Rudens sākums – īstais laiks pārbaudīt apkures iekārtas

Rudens sākums – īstais laiks pārbaudīt apkures iekārtas

Gaisā ir jūtamas Latvijas vasaras beigas, un straujiem soļiem tuvojas rudens. Māju un citu telpu īpašniekiem tas nozīmē drīzu apkures sezonas uzsākšanu, tādēļ tagad ir piemērots brīdis pārliecināties, ka jūsu gāzes apkures katli vai citas apkures iekārtas ir darba gatavībā.

Nav nekā ļaunāka, kā brīdī, kad ārā termometra stabiņš noslīd arvien tuvāk nullei, atklāt, ka jūsu apkures iekārta pienācīgi nedarbojas. Piesaistot speciālistu, varēsiet pārbaudīt esošās apkures sistēmas stāvokli, un vajadzības gadījumā ražotāja Viessmann piedāvājumā atradīsiet visu nepieciešamo, jo ir pieejami gan gāzes apkures katli, gan siltumsūkņi, kuri parūpēsies par jūsu labsajūtu daudzu gadu garumā.

Gāzes apkures katli ir līderi apkures iekārtu tirgū
Latvijas pircēju iecienītie gāzes apkures katli savu vietu viņu mājās ir godam nopelnījuši. Šīs apkures iekārtas ir ne vien ātri un ērti uzstādāmas, bet tās ir pieejamas arī dažādās cenu kategorijās, kas padara apkures katlus īpaši pieejamus klientiem ar dažādām finansiālām iespējām. Ne visi var atļauties iegādāties vissarežģītāko tehnoloģiju apkures iekārtas, tomēr ražotājs Viessmann saviem klientiem nodrošina patīkamu siltumu viņu mājās neatkarīgi no viņu izvēlētās apkures iekārtas cenu kategorijas.

Jums ir pieejami gan klasiskie gāzes apkures katli, gan arī kondensācijas gāzes apkures katli, kas iegūst siltumu ne tikai no paša gāzes degšanas procesa, bet arī no tā laikā izdalītā tvaika. To priekšrocība slēpjas tajā, ka kopējo izmantoto gāzes apjomu var samazināt, jo no tā iegūto siltumenerģiju var pilnībā izmantot, kā arī tvaiks, kas parasti bija uzskatīts par blakusproduktu, arī tiek lietots jūsu telpu apsildīšanai. Šādā veidā klienti iegūst daudz vairāk siltuma ar vienu un to pašu izmantotās gāzes daudzumu. Tas palīdz ne tikai optimizēt siltumenerģijas iegūšanas procesu, bet arī ietaupīt uz gāzes maksājuma rēķina.

Arī siltumsūkņi atradīs savu vietu mājā
Vietējā tirgū siltumsūkņi kļūst arvien populārāki. Šīs apkures iekārtas izceļas ar sava izmantojuma daudzpusību. Ir pieejami gan siltumsūkņi, kas siltumenerģijas iegūšanai un ūdens sildīšanai izmanto gaisu, gan arī tādi, kuri siltumu iegūst no zemes. Ražotājs Viessmann saviem klientiem piedāvā abu veidu siltumsūkņus, tādēļ varat būt droši, ka būs iespējams piemeklēt ideālās apkures iekārtas visu interesentu vajadzībām. 

Tie saimniekiem ļauj ne tikai iegūt siltumu dabai draudzīgā veidā, bet gaisa siltumsūkņi vasarā var tikt izmantoti arī kā gaisa kondicionētāji. Uzstādiet vienu iekārtu, un tā ļaus izbaudīt patīkamu temperatūru jūsu telpās visa gada garumā. Siltumsūkņi ir vienkārši uzstādāmi, un tie būs piemēroti kā pilsētas mājās, tā arī attālos lauku īpašumos, kuriem gāzes pievade nav nodrošināta. Iepazīstieties ar ražotāja Viessmann piedāvājumu un atrodiet sev vajadzīgo jau šodien mūsu mājaslapā https://www.viessmann-shop.lv/

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri