Sastatņu montāža, demontāža un citi servisa pakalpojumi – SIA "Alfarent"

Sastatņu montāža, demontāža un citi servisa pakalpojumi – SIA

Ja nepieciešams izmantot sastatnes, to iegāde vai noma ir tikai viena nozīmīga darba daļa. Nedrīkst aizmirst arī to, ka jāveic rūpīga sastatņu montāža, lai parūpētos par drošības standartiem atbilstošu darba vidi. 

Tā kā darbs uz sastatnēm nereti ir darbs vairāku metru augstumā, kas saistās ar konkrētiem drošības riskiem, nepieciešams atrast meistarus, kuri sastatņu montāžu veiks profesionāli, korekti un augstā līmenī. Vēl labāk, ja izdodas sameklēt komandu, kas nodrošina pilna cikla sastatņu servisu, kā to piedāvā SIA "Alfarent". Turpinājumā uzzini vairāk par to, kā tiek nodrošināta sastatņu montāža un demontāža. 

Vai jebkurš var veikt sastatņu montāžu un demontāžu?
Ja darba uzdevumu veikšanai augstumā ir vajadzīga sastatņu montāža, darba devējam jānorīko darba aizsardzības speciālists vai cita kompetenta persona ar atbilstošu izglītību un zināšanām konkrētajā jomā, kas atbildēs par to, lai sastatņu montāža un sastatņu demontāža tiktu veikta pareizi. Montāžas, demontāžas un pārveidošanas darbi tiek veikti tikai šīs atbildīgās personas klātbūtnē, un šos darbus drīkst veikt tikai tādi meistari, kuri saņēmuši apmācību atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 143 90. punktam.

Ņemot vērā iepriekš minēto, ir rūpīgi jāizvēlas speciālisti, kas veiks sastatņu montāžu un demontāžu. Visdrošāk to uzticēt meistariem, kas veic šādus uzdevumus ikdienā, ir pieredzējuši, zinoši un guvuši daudzu klientu atzinību. SIA "Alfarent" komanda var lepoties ar vairāku gadu pieredzi sastatņu jomā, tostarp veicot to montāžu un demontāžu.

"Alfarent" – sastatņu speciālisti
Uzņēmums piedāvā pilna cikla sastatņu servisu, kurā ietilpst:
• sastatņu noma;
• sastatņu projektēšana;
• sastatņu transports;
• sastatņu montāža;
• sastatņu demontāža;
• sastatņu piederumu un pārklāju tirdzniecība.

Sastatņu montāža ir nozīmīga to lietošanas daļa, un "Alfarent" speciālisti to apzinās, tādēļ katrs montāžas darbs tiek veikts ar augstāko atbildību un precizitāti, rīkojoties saskaņā ar Latvijas un Eiropas Savienības likumdošanu. Montāžas komanda lieliski pārzina katru no sastatņu veidiem, kas ļauj darbus veikt operatīvi, iekļaujoties noteiktajos termiņos.

Iepazīstieties arī ar citiem uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem šeit – Alfarent.lv!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri