building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi199
Nozares raksti32455
Preces mājai par izdevīgām cenām – akciju tendences un sezonālie piedāvājumi : building.lv - par būvniecību Latvijā

Preces mājai par izdevīgām cenām – akciju tendences un sezonālie piedāvājumi

Preces mājai par izdevīgām cenām – akciju tendences un sezonālie piedāvājumi
Autors: Pexels.com/Anna Shvets

Akcijas veikalos ir ierasta lieta – par izdevīgām cenām var iegādāties ne tikai pārtikas produktus, bet arī preces mājai, dārzam un atpūtai. Bez parastajām akcijām veikalos tās var būt arī atkarībā no sezonas, svētku tuvošanās vai vispasaules iepirkšanās dienām. Ja zini, ko vēlies iegādāties un esi vērīgs, tad var noķert ļoti izdevīgus piedāvājumus.

Sezonālas akcijas veikalos
Tā kā Latvija ir četru gadalaiku valsts, tad sezonālie piedāvājumi veikalos ir aktuāla lieta. Ja esi uzbūvējis terasi un meklē āra mēbeļu komplektu, tad pavasarī, sekojot līdzi akciju bukletiem, piemēram, K-Senukai akcijām, ir liela iespēja, ka varēsi “nomedīt” patiesi labu piedāvājumu, lai vasaru varētu baudīt ērtā āra dīvānā zem saulessarga un uz jaunās terases. Ja pavasarī un vasarā preču akciju klāsts būs pilns ar āra mēbelēm, piepūšamām laivām un citām vasaras izpriecu precēm, tad pirms ziemas sākšanās veikalos varēsi manīt un iegādāties ziemā aktuālas preces, piemēram, lāpstas sniega tīrīšanai, ledus skrāpji vai ragavas. Gudri plānojot savas vajadzības, sezonālo akciju un izpārdošanu laikā sezonālās preces var iegādāties izdevīgāk nekā parasti.

Ne tikai sezonas sākumā, bet arī beigās veikalos pieejamas sezonas preces ar akciju, ko vari jau laikus iegādāties, domājot par savām vēlmēm un vajadzībām nākamajā sezonā. Ja rudenī Jysk akcijas bukletā redzi, ka lieliska atlaide ir dārza piederumu precēm, un zini, ka nākamgad vajadzēs jaunu lāpstu dārza rakšanai, tad ar atlaidi to vari iegādāties jau savlaicīgi, lai gan uz ziemu tā nebūs nepieciešama.

Pirmssvētku akciju tendences
Lieldienas, Līgo svētki un Jāņi, valsts svētki, Ziemassvētki un Jaunā gada svinības – vairāki iemesli, lai meklētu izdevīgākos piedāvājumus un sagatavotos svētkiem skaisti. Noteikti esat pamanījuši, ka pirms Ziemassvētkiem K-Senukai akcijas piedāvājumā parādās dažādas mantiņas un spēles bērniem, svētku rotājumi, eglīšu rotājumi un lampiņas, un tas viss par godu lielākajiem dāvanu pasniegšanas svētkiem – Ziemassvētkiem.

Veikali piedāvā akciju piedāvājumus, kas saistoši tuvojošiem svētkiem un par to pateicīgi patērētāji. Pirmssvētku akcijas ļauj ne tikai izdevīgi sagatavoties svētkiem, bet domāt arī par nākamo gadu – ja šogad var iegādāties lampiņu virteni par akcijas cenu, kāpēc gan to nedarīt.

Melnās piektdienas un kiberpirmdienas akciju piedāvājumi
Ja pagājušā gadsimtā par melno piektdienu piedāvājumiem zināja vien daži, tad tagad šī frāze ir labi zināma patērētāju vidū. Arvien vairāk veikalu un zīmolu katru gadu pievienojas melnas piektdienas jeb “Black Friday” un kiberpirmdienas jeb “Cyber Monday” iepirkšanās kultūrai, savukārt patērētāji šīs dienas katru gadu ar nepacietību gaida. Turklāt bieži vien īpašie akciju piedāvājumi ir pieejami ne tikai piektdienā un pirmdienā, bet arī dažas dienas līdz pat nedēļu pirms tam.

Lai gan labo cenu piedāvājumi izklausās lieliski, kārtīgi izdomā, kas tev ir nepieciešams, lai netiktu ierauts atlaižu virpulī, iegādājoties nevajadzīgas preces. Jau pirms akciju sākšanās izpēti akciju bukletus, nolem, ko un kur iegādāsies, un turies pie iepriekš definēta budžeta.

Ja saproti, ka drīzumā vajadzēs pirkt kādu jaunu preci, bet tā nav pirmās nepieciešamības prece un tās iegāde nav steidzama, piemēram, jauns televizors, dators vai dīvāns, tad noteikti pagaidi melnās piektdienas akciju piedāvājumus, lai iegādātos labākās preces savām mājām par izdevīgākajām cenām.

 

Dalies ar šo rakstu