building.lv skaitļos

Lietotāji online38
Aktīvie uzņēmumi206
Nozares raksti32422
Rīgas pašvaldība piegulošo teritoriju apsaimniekotājiem izsniegs bezmaksas smilts materiālu ietvju un gājēju ceļu kopšanai : building.lv - par būvniecību Latvijā

Rīgas pašvaldība piegulošo teritoriju apsaimniekotājiem izsniegs bezmaksas smilts materiālu ietvju un gājēju ceļu kopšanai

Rīgas pašvaldība piegulošo teritoriju apsaimniekotājiem izsniegs bezmaksas smilts materiālu ietvju un gājēju ceļu kopšanai

Pašvaldība atbalstīs Rīgas piegulošo teritoriju apsaimniekotājus, nodrošinot tos ar pretslīdes kaisāmo materiālu (smilti) cietā seguma gājēju ietvju kopšanai, kā to paredz nesen pieņemtās izmaiņas Rīgas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošajos noteikumos.

Uz pašvaldības atbalstu varēs pretendēt nekustamā īpašuma īpašnieks, faktiskais  valdītājs vai apsaimniekotājs, kurš kopj piegulošo teritoriju, ja piegulošajā teritorijā atrodas gājēju ietves ar cieto segumu. Viena persona varēs saņemt kaisāmo materiālu 50 kg apjomā.

Lai saņemtu pretslīdes kaisāmo materiālu:

  • iepriekš jāpiesakās Apkaimju iedzīvotāju centrā, rakstot uz e-pastu: aic@riga.lv vai zvanot pa tālruni 80000800;
  • dodoties saņemt smilts materiālu, nepieciešams iesniegt aizpildītu un parakstītu anketu, apliecinot smilts saņemšanas nepieciešamību (anketa pieejama šeit)

Smilti varēs saņemt, sākot ar 23. novembri, katru nedēļu, otrdienās un ceturtdienās, laika posmā no plkst. 9.00 līdz 16.30 šādās Apkaimju iedzīvotāju centra adresēs:

  • Daugavpils iela 31;
  • Ieriķu iela 43A;
  • Gobas iela 6A;
  • Uzvaras bulvāris 16A.

Tāpat tiks nodrošināta smilts saņemšana 27. un 28. novembrī lapu savākšanas akcijas norises vietās: https://www.riga.lv/lv/teritoriju-apsaimniekosana#27un-28novembri-smilts-piegades-notiks-sados-laikos-un-vietas

Šajās vietās smilts maisus būs iespējams saņemt tikai norādītajos laikos un iepriekš piesakoties Apkaimju iedzīvotāju centrā.

Rīgas dome vērš uzmanību, ka smilts paņemšanu, aiznešanu un iekraušanu savā transportlīdzeklī nodrošina pats iedzīvotājs.

Dalies ar šo rakstu