building.lv skaitļos

Lietotāji online6
Aktīvie uzņēmumi85
Nozares raksti32465
Plaša klāsta un lietojuma industriālā tehnika no Liebherr : building.lv - par būvniecību Latvijā

Plaša klāsta un lietojuma industriālā tehnika no Liebherr

Plaša klāsta un lietojuma industriālā tehnika no Liebherr

Liebherr ir pasaulē plaši zināms un uzticams uzņēmums, kurš nodrošina klientus ne tikai ar industriālo tehniku, bet arī mājsaimniecības tehniku. Liebherr darbojas jau vairāk kā 70 gadus, kompānijas preces pieejamas visos kontinentos.  

Uzņēmuma industriālā tehnika izmantojama vairākās nozarēs:
• ceļu būve, karjeri,
• celtniecība,
• kokapstrāde, rūpniecība,
• ostas,
• atkritumu apsaimniekošana,
• ražošana,
• betona industrija,
• lauksaimniecība, komunālā saimniecība.

Protams, šīs ir tikai vispārīgas kategorijas, bet klientu vajadzības mēdz būt dažādas, un Liebherr produkcija ir lielisks palīgs arī citās nozarēs – gan privātajā, gan valsts sektorā. Populāri klientu pirkumi ir tieši traktortehnika, jo tai lietojums ir ļoti plašs, tā noder dažādās situācijās un vietās – iekraušanai un izkraušanai, rakšanai un transportēšanai. Liebherr piedāvājumā ir gan viegli manevrējami kāpurķēžu ekskavatori nelieliem būvdarbiem, gan arī pāļu izbūves tehnika lieliem būvniecības projektiem. 

Buldozeri
Lai veiktu īpaši sarežģītus un smagus vilkšanas darbus, Liebherr buldozeri būs īstā izvēle. Tie ir īpaši jaudīgi materiālu pārvietošanai un līdzināšanai. Buldozeri radīti no detaļām, kas kalpos ilgi un atvieglos ekspluatācijas resursu tēriņu. Buldozera vadītāja kabīne ir iekārtota tā, lai ilgstošas darba stundas tiktu pavadītas maksimālā komfortā – tās izkārtojums ir ergonomisks, bet skaņas līmenis pazemināts.

Frontālie iekrāvēji
Šajā kategorijā Liebherr piedāvā izvēlēties no dažādu sēriju iekrāvējiem. Stereo frontālie iekrāvēji izceļas ar kompaktu dizainu un augstu manevrēšanas spēju. XPower iekrāvēji aprīkoti ar jaudas dalīšanas sistēmu, kas nodrošina efektīvu darbošanos visās vidēs. L sērijas frontālie iekrāvēji ir universāli un lietojami visās jomās.

Ekskavatori
Liebherr ražo gan kāpurķēžu, gan riteņu ekskavatorus. Kāpurķēžu ekskavatori piemēroti rakšanai, būvlaukuma sagatavošanai un arī nojaukšanas darbiem. Tie radīti ar unikālām Liebherr montāžas konstrukcijām, detaļas izturēs arī ekstrēmus darba apstākļus. Riteņu ekskavatorus raksturo jauda, daudzpusība un efektivitāte – tie radīti, izmantojot modernas tehnoloģijas. Ekskavatori darbojas ātri un jaudīgi.

Mobilie celtņi
Liebherr celtņi pieejami līdz pat 1200 tonnu celtspējas apmēros. Celtņus ir ērti pārvietot, jo tie piemēroti arī virsmām, kur nav iekārtotas brauktuves. Celtņi ir kompakti, daži modeļi pārvietojami ar standarta kravas automašīnu.

Šīs ir tikai dažas produktu grupas, kuras piedāvā Liebherr. Lai iepazītos ar pārējo tehniku, iesakām apmeklēt Liebherr mājaslapu. 

Dalies ar šo rakstu