un būvdarbu tiesiskuma kontroli atbilstoši tiesību aktiem un Ogres novada pašvaldības teritorijas attīstības plānošanas dokumentiem;
    kontrolēt būvdarbu kontroli Ogres novada pašvaldības pagastu teritorijās;
    kontrolēt ekspluatācijā pieņemtas būves drošumu;
    pieņemt būves ekspluatācijā, novērtējot būves gatavību ekspluatācijai, kā arī atbilstību normatīvajiem aktiem būvniecības jomā un būvprojektam, sastādot aktu par būves pieņemšanu ekspluatācijā;
    izskatīt un sagatavot atbildes uz juridisko un fizisko personu iesniegumiem;
    konsultēt juridiskas un fiziskas personas par būvniecības jautājumiem.

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

    motivēta pieteikuma vēstule;
    dzīvesgājuma apraksts (CV) ar norādi uz atsauksmēm;
    izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
    valsts valodas prasmes apliecība (ja nepieciešams).

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas jāiesniedz elektroniski (e-pasta adrese: ogredome@ogresnovads.lv) vai personīgi Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, vai sūtot pa pastu uz adresi – Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001 līdz 2018. gada 15. martam, ar norādi "Pieteikums Ogres novada būvvaldes būvinspektora amatam".

Tālrunis uzziņām 65071166 (Personālvadības nodaļa).

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.