building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32793
Slēdzeņu SOS serviss – ātrākais un drošākais risinājums iestrēgušu durvju slēdzeņu atvēršanai : building.lv - par būvniecību Latvijā

Slēdzeņu SOS serviss – ātrākais un drošākais risinājums iestrēgušu durvju slēdzeņu atvēršanai

Slēdzeņu SOS serviss – ātrākais un drošākais risinājums iestrēgušu durvju slēdzeņu atvēršanai

Izvēlies pārbaudītu kvalitāti un servisu – uztici sava dzīvokļa, privātmājas vai automašīnas durvju atvēršanu profesionāļiem no SOSdienests.lv.

Pat viscerīgāko un jaukāko dienu var sabojāt iestrēgušas durvis, kā rezultātā var nākties mainīt ne tikai visas dienas plānus, bet arī lauzīt galvu, meklējot operatīvu risinājumu aizkritušu slēdzeņu atmūķēšanai. Bieži vien paša spēkiem iestrēgušu durvju un slēdzeņu atvēršana nebūs paveicama, jo šādam nolūkam nepieciešami speciāli instrumenti un arī zināšanas. Par laimi, ir uzņēmumi, kas piedāvā pakalpojumus iesērējušu, aizkritušu un bojātu slēdzeņu atvēršanā. Izvēlies pārbaudītu kvalitāti un servisu – uztici sava dzīvokļa, privātmājas vai automašīnas durvju atvēršanu profesionāļiem no SOSdienests.lv.

Netikšana mājoklī var draudēt ar palikšanu uz ielas
Dzīvokļa vai privātmājas ārdurvju slēdzene parasti tiek darbināta vairākas reizes dienā, līdz ar to slēdzenes mehānisms tiek pakļauts lielam nodiluma riskam. Katrai slēdzenei ražotājs paredzējis savu ekspluatācijas termiņu, taču var gadīties, ka slēdzenes darbība pasliktinās ātrāk par ražotāja noteikto. Slēdzenes kalpošanas mūžu var ietekmēt ne tikai pašas slēdzenes kvalitāte, bet arī dažādi ārējie faktori, piemēram, laika apstākļi vai nepareiza slēdzenes lietošana. Tāpat gadās situācijas, kad slēdzene tiek sabojāta ļaunprātīgi, piemēram, tajā tiek sabāzti sērkociņi vai ir noticis mēģinājums to uzlauzt. Netikšana mājoklī bojātas vai iestrēgušas slēdzenes gadījumā var draudēt ar palikšanu uz ielas, kas var izrādīties ļoti nepatīkami. Šādās situācijās cilvēkam nereti iestājas panika vai apjukums, kas var apgrūtināt racionāla lēmuma pieņemšanu. Ir gadījumi, kad mājokļa saimnieks mēģina atlauzt durvis ar spēku vai nesekmīga mēģinājuma gadījumā iekļūt mājoklī, izsitot logu. Šādas darbības var novest pie daudz lielākiem materiālajiem zaudējumiem un pat nepatikšanām. Sapratīgākais risinājums aizkritušu vai iestrēgušu slēdzeņu gadījumā būtu izvēlēties SOS serviss speciālistu palīdzību. SOSdienests.lv darbinieku uzraudzībā durvju un slēdzeņu atvēršana, kā arī slēdzeņu maiņa notiks ātri un kvalitatīvi, turklāt slēdzeņu SOS serviss pieejams jebkurā diennakts laikā, arī brīvdienās.

Autors: sos_serviss_1
Autors: sos_serviss_1

Nevienas slēdzenes darbība nav mūžīga
Veicot regulāru apkopi, mehānismi var kalpot ilgi, taču tie tik un tā nav mūžīgi. Tāpat ir ar slēdzenēm – berzes rezultātā pat visaugstākās kvalitātes tērauda cilindri ar laiku nolietojas un slēdzeņu darbība pasliktinās. Slēdzeņu ekspluatācijas termiņu var samazināt arī nelabvēlīgi laika apstākļi. Piemēram, slēdzenes, kas ir pakļautas pastāvīgai lietus, saules staru un vēja ietekmei, kalpos īsāku laiku nekā slēdzenes, kas iestrādātas no ārējās vides pasargātās durvīs. Rūsa vai slēdzenē sapūsti smilšu graudi ir tikai daži no iemesliem, kas var pasliktināt slēdzenes darbību. Visbiežāk bojājumi slēdzenes darbībā rodas, mijiedarbojoties vairākiem faktoriem, piemēram, savlaicīgas apkopes trūkumam un nepareizai slēdzenes lietošanai. SOS serviss speciālistu pieredze liecina, ka liela daļa cilvēku, parādoties pirmajiem slēdzenes darbības traucējumiem, turpina lietot slēdzeni, neveicot nekādus aizsardzības vai apkopes pasākumus. Ja arī cilindri sāk slēgties grūtāk, tiek lietots lielāks fiziskais spēks to pagriešanai. Rezultātā pienāk brīdis, kad slēdzene pārstāj funkcionēt, durvis nobloķējas un nepieciešama SOS serviss speciālistu palīdzība. 

Durvju un slēdzeņu atvēršana, ja noticis ielaušanās mēģinājums
Ne vienmēr durvju slēdzenes pārstāj darboties dažādu ekspluatācijas faktoru dēļ. Visai bieži slēdzenes tiek sabojātas neveiksmīgu ielaušanās gadījumu rezultātā, kad kramplaužiem nav izdevies īstenot savus nolūkus un iekļūt mājoklī. Nereti mājokļa īpašnieks pamana slēdzenes bojājumus tikai brīdī, kad pašam vairs neizdodas atslēgt durvis. Tāpat gadās situācijas, kad kramplaužu sabojātās slēdzenēs iestrēgt atslēga, kuru vairs nav iespējams izvilkt. SOS serviss darbiniekiem ir pieredze atvērt arī šādi sabojātas slēdzenes un durvis. Pēc izsaukuma saņemšanas un ierašanās norādītājā adresē SOS serviss speciālisti izvērtēs situāciju, un, ja nebūs iespējams atvērt durvis bez mehāniskas iejaukšanās, slēdzene tiks atvērta, izdarot tajā urbumu. Tā ir vienlaikus ne tikai ātra, bet arī droša durvju atvēršanas metode, jo durvju un slēdzeņu atvēršana tiek veikta, nesabojājot durvju kārbu. Pēc slēdzenes izurbšanas bojātā slēdzene turpat uz vietas tiek nomainīta pret jaunu slēdzeni, un mājokļa saimniekam izsniegts jauns atslēgu komplekts. Pat ja durvis aprīkotas ar sarežģīta mehānisma slēdzenēm, SOSdienests.lv darbiniekiem tā nebūs problēma, 15 gadu gaitā uzņēmums sniedzis palīdzību vairāku tūkstošu visdažādākā tipa slēdzeņu atmūķēšanā. 

Autors: sos_serviss_3
Autors: sos_serviss_3

Automašīnu durvju un slēdzeņu atvēršana
Sabojāties un iestrēgt var ne tikai dzīvokļa un privātmājas ārdurvis un to slēdzenes, bet arī automašīnas durvis. Statistika liecina, ka auto atvēršana savas dzīves laikā bijusi nepieciešama katram otrajam autovadītājam. Iemesli automašīnu durvju aizkrišanai var būt dažādi, sākot no bojājumiem automašīnas elektronikā un centrālajā atslēgā, beidzot ar cilvēcisku neuzmanību, atstājot atslēgas automašīnā vai tās pazaudējot. Ņemot vērā, ka automašīna lielākajai daļai cilvēku ir vitāli nepieciešama ikdienas sastāvdaļa, aizkritušu durvju vai bojātas slēdzenes fakts var izrādīties īpaši nepatīkams. SOS serviss speciālisti var palīdzēt arī šādās situācijās. Ja mājokļa durvju slēdzenes parasti tiek izurbtas, tad automašīnu durvju un slēdzeņu atvēršana tiek veikta ar speciālu instrumentu palīdzību, nebojājot slēdzeni, tādā veidā neradot automašīnas īpašniekam papildus izdevumus. Nevajadzētu arī satraukties, ja esat ekskluzīva auto īpašnieks – slēdzeņu SOS serviss darbiniekiem no SOSdienests.lv ir pieredze visdažādāko marku automašīnu slēdzeņu atmūķēšanā. Ja vien automašīnas slēdzene nav mehāniski sabojāta, auto atvēršana parasti norit ātri un bez sarežģījumiem. 

SOS serviss palīdzība bojātas seifa slēdzenes gadījumā
Lai arī retāk, taču nepieciešamība atmūķēt aizkritušu vai bojātu slēdzeni var rasties arī seifam. Atšķirībā no cita tipa slēdzenēm, seifa durvis un slēdzeņu mehānisms parasti ir krietni sarežģītāks, tāpēc arī to atvēršana nereti ir laikietilpīgāka un komplicētāka. Ņemot vērā seifa galveno funkciju – svarīgu dokumentu un vērtslietu uzglabāšanu –, seifa durvju un slēdzeņu atvēršana jāveic ar maksimālu piesardzību, radot pēc iespējas mazāk bojājumu slēdzenei un seifa konstrukcijai. Kvalitatīvs seifs pats par sevi ir dārgs priekšmets, tāpēc, piemēram, nozaudētu atslēgu gadījumā būtu muļķīgi seifu uzlauzt, to sabojājot. Pieaicinot SOS serviss speciālistus no SOSdienests.lv, seifa īpašnieks var būt drošs, ka seifa slēdzene tiks atvērta maksimāli delikāti. Tāpat nepieciešamības gadījumā SOS serviss meistari veiks esošās seifa slēdzenes remontu vai nomaiņu un elektronisko seifu pārkodēšanu.

Durvis ne tikai atver, bet arī restaurē
Nereti SOS serviss speciālisti, veicot slēdzeņu atmūķēšanu, konstatē būtiskus bojājumus ne tikai slēdzenē, bet arī durvju kārbā. Savlaicīgas apkopes trūkums var radīt neatgriezeniskus defektus, kā rezultātā durvis var kļūt nefunkcionālas un vizuāli nepievilcīgas. Rūpējoties par klienta mājokļa drošību, uzņēmums SOSdienests.lv papildus slēdzeņu atvēršanai piedāvā arī visa veida metāla, koka un PVC durvju restaurācijas pakalpojumus. Ņemot vērā uzkrāto pieredzi un zināšanas durvju slēdzeņu darbībā, SOS serviss darbinieki veiks ne tikai durvju kārbas apkopi, apdares atjaunošanu un stiprināšanu, bet arī veco slēdzeņu nomaiņu, aizvietojot tās ar jaunām, paaugstinātas drošības slēdzenēm. Tāpat durvju restaurācijas pakalpojumos ietilpst durvju kārbas siltināšana (ja to atļauj durvju kārbas konstrukcija), aizpildot durvju kārbu ar siltumizolācijas materiālu. Šādi atjaunotas durvis būs ne tikai drošas un estētiski pievilcīgas, bet arī aukstuma un trokšņu necaurlaidīgas. SOS serviss speciālistu pieredze rāda, ka durvis ir restaurējamas 90% gadījumu, bet tikai 10% situāciju durvju stāvoklis ir tāds, kur lietderīgāka ir jaunu durvju iegāde. Piesakot durvju restaurācijas pakalpojumu, mājokļa saimniekam jārēķinās ar neērtībām tikai nepilnas dienas garumā, jo SOS serviss meistari atjaunotas un restaurētas durvis uzstādīs jau tās pašas dienas vakarā.

Diennakts palīdzība zvana attālumā
Aizkritušas vai iesērējušas slēdzenes var radīt ne mazums galvassāpju un būt par cēloni visas dienas vai pat nedēļas plānu maiņai. Neļauj neplānotām dzīves situācijām ietekmēt tavu ikdienu – uztici sava mājokļa, automašīnas vai seifa durvju atvēršanu SOS serviss speciālistiem no SOSdienests.lv! 

Ņemot vērā vairāk nekā 15 gadu laikā uzkrāto pieredzi, SOS serviss darbinieki tiks galā pat ar vissarežģītākās uzbūves slēdzenēm. Ja aizkritušas automašīnas durvis, auto atvēršana ar speciālu instrumentu palīdzību tiek veikta, nebojājot slēdzeni. Tāpat ar juveliera rūpību un skrupulozitāti tiek atmūķēti seifu slēdzeņu mehānismi. Bojātu slēdzeņu gadījumā uzņēmuma darbinieki veiks slēdzenes nomaiņu jau tās pašas dienas laikā, ietaupot mājokļa vai automašīnas īpašniekam laiku un līdzekļus apsardzes nodrošināšanai.

Slēdzeņu SOS serviss pieejams tieši tad, kad tev tas nepieciešams – zvani jebkurā diennakts laikā, un uzņēmuma darbinieki izbrauks uz tevis norādīto adresi uzreiz pēc informācijas saņemšanas un apstrādāšanas. Tālrunis izsaukumiem un uzziņām: 26661117, detalizētāka informācija mājaslapā: www.sosdienests.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.