building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi27
Nozares raksti32614
Pazudusi atslēga, iesprūdušas durvis? Uztici atmūķēšanu SOS serviss profesionāļiem no SOSdienests.lv : building.lv - par būvniecību Latvijā

Pazudusi atslēga, iesprūdušas durvis? Uztici atmūķēšanu SOS serviss profesionāļiem no SOSdienests.lv

Pazudusi atslēga, iesprūdušas durvis? Uztici atmūķēšanu SOS serviss profesionāļiem no SOSdienests.lv

Ikviens vismaz reizi dzīvē ir piedzīvojis situāciju, kad nozaudētu vai sabojātu atslēgu rezultātā nav iespējams iekļūt dzīvoklī, privātmājā, atslēgt automašīnu vai jebko citu, kur priekšā ir slēdzene. Konstatētais fakts ir jo īpaši nepatīkams, ja cilvēkam vēlā vakara stundā jāpaliek uz ielas vai, ja automašīnā palikušas kādas svarīgas un steidzami nepieciešamas privātās lietas, piemēram, nauda vai dokumenti. Šādos gadījumos durvju atvēršana ir izaicinājums, kas, visticamāk, būs pa spēkam tikai īpaši apmācītiem speciālistiem ar atbilstošām zināšanām un instrumentiem. Viens no pieredzes bagātākajiem šādu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir SOSdienests.lv.

Dzīvokļu un privātmāju durvju atvēršana

Autors: Durvju_sledzenu_atversana_Riga_J_rmala_1
Autors: Durvju_sledzenu_atversana_Riga_J_rmala_1

Iegādājoties vai ierīkojot durvju slēdzeni, ražotājs tai dod līdzi vairākus atslēgu komplektus. Parasti tas tiek darīts racionālu iemeslu dēļ, pirmkārt, lai katram no mājokļa iemītniekiem būtu savs atslēgu komplekts, otrkārt, lai būtu pieejams rezerves atslēgu komplekts, ja kāds no pārējiem atslēgu komplektiem tiek nozaudēts. Tāpat apzinīgi mājokļa īpašnieki vienu atslēgu komplektu nereti jau laikus mēdz nodot glabāšanā kādam uzticamam kaimiņam vai radiniekam, lai neparedzētu situāciju gadījumā tiktu nodrošināta iespēja iekļūt mājoklī. Tomēr ne vienmēr lieks atslēgu komplekts var atrisināt visas problēmas. Gadās situācijas, kad dzīvokļu vai privātmāju durvju slēdzenes mēdz sabojāties vai tikt apzināti sabojātas, kā rezultātā nepieciešama slēdzeņu atmūķēšana un durvju atvēršana. 

Durvju atmūķēšana bojātas mājokļa slēdzenes gadījumā
Pastāv vairāki iemesli, kuru dēļ var tikt sabojātas dzīvokļu un privātmāju slēdzenes. Durvis un to slēdzenes var tikt sabojātas kramplaužu vai ļaundaru darbību rezultātā, uzlaužot vai citādi sabojājot slēdzenes, piemēram, iepūšot tajās putas vai sabāžot sērkociņus. Tāpat slēdzenes kā jebkurš cits mehānisms var sabojāties, tās intensīvi ekspluatējot. Visbiežāk gan slēdzenes tiek sabojātas pašu mājokļa iemītnieku neuzmanīgas rīcības rezultātā, piemēram, redzot, ka slēdzeņu darbība sāk pasliktināties, laikus netiek veikta slēdzeņu apkope. Nepilnīgi funkcionējošām slēdzenēm palielinās varbūtība, ka tās var pārstāt darboties vai arī tajās var iestrēgt atslēga. SOS serviss darbinieki atslēgu iestrēgšanu vai nolaušanu min kā vienu no visbiežākajiem izsaukuma iemesliem. Bojātas slēdzenes gadījumā durvju atvēršana paša spēkiem, visticamāk, nebūs iespējama, tāpēc ieteicams vērsties pēc palīdzības pie profesionāļiem. SOSdienests.lv pakalpojumu klāstā ietilpt ne tikai durvju atmūķēšana, bet arī slēdzeņu maiņa, turklāt SOS serviss pieejams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. 

Kā tiek veikta durvju atvēršana un slēdzeņu maiņa? 
Saņemot izsaukumu, SOS serviss darbinieki ierodas norādītajā adresē un izvērtē situācijas nopietnību. Ja slēdzeni nav iespējams atslēgt bez mehāniskas iejaukšanās, durvju atvēršana tiek nodrošināta ar urbšanas metodi. Slēdzenē tiek izdarīts urbums, pašas durvis nesabojājot. Tā ir ne tikai ātrākā, bet arī drošākā durvju atvēršanas metode, jo durvju atvēršana tiek īstenota, netraumējot durvju kārbu. SOSdienests.lv darbinieki pēc slēdzenes izurbšanas to tūdaļ nomaina pret jaunu slēdzeni, tādējādi neradot mājokļa saimniekam nekādas papildu galvassāpes. Durvis tāpat kā to slēdzenes mēdz būt dažādas, sākot no vienkāršas uzbūves līdz sarežģītām, augstas drošības pakāpes vairāku sistēmu slēdzenēm. SOSdienests.lv uzņēmuma darbiniekiem nesagādās problēmas arī vissarežģītāko slēdzeņu atmūķēšana un durvju atvēršana, jo vairāk nekā 15 gadu laikā gūta pieredze tūkstošiem dažādas kvalitātes un uzbūves slēdzeņu atvēršanā.  

Vai nepieciešama slēdzeņu maiņa, ja viens no atslēgu komplektiem ticis pazaudēts vai nozagts? 
Kā jau minēts, katra durvju slēdzene, visticamāk, ir nodrošināta ar vairākiem atslēgu komplektiem, tāpēc viena atslēgu komplekta nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā teorētiski un praktiski var izmantot kādu no atlikušajiem komplektiem. Ja atslēgas komplekts pazaudēts, piemēram, pastaigas laikā mežā, un uz atslēgām nav nekādu pazīmju, pēc kurām varētu identificēt mājokļa īpašnieku vai mājokļa adresi, visticamāk, slēdzeņu atvēršana no potenciālā atslēgu atradēja puses ir maz ticama. Savukārt, ja pie atslēgām bijis, piemēram, personificēts atslēgu piekariņš ar personas datu saturošu informāciju, nesankcionēta durvju atvēršana un nevēlamu ciemiņu viesošanās mājoklī jau kļūst ticamāka. SOS serviss speciālisti iesaka katru gadījumu izvērtēt individuāli, jo situācijās, kad nozaudētu vai nozagtu atslēgu gadījumā pastāv riski par mājokļa aplaupīšanu, savlaicīga slēdzeņu maiņa būtu visoptimālākais risinājums. 

Automašīnu durvju atvēršana
Autors: atslegas
Autors: atslegas

Slēdzamas ir ne tikai dzīvokļu un privātmāju, bet arī automašīnu durvis, kas nozīmē, ka arī to slēdzenes var iestrēgt un sabojāties. Automašīnu slēdzeņu darbību var ietekmēt arī bojājumi vai kļūdas centrālajā slēgšanas sistēmā. Tāpat automašīnu slēdzenes var būt aizsalušas, var būt izlādējies akumulators, atslēgas aizmirstas automašīnā, tās nozaudētas vai nozagtas. Statistika liecina, ka ar automašīnas durvju darbības problēmām, kas neļauj iekļūt automašīnā, ir saskāries katrs otrais automašīnas vadītājs. Atšķirībā no mājokļu durvju slēdzenēm, kur tās, piemēram, tiek izurbtas, automašīnu atvēršana tiek veikta, nesabojājot slēdzeni. SOS serviss speciālistiem ir pieredze un nepieciešamais aprīkojums, lai automašīnu atvēršana tiktu veikta ar juveliera precizitāti un rūpību, tādējādi pasargājot automašīnas īpašnieku no papildu tēriņiem. Automašīnas slēdzeņu atvēršana tiek īstenota bez bojājumiem vai skrambām, neradot nekādas slēdzeņu atmūķēšanas pazīmes. SOSdienests.lv darbiniekiem ir pieredze jebkuras markas automašīnu slēdzenēm, tāpēc durvju atvēršana nesagādās nekādas problēmas. 

Seifu durvju atvēršana
Svarīgu dokumentu un citu vērtīgu lietu glabāšana bijusi aktuāla visos laikos. Ja agrāk šim mērķim izbūvēja un ieviesa īpašas paslēptuves un pat pagrabus, tad kopš 19. gadsimta vidus vērtspapīrus un naudu glabā seifos. Atbilstoši klientu vēlmēm un izmantošanas veidam seifi mēdz būt ļoti dažādi. Tāpat atšķirīgas un dažādas ir seifu aizsardzības funkcijas un slēdzenes. Ņemot vērā seifu galveno mērķi – vērtīgu dokumentu un vērtslietu glabāšanu –, seifu durvju atmūķēšana vienmēr bijusi īpaši vilinoša kramplaužu un mājokļu aplaupītāju vidū. Ja noticis seifa uzlaušanas mēģinājums vai ja seifa slēdzene nobloķēta, SOS serviss speciālistu vadībā tiks nodrošināta seifa durvju atvēršana vai slēdzeņu maiņa. Salīdzinot ar mājokļa durvju slēdzenēm, seifa slēdzenes bieži vien aprīkotas arī ar šifru, tāpēc parasti pēc gadījumiem, ja seifs ticis uzlauzts, slēdzeņu maiņa papildus tiek īstenota ar seifa šifra maiņu. Lai arī seifu slēdzenes pēc to konstrukcijas un aizsardzības līmeņa atšķiras no dzīvokļu un privātmāju durvju slēdzenēm, SOSdienests.lv profesionāļiem ir pieredze ar visdažādāko slēdzeņu, tajā skaitā seifa slēdzeņu atvēršanu.

Koka, metāla un PVC durvju restaurēšana
Papildus slēdzeņu atmūķēšanai un durvju atvēršanai SOS serviss speciālisti piedāvā arī koka, metāla un PVC durvju restaurāciju. Uzņēmuma darbinieki šo pakalpojumu veic vienas dienas laikā – no rīta durvis tiek noņemtas no eņģēm un aizvestas uz uzņēmuma cehu, bet vakarā jau uzstādītas atpakaļ klienta mājoklī. Durvju restaurēšanas pakalpojumos ietilpst durvju slēdzeņu maiņa, aizstājot vecās slēdzenes ar jaunām un mūsdienīgām augstas drošības pakāpes slēdzenēm. SOSdienests.lv speciālisti lieliski pārzina durvju un slēdzeņu konstrukcijas un to darbību, tādēļ šādi atjaunotu durvju atmūķēšana zagļiem būs krietni apgrūtinošāka. Ja durvju vērtne ir izjaucama, tajā tiek iepildīts siltumizolācijas materiāls, kas sniedz aizsardzību ne tikai no aukstuma, bet arī aiztur trokšņus. Pēc siltumizolācijas materiāla iepildīšanas durvis no abām pusēm tiek aplīmētas ar dekoratīvo plēvi, piešķirot durvju vērtnei jaunu izskatu. Ja durvju vērtne izgatavota kā monolīta un neizjaucama, tā tiek restaurēta bez siltumizolācijas materiāla iepildīšanas. Ja šādos gadījumos klientam ir svarīgs arī komforts un skaņas izolācija, iesakām vecās durvis tomēr aizvietot ar jaunām. Pēc SOSdienests.lv speciālistu pieredzes atjaunojamas un restaurējamas ir aptuveni 90% durvis, bet tikai 10% gadījumu klientiem tiek rekomendēts iegādāties jaunas durvis. Konsultācijas par piemērotāko durvju iegādi sniegs uzņēmuma partneri – SIA Eirodurvis pārstāvji, kas jau vairākus gadus Latvijā piedāvā augstas kvalitātes metāla durvis no Baltkrievijas.

Diennakts SOS serviss septiņas dienas nedēļā 
Uzņēmuma SOSdienests.lv pakalpojumu klāstā ietilpst visa veida durvju slēdzeņu atmūķēšana, slēdzeņu maiņa, automašīnu atvēršana un seifu slēdzeņu atvēršana, turklāt uzņēmuma speciālisti tiks galā ar jebkādas sarežģītības un drošības pakāpes slēdzenēm. Ja durvju atvēršana rezultējas ar sabojātu slēdzeni, tā tūdaļ tiek nomainīta pret jaunu slēdzeni, tādējādi neradot mājokļa īpašniekam neērtības. Tāpat uzņēmums piedāvā metāla, koka un PVC durvju restaurācijas pakalpojumus. SOS serviss pieejams 24 stundas dienā, septiņas dienas nedēļā, aptverot Rīgu un Rīgas apkārtni. Cienot klienta laika resursus, speciālisti apstrādās saņemto informāciju uzreiz pēc izsaukuma saņemšanas, bet, ierodoties klienta norādītajā adresē, darbus veiks operatīvi, rūpīgi un par saprātīgām cenām.

Kontaktinformācija saziņai: www.sosdienests.lv, diennakts tālrunis: 26661117

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.