building.lv skaitļos

Lietotāji online23
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32792
Skydas metāla ārdurvis – laboratorijas testos pierādīta kvalitāte par pieejamu cenu : building.lv - par būvniecību Latvijā

Skydas metāla ārdurvis – laboratorijas testos pierādīta kvalitāte par pieejamu cenu

Skydas metāla ārdurvis – laboratorijas testos pierādīta kvalitāte par pieejamu cenu

Metāla durvju tirgus pēdējos gados ir strauji attīstījies, patērētājiem arvien vairāk novērtējot šī segmenta produktu priekšrocības – drošību, izturību un ilgmūžību. 

Tomēr plašajā piedāvājumu klāstā kvalitatīvas metāla ārdurvis no nekvalitatīvām un viltojumiem ir atšķirt ļoti grūti vai pat neiespējami. Lai arī ražotājs vai pārdevējs mārketinga nolūkos var raksturot savu produktu kā pašu labāko un drošāko, metāla durvju patieso kvalitāti var garantēt tikai atbilstošu atbilstības sertifikātu esamība. Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim atbilst augstākās kvalitātes prasībām, ko apliecina Vācijas testēšanas laboratorijas IFT ROSENHEIN izsniegti atbilstības sertifikāti. Pateicoties produktu teicamajām īpašībām un pircēju atsauksmēm, Lietuvā ražotās Skydas metāla ārdurvis jau kopš 2004. gada ir vienas no visatzītākajām un pieprasītākajām sava segmenta ārdurvīm Eiropā, tajā skaitā arī Latvijā. 

Autors: _rdurvis_skydas
Autors: _rdurvis_skydas

Latvijā pieejamās metāla ārdurvis pārsvarā ir budžeta klases, kas gandrīz vienmēr nozīmē, ka šādām durvīm nav veikti ne izturības testi, ne tām ir Eiropas Kopienas tiesību aktos noteiktais CE būvizstrādājumu marķējums. Salīdzinoši zemā cena bieži vien ir šādu durvju vienīgais ieguvums, ko nevarētu teikt par pārējām produkta īpašībām – izturību, skaņas un siltuma izolāciju, drošību. Lietuvas rūpnīcā UAB "Plieninis Skydas" ražotās metāla ārdurvis dzīvoklim un privātmājai ir ne tikai pārbaudītas dažādos testos laboratorijas apstākļos, bet arī atbilst visām Eiropas Kopienas piemērojamām prasībām attiecībā uz preču brīvu kustību Kopienas tirgū. Novērtējot Skydas durvju kvalitāti, patērētāji tās iecienījuši visā Eiropā, arī Latvijā, kur lietuviešu izgatavotās metāla ārdurvis jau vairāk nekā 15 gadus piedāvā ražotāja partneris, pašmāju uzņēmums SIA "Eirodurvis". 

Autors: skydas_durvis
Autors: skydas_durvis

Kramplaužu drošas metāla ārdurvis, kas atbilst ENV 1627 standartam
Lai pārbaudītu metāla durvju izturību pret ielaušanos, durvīm tiek veikti speciāli testi, kur, izmantojot instrumentus urbšanai, kalšanai un griešanai, tiek imitēts reāls ielaušanās mēģinājums. Laiks, kādā metāla ārdurvis ir uzlaužamas, tiek pielīdzināts drošības pakāpei, ko regulē Eiropas Standartizācijas komitejas noteikts drošības standarts ENV 1627. Saskaņā ar šo standartu tiek izdalītas 6 durvju drošības jeb izturības klases – jo augstāka klase, jo ilgāks laiks un sarežģītāka metodika nepieciešama, lai durvis uzlauztu. Piemēram, 1. un 2. izturības klases metāla ārdurvis mājai, izmantojot fizisku spēku un vieglos darbarīkus – skrūvgriezi un plakanknaibles –, iespējams uzlauzt tikai 3 minūtēs. Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim atkarībā no modeļa atbilst 3. un 4. izturības klasei, kas nozīmē, ka šādu durvju uzlaušana aizņems vismaz 10 minūtes, turklāt kramplaužiem būs nepieciešami elektriskie urbšanas un griezējinstrumenti. Ja vien nolūkotais mājoklis neatrodas atstatus no citiem, bez apsardzes un signalizācijas, diez vai ļaundari uzdrošināsies pievērst lieku uzmanību, trokšņojot un mēģinot uzlauzt paaugstinātas drošības metāla ārdurvis. Savukārt metāla ārdurvis ar augstāku klasi (5. vai 6.) parasti izmanto tikai rūpnieciskajos un militāros objektos, turklāt šādu durvju svars svārstās no 300 līdz 600 kilogramiem. Lai uzlauztu tik masīvas durvis, nepieciešams nopietns aprīkojums – jaudīgi smagie urbšanas un griezējinstrumenti. Visas piedāvātās ārdurvis mājai var apskatīt mūsu mājaslapā: http://www.skydas.lv/lv/metala-durvis-majai 

Autors: t_rauda_durvis
Autors: t_rauda_durvis

Kvalitāti apliecina eksperti no Igaunijas un Vācijas 
Metāla ārdurvis var uzskatīt par drošām pret ielaušanos tikai tad, ja tām veikti testi notificētās pētnieciskajās laboratorijās. Lietuvā bāzētajā KTU Arhitektūras un celtniecības institūta siltumfizikas laboratorijā tiek veikti durvju skaņas, siltumizolācijas un izturības mērījumi pret vairākkārtēju durvju atvēršanu un aizvēršanu, taču laboratorija nav sertificēta veikt testus, pārbaudot ugunsdrošību un izturību pret ielaušanos. Ņemot vērā nepieciešamo iekārtu un speciālistu trūkumu, durvju ugunsdrošības izmēģinājumi tiek veikti notificētās laboratorijās Igaunijā un Vācijā, savukārt Skydas metāla ārdurvis atbilstoši ENV 1627 standartam tiek testētas Vācijas zinātniskajā laboratorijā IFT Rosenheim. Tieši ITF Rosenheim laboratorijas uzrādītie testēšanas rezultāti tiek uzskatīti par vieniem no drošākajiem ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Ņemot vērā minēto, Skydas metāla ārdurvis dzīvoklim un privātmājai atbilst Vācijas kvalitātes standartiem, taču pieejamas par Lietuvas ražotāja noteiktu cenu, kas ir zemāka nekā līdzīgas kvalitātes durvīm, kas ražotas Rietumeiropā. 

Autors: ________1_
Autors: ________1_

Unikāli drošības risinājumi papildu aizsardzībai
Skydas metāla durvju kvalitāti apliecina testēšanas rezultāti mehāniskās izturības un stingrības noteikšanā, ūdens un gaisa caurlaidības noteikšanā, izturības noteikšanā pret vairākkārtēju atvēršanu un aizvēršanu, izturības pret vēja slodzi noteikšanā un siltuma atdeves koeficienta noteikšanā. Tāpat Igaunijas un vairākās Vācijas laboratorijās veiktu izmēģinājumu rezultātā iegūti ugunsdrošu durvju, ložu necaurlaidīgu durvju un pret ielaušanos drošu durvju sertifikāti. Tomēr metāla ārdurvis ir pavisam drošas tikai tad, ja tās ir aprīkotas kvalitatīvām, augsta drošības līmeņa slēdzenēm.

Skydas metāla ārdurvis dzīvoklim un privātmājai nopērkamas komplektācijā ar tādu pasaulē atzītu ražotāju kā ASSA, DORMA, ABLOY, MUL-T-LOCK, ASTRA-DIERRE, FIAM un MOTTURA slēdzenēm. Savukārt, lai nodrošinātu papildus aizsardzību pret kramplaužu darbībām, SIA "Eirodurvis" iesaka aprīkot Skydas metāla ārdurvis mājai un dzīvoklim ar SKYDAS SAFETY DEVICE ierīci. Tā ir ierīce, kas tiek montēta slēdzenes dekora vietā, noslēpjot informāciju par pašas slēdzenes modeli un ražotāju. Nezinot informāciju par slēdzeni un tās uzbūvi, kramplauzim būs grūti sagatavoties tās atmūķēšanai. SKYDAS SAFETY DEVICE aizsargās arī durvju atslēgas caurumu, neļaujot zaglim veikt manipulācijas durvju slēdzenes atvēršanai. Visbeidzot – papildu drošības garantu sniegs arī slēptā ķēdīte, kas ir patentēts aizsardzības mehānisms un nodrošina savas funkcijas brīdī, kad metāla durvis dzīvoklim vai mājai ir nedaudz pavērtas. Šī ierīce no ārpuses nav redzama, tāpēc to nav iespējams nogriezt. Tā fiksējas divos punktos rāmja apakšējā un augšējā daļā, izturot slodzi līdz pat 1800 kilogramiem. 

Autors: _______skydas
Autors: _______skydas

Ražošanas kontrole reālajā laikā
Lai nodrošinātu Skydas produkcijas kvalitātes izsekojamību un kontroli, Lietuvas rūpnīcā UAB "Plieninis Skydas" pie katra darbagalda uzstādīts speciāls skārienjutīgs dators, kur ražošanas meistars veic atzīmi brīdī, kad tiek pabeigta detaļas izgatavošana. Šādā veidā var tikt kontrolēta katra pasūtījuma izpilde un kopējais ražošanas noslogojums, optimizējot resursus pēc vajadzības tieši tad, kad tas ir nepieciešams visvairāk. Nepārspējamu kvalitāti metālisko konstrukciju ražošanā nodrošina inovatīvas ražošanas iekārtas, piemēram, programmējama koordinātas prese, kas tērauda loksni spēj sagriezt ar precizitāti līdz 0,1 mm. Visas durvju metāliskās konstrukcijas papildus tiek apstrādātas ar pulverkrāsu, savukārt noturīgākam krāsas pārklājumam tās tiek ievietotas polimerizācijas krāsnī. Lai metāla ārdurvis izskatītos estētiski visu ekspluatācijas laiku, durvju apdarei tiek izmantotas sertificētas, Beļģijā ražotas augstas kvalitātes mitrumizturīgas plāksnes UMIDAX-HLS. Neskatoties uz to, ka šīm plāksnēm ir kvalitāti apliecinoši sertifikāti, papildus aizsardzībai pret mitrumu apdares mehānisku bojājumu gadījumā plāksnes virsma rūpnīcā tiek impregnēta ar divkomponentu poliuretānu. Metāla durvis dzīvoklim vai privātmājai var izgatavot ar dažādu apdari (finierējums, lamināts, dabīgais koks u.c.), tomēr Skydas speciālisti iesaka apdarei izmantot vidēja blīvuma kokšķiedras plāksni, kas vakuumizēta ar ūdensnoturīgu PVC plēvi. Metāla ārdurvis ar šādu apdari būs īpaši izturīgas pret mehānisku iedarbību, turklāt PVC plēve pieejama ar dažādu koku sugu imitāciju. 

Autors: skydas_durvis_m_jai
Autors: skydas_durvis_m_jai

Metāla ārdurvis pēc individuāla pasūtījuma
UAB "Plieninis Skydas" ir viens no retajiem ražotājiem, kas piedāvā metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim izgatavot pēc individuāla pasūtījuma, uzklausot visas klienta vēlmes un vajadzības. Ja citu ražotāju metāla ārdurvis pieejamas tikai noteiktos izmēros, ar noteiktu apdari un funkcionalitāti, tad Skydas produktiem ir teju neierobežotas variācijas iespējas. Vēl vairāk – uzņēmums ne tikai izgatavo metāla durvis dzīvoklim un mājai pēc klienta pasūtījuma, bet arī nodrošina montāžas pakalpojumus jebkurā Eiropas valstī. Durvju augstā kvalitāte, funkcionalitāte, dizaina iespējas un cena ir iemesls, kādēļ Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim izvēlas ne tikai fiziskas, bet arī juridiskas personas, piemēram, daudzdzīvokļu dzīvojamā fonda attīstītāji, viesnīcas, muzeji, vēstniecības un pat prokuratūras.  

Autors: skydas_met_la_durvis
Autors: skydas_met_la_durvis

Dzīvoklis, privātmāja, naudas krātuve vai militārais objekts – Skydas izgatavos tieši tādas metāla ārdurvis, kādas klients ir pasūtījis. Lai arī durvju metālisko konstrukciju izgatavošanā tiek izmantots augstas kvalitātes tērauds, pat masīvas metāla ārdurvis mājai iespējams izgatavot ne tikai aizsargātas pret ielaušanos un šāvienu drošas, bet arī mitruma, trokšņu un aukstuma necaurlaidīgas (aiztur līdz pat -30 grādiem pēc Celsija stipru salu).

Lai uzzinātu sava pasūtījuma izmaksas, mājaslapā http://www.skydas.lv pieejama elektroniski aizpildāma un nosūtāma pasūtījumu forma, kur klients var izvēlēties un atzīmēt sev vēlamās Skydas durvju īpašības un funkcionalitāti. SIA "Eirodurvis" speciālisti sazināsies ar klientu uzreiz pēc pasūtījuma apstrādes. Skydas metāla ārdurvis pieejamas apskatei arī klātienē – SIA "Eirodurvis" tirdzniecības salonā Kurzemes prospektā 3G, Rīgā.
Autors: _____________
Autors: _____________

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.