building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi206
Nozares raksti32422
Somfy motori aizkariem: jauns komforta un privātuma līmenis : building.lv - par būvniecību Latvijā

Somfy motori aizkariem: jauns komforta un privātuma līmenis

Somfy motori aizkariem: jauns komforta un privātuma līmenis

Franču kompānija Somfy jau vairāk nekā 50 gadus rūpējas par miljoniem cilvēku visā pasaulē, padarot to dzīvi vienkāršāku un ērtāku. Šajā nolūkā Somfy piedāvā automatizācijas risinājumus jūsu mājoklim, sākot ar motorizētiem aizkariem, žalūzijām, markīzēm, temperatūras un apgaismojuma vadības ierīcēm un beidzot ar teritorijas un garāžas vārtu automātiku. 

Mūsdienās aizkaru automatizācija ir īpaši aktuāla lielās mājās un dzīvokļos ar augstiem griestiem un daudziem logiem. 

Aizkaru motorizācijai var izvēlēties: vadu vai baterijas (t.i., bezvadu) motorus. Baterijas motoru neapšaubāmā priekšrocība ir iebūvētā baterija, kas ļauj motorizēt aizkarus pat vietās, kur nav pieejams strāvas pieslēgums. Tāpat tas ideāli iederas interjerā un ekspluatācijas laikā neapdraud ne bērnus, ne mājdzīvniekus. Turklāt ar vienu uzlādi Somfy baterijas motori var darboties no sešiem līdz pat divpadsmit mēnešiem. 


Motorizētus aizskarus var vadīt: ar pulti un pie sienas piestiprinātiem bezvadu slēdžiem. Motorizētus aizkarus var pieslēgt pie "gudrās mājas" sistēmas un pārvaldīt attālināti ar balss komandām viedtālrunī, atrodoties pašā mājā, kā arī no jebkuras vietas pasaulē, kur pieejams interneta pieslēgums. Ja aizkaru motoru pieslēdz Somfy saules sensoram, tad pārāk spilgta dabiskā apgaismojuma laikā aizkari paši aizvērsies, tādējādi pasargājot iedzīvi no saules staru iedarbības. Savukārt ar taimera funkciju ir iespējams iestatīt laiku, kad aizkariem būtu jāatveras un jāaizveras, līdz ar to paaugstinot jūsu komforta līmeni. 

Somfy aizkaru motoriem ir gaumīgs, minimālistisks un mūsdienīgs dizains. Turklāt motors ir ļoti kompakts, darbojas klusi (līdz 40dB) un nemanāmi iekļaujas jebkurā interjerā. Ar baterijas motoru var motorizēt 10* m garus un līdz pat 45* kg smagus aizkarus (parametri ir atkarīgi no motora modeļa). 

Izvēloties Somfy motorus, jūs izvēlaties absolūti diskrētu motorizācijas risinājumu, kas sniedz nemanāmu, klusu un plūstošu aizkaru kustību un nodrošina augstu komforta līmeni par pieņemamu cenu. 

somfybaltics.com

 

Dalies ar šo rakstu