PVC logi – arvien funkcionālāki

PVC logi – arvien funkcionālāki

Izvēloties PVC logus, galvenā uzmanība tiek pievērsta cenas un kvalitātes attiecībai, kam seko tādi parametri kā siltumizolācija, skaņas izolācija un drošība pret uzlaušanu. Kvalitatīvi ražoti plastikāta logi spēj pilnībā nodrošināt gan šos nosacījumus, gan piedāvā vēl plašākas iespējas, kas loga ekspluatāciju padara vēl efektīvāku.

Lai arī PVC materiāla logi ārēji šķiet vienādi, to konstrukciju veidojošās daļas atšķiras pēc dažādiem parametriem. Jo īpaši jaunākās paaudzes plastikāta logi veiktspējas ziņā droši var sacensties ar koka vai alumīnija konstrukcijas logiem. Šajā ziņā plašs piedāvājums ir SIA "Loguvīrs", kas tirgū pazīstams kā uzņēmums ar augstām prasībām pret produktu kvalitāti un izpildītā darba profesionalitāti. Uzņēmuma sortimentā ir atrodami ne tikai būvniecībā plaši izmantotie PVC logi, bet arī teicamas kvalitātes koka logi un alumīnija logi, kā arī PVC durvis un alumīnija durvis. Kā norāda paši "Loguvīra" darbinieki – "mēs nepārdodam logus, mēs palīdzam tos iegādāties". Katra klienta vajadzība ir unikāla un arī standarta risinājumi tiek pielāgoti klienta vēlmēm.

Ne tikai balti vien
Priekšstats, ka PVC logu rāmji lielākoties ir tikai baltā krāsā, ir maldīgs. Lai arī baltā krāsa ir visbiežāk izvēlētā īpaši mikrorajonu daudzdzīvokļu ēkām, "Loguvīrs" piedāvā plašu rāmju krāsu gammu, kas ļaus jums izvēlēties tieši jūsu ēkai piemērotākās krāsas rāmjus. Tāpat PVC logus iespējams izgatavot dažādās dizaina formās – arkas, trapeces, trijstūris u.c. Šajā ziņā ieguvēji būs tie, kas ceļ jaunu māju vai atjauno esošu būvi – sarežģītas konfigurācijas logi vairs nav problēma un nav jāaizstāj ar klasisko taisnstūra vai kvadrāta formu. 

Tik svarīgā stikla pakete
Stikla paketei ir ļoti būtiska loma visā loga ekspluatācijas gaitā. Stikla pakete ir hermētiski noslēgta konstrukcija, ko veido divi vai vairāki savstarpēji atdalīti stikli, starp kuriem iepildīta inerta cēlgāze – parasti argons. Izvēloties stikla paketē ievietoto stiklu veidu, skaitu un biezumu, tiek mainīti arī loga funkcionalitātes svarīgākie parametri – siltumvadītspēja, skaņas izolācija un drošība. Dzīvojamām ēkām visbiežāk izmanto PVC logus ar divkameru stikla paketēm, ko veido trīs stikla loksnes, kas sniedz labākus siltuma un skaņas izolācijas rādītājus un ir labi piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem, ļaujot ietaupīt uz apkures rēķina. Attiecībā uz stiklu par standartu jau kļuvis selektīvais stikls. Šī stikla priekšrocība ir spēja atstarot saražoto siltumu uz siltuma avota pusi – stikla pārklājums atstāj siltumu tur, kur tā ir vairāk. Plānais, praktiski nemanāmais pārklājums, perfekti laiž cauri gaismu, bet telpas iekšpusē notur siltuma starojumu, neļaujot tam izplūst caur stiklu. Selektīvā stikla izmantošana iekšējiem stikliem nodrošinās labāku siltuma saglabāšanu iekštelpās. Izvēloties trīs stiklu paketi, kur selektīvais pārklājums ir gan uz ārējā, gan iekšējā stikla, vienlaikus var nodrošināt siltākas telpas ziemā un vēsākas vasarā. "Loguvīrs" piedāvā stikla paketēs izmantot arī stiklus ar dažāda veida speciālajiem saules siltumu atstarojošiem pārklājumiem, ko raksturo gaismas caurlaidības un siltumenerģijas caurplūšanas parametri.

Pareiza montāža loga stiprībai
Vai spējat saskaitīt, cik reižu ikdienā jūs atverat un aizverat logus? Protams, nē! Tāpēc loga konstrukcijai jābūt stabilai un stingrai. "Loguvīra" piedāvātie logi tiek montēti ar īpašiem montāžas kronšteiniem, kas nodrošina stabilu logu stāvokli ailās. Tā ir garantija, ka logs būs droši verams visā tā ekspluatācijas laikā. Jāuzsver, ka visi ražošanas un montāžas materiāli, ko izmanto SIA "Loguvīrs", ir sertificēti atbilstoši spēkā esošajiem Latvijas un Eiropas Savienības būvniecību regulējošiem normatīvajiem aktiem.

Palodzes un apdares iespējas
Tāpat kā PVC logu rāmjus, arī iekšējās un ārējās palodzes "Loguvīrs" piedāvā plašā krāsu gammā. Katras palodzes izmērs tiek pielāgots konkrētajai klienta vajadzībai. Varat izvēlēties gan standarta risinājumus, gan pēc pasūtījuma izgatavotus modeļus. Uzņēmums arī iesaka pēc logu montāžas aiļu apdari uzticēt profesionāliem meistariem. Pretējā gadījumā, vēloties ietaupīt un aiļu apdari veicot paša spēkiem, rezultāts bieži vien nav cerētais. "Loguvīra" meistari uzsver, ka katrai loga ailei ir sava specifika, kas prasa individuālu pieeju un profesionāļa prasmi. 

Komplektē gluži kā auto
Tāpat kā iegādājoties automašīnu, mēs varam izvēlēties dažādas aprīkojuma iespējas, tāpat iespējams nokomplektēt logus. Insektu tīkli, iebūvētas žalūzijas, papildu ventilācijas kanāli, papildu drošības furnitūra un pretuzlaušanas rokturi – tie ir populārākie, klientu pieprasītākie, aprīkojuma veidi. Logu drošību paaugstina arī speciālie stikli – "Loguvīrs" piedāvā izgatavot logus ar paaugstinātas drošības stiklu, piemēram, laminēto vai rūdīto stiklu. 

Aprēķini cenu pats
Ņemot vērā, ka lielu SIA "Loguvīrs" klientu daļu veido sērijveida daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāji, interneta vietnē www.letilogi.lv ērtības labad izveidots standarta logu izmaksu kalkulators Latvijā biežāko sēriju dzīvojamām mājām. Ievadot galvenos parametrus – logu skaitu, montāžu, iekšējo un ārējo palodžu skaitu –, jūs iegūsiet summu, ar ko rēķināties, plānojot logu nomaiņu.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri