building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32659
Rēzekne. Pieejams līdzfinansējums māju energoefektivitātes pasākumiem : building.lv - par būvniecību Latvijā

Rēzekne. Pieejams līdzfinansējums māju energoefektivitātes pasākumiem

Rēzekne. Pieejams līdzfinansējums māju energoefektivitātes pasākumiem
Foto: Rēzekne. Pieejams līdzfinansējums māju energoefektivitātes pasākumiem

Rēzeknes pilsētas dome līdz 30. aprīlim izsludina pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai, ar mērķi – nodrošināt energoresursu patēriņu samazinājumu, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanas pasākumus, kā arī dzīvojamo māju renovācijas pasākumus.

Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Pilsētas saimniecības pārvaldes vecākā speciāliste-konsultante nekustamo īpašumu privatizācijas un apsaimniekošanas jautājumos Lilija Gavare, līdzfinansējumam var pieteikties daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kurās dzīvokļa īpašums ir iegūts saskaņā ar likumiem "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju", "Par dzīvokļa īpašumu" un "Par kooperatīvo dzīvokļu privatizāciju".

Atbalstāmās izmaksas:

 • energoaudita veikšana un tehniskā projekta dokumentācijas izstrāde;
 • piebraucamo ceļu un gājēju celiņu renovācija;
 • bērnu rotaļu laukumu renovācija/būvniecība;
 • pagalmu apgaismojuma rekonstrukcijas vai izbūves darbi.

Līdzfinansējums energoefektivitātes pasākumiem tiek piešķirts šādiem projektiem:

 • mājas energoaudita veikšanai – 50% no daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoaudita izmaksām, bet ne vairāk kā 355,72 eiro;
 • projektiem, kas tiks finansēti no KPFI un Eiropas Savienības fondiem, tehniskā projekta dokumentācijas izstrādei – 95%, bet ne vairāk kā 2800 eiro pēc augstāk minētā finansējuma saņemšanas vai energoefektivitātes darbu uzsākšanas.

Līdzfinansējums mājām piesaistīto zemes gabalu labiekārtošanai tiek piešķirts šādiem projektiem:

 • mājas piebraucamo ceļu, iekšpagalmu un gājēju celiņu seguma renovācijai – līdz 50% no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām;
 • mājas ceļu servitūta seguma renovācijai – līdz 75% no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām;
 • bērnu rotaļu laukumu ierīkošana vai esošo laukumu renovācija – līdz 95% no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā 7000 eiro;
 • pagalmu apgaismojuma rekonstrukcijas vai izbūves darbi – 50% no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām.
Banner 280x280

Pieteikumu ar pielikumiem jāiesniedz līdz 2018. gada 30. aprīlim (ieskaitot). Pirms iesniegšanas aicinām shēmas precizēt Pilsētas saimniecības pārvaldē.

Papildus informācija: Rēzeknes pilsētas domē Pilsētas saimniecības pārvaldē, Atbrīvošanas aleja 93, 104. kabinetā, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no 12.30 līdz 16.30.

Kontaktpersonas:

 • L.Gavare – vecākā speciāliste-konsultante nekustamo īpašumu privatizācijas un apsaimniekošanas jautājumos, tālrunis uzziņām: 646 07649;
 • R.Adamovičs – pagalmu apgaismojuma rekonstrukcijas vai izbūves darbu jautājumos, tālrunis uzziņām: 646 07624;
 • Z.Baltadonis – piebraucamo ceļu un gājēju celiņu renovācija/būvniecības jautājumos, tālrunis uzziņām: 646 076423;
 • U.Neimanis – tehniskā projekta dokumentācijas izstrādes jautājumos, tālrunis uzziņām: 646 07631.

Līdzfinansējums tiek piešķirts saskaņā ar 2008. gada 14. marta Rēzeknes pilsētas domes saistošiem noteikumiem Nr. 7 "Par Rēzeknes pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai".

 

rezekne.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.