building.lv skaitļos

Lietotāji online31
Aktīvie uzņēmumi206
Nozares raksti32422
Pēdējo nedēļu iedzīvotāji var nobalsot par Rīgas līdzdalības budžeta ideju īstenošanas konkursā pieteiktajiem projektiem : building.lv - par būvniecību Latvijā

Pēdējo nedēļu iedzīvotāji var nobalsot par Rīgas līdzdalības budžeta ideju īstenošanas konkursā pieteiktajiem projektiem

Pēdējo nedēļu iedzīvotāji var nobalsot par Rīgas līdzdalības budžeta ideju īstenošanas konkursā pieteiktajiem projektiem

Vēl pēdējo nedēļu, līdz 31.oktobrim, iedzīvotāji aicināti nobalsot par 22 Rīgas līdzdalības budžeta ideju īstenošanas konkursā pieteiktajiem projektiem. Par tiem var balsot ikviens 16 gadus sasniedzis iedzīvotājs.

Balsot ir iespējams divos veidos:

Elektroniski – interneta vietnē www.balso.riga.lv autorizējoties ar pieejamiem līdzekļiem minētajā interneta vietnē;

Klātienē – jebkurā no Apkaimju iedzīvotāju centriem (tikai pēc iepriekšēja pieraksta):

  • Centrā - Brīvības ielā 49/53;
  • Bolderājā - Gobas ielā 6A;
  • Teikā - Ieriķu ielā 43A;
  • Āgenskalnā – Eduarda Smiļģa ielā 46;
  • Maskavas forštatē - Daugavpils ielā 31.

Pašvaldība atgādina, ka klientu apkalpošana klātienē  notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz tālruni 80000800. Tāpat Rīgas dome aicina rūpīgi izvērtēt, vai balsošanu nav iespējams veikt elektroniski.

Projekti, kas iegūs lielāko balsu skaitu, tiks novirzīti Rīgas domes atbildīgai iestādei projekta īstenošanai.

Kopumā šogad konkursam tika iesniegts 41 projekts, no tiem 34 projekti, kas atbilda visām konkursa nolikumā noteiktajām prasībām, tika novirzīti izvērtēšanas 2.kārtai.

Otrajā kārtā komisija, saņemot atbildīgo institūciju atzinumus par iespējamību īstenot iesniegtos projektus tādā veidā, kādā tie ir iesniegti, izvērtēja un atzina, ka balsošanai ir nododami 22 projekti, no kuriem 13 projekti ir nodoti balsošanai pilnā apmērā, bet 9 projekti ir nodoti balsošanai daļējā apmērā. Tas nozīmē, ka projektu nav iespējams īstenot tādā apjomā, kādā tas ir iesniegts, bet atsakoties no atsevišķiem elementiem, projektu iespējams īstenot.

Šogad Rīgas pilsētas līdzdalības budžeta projektu ideju īstenošanas konkursam pašvaldības budžetā ir atvēlēti 500 000 eiro.

Dalies ar šo rakstu