building.lv skaitļos

Lietotāji online18
Aktīvie uzņēmumi86
Nozares raksti32443
Protektora loma ziemas riepu izvēlei : building.lv - par būvniecību Latvijā

Protektora loma ziemas riepu izvēlei

Protektora loma ziemas riepu izvēlei

Latvijas ziemas nav tās, kas parasti lutinātu ar skaistiem sniegainiem un visādi citādi labiem laikapstākļiem. Kamēr vienā valsts galā sniegs ir līdz ceļiem, otrā tā nav vispār, taču ir lietus, slapjdraņķis, sals, lietus, un tā trīs mēnešus pēc kārtas. Netrūkst autovadītāju, kuriem ziemas apstākļi, ne pārāk labi tīrītās ielas un daudzstāvu māju iekšpagalmi ir īsts pārbaudījums dienu no dienas. Labas auto riepas ir tās, kas palīdzēs izkļūt no aizsnigušiem pagalmiem, pasargās no iestigšanas un nodrošinās labu saķeri ar ceļu pat visdrūmākajos laikapstākļos kā uz pilsētas ceļiem, tā šosejas. Jaunas ziemas riepas, kas atbilst visiem standartiem un kvalitātei var iegādāties mmkserviss.lv riepu servisā.

Kas jāzina, pērkot riepas?
Pirmkārt, jāizsver tas, kādas riepas pirkt – jaunas, atjaunotas vai lietotas. Lietotas riepas var pievilt, kad tas vismazāk tiek gaidīts. Atjaunotas riepas bieži vien ir ar garantiju un pārbaudītas, taču to lietošanas ilgums ir ievērojami īsāks. Jaunas riepas allaž būs labākais risinājums un sniegs iespēju ar tām braukt ne vienu sezonu vien. Uz riepām vienmēr ir atrodami dažādi simboli un apzīmējumi, kas satur informāciju par riepu tehnisko specifikāciju. Der ielāgot, ka uz riepām nekad neatradīsiet bremzēšanas ceļa un manevrēšanas paradumus sniegā. Uz riepām šī informācija ir norādīta par mitru braucamo ceļu, kas nav viens un tas pats. Lai arī likumā ir noteikts protektora biezums vismaz 4 milimetri, speciālisti iesaka riepas mainīt jau daudz agrāk, lai nenāktos sastapties ar nepatīkamiem pārsteigumiem.

Protektors
Protektora dziļums ir viens no – ja ne pats galvenais – rādītājiem riepu kvalitātei un drošībai uz ceļa. Jaunas riepas ar ideālu protektora dziļumu ir labākais ieguldījums, kādu var iedomāties. Tas ne tikai nodrošina lieliskus braukšanas apstākļus, bet arī palīdz automašīnai funkcionēt pareizi. 4 jaunu ziemas riepu uzstādīšana savai automašīnai nav izdevumi, bet gan ieguldījums savā un citu drošībā, jo katru gadu ceļu satiksmes negadījumu skaits, kas saistīts ar nolietotu riepu izmantošanu, tikai pieaug.

 

 

Dalies ar šo rakstu