SOSservice.lv - seifu atvēršana ar garantiju

SOSservice.lv - seifu atvēršana ar garantiju

Lai arī joprojām populārākā izvēle drošai naudas līdzekļu uzkrāšanai ir banka, ir cilvēki, kuri dod priekšroku nest atbildību par sava kapitāla uzglabāšanu paši. Ja nauda, dārgas rotaslietas vai svarīgi dokumenti tiek glabāti mājās, prātīgi ir apsvērt seifa ierīkošanu. 

Attīstoties tehnoloģijām, mūsdienās nopērkami seifi ar patiesi iespaidīgu aizsardzības līmeni, garantējot ja ne neiespējamu, tad krietni sarežģītu to nesankcionētu atvēršanu. Augstie drošības standarti ir viens no seifu lielākajiem ieguvumiem, taču ir reizes, kad pazaudētu atslēgu vai aizmirsta durvju koda dēļ seifu atvēršana var sagādāt pamatīgas problēmas pašiem to īpašniekiem. Vienīgais risinājums šādās situācijās ir vērsties pēc palīdzības pie profesionāļiem, kas ir specializējušies sarežģītu slēdzeņu un mehānismu atvēršanā. Viens no pieredzes bagātākajiem un uzticamākajiem šādu pakalpojumiem sniedzējiem Latvijā ir uzņēmums SOSservice.lv.

Kā noteikt, cik drošs ir mans seifs? 
Vieglākais veids, kā pārliecināties par seifa aizsardzības līmeni, ir noskaidrot tā drošības pakāpi. Tā ir informācija, ko ir noteicis seifa ražotājs un kas ir norādīta seifa pavaddokumentācijā. Parasti mājas apstākļos pilnīgi pietiek ar 3. drošības pakāpes seifu. Augstāku pakāpju seifi ir paredzēti jau specifiskākiem mērķiem un tiek ierīkoti pārsvarā juvelieru darbnīcās un bankās. Ņemot vērā papildus drošības risinājumus, šādu seifu durvju atvēršana bez atslēgām ir krietni komplicētāka. Tāpat Eiropas Savienībā ir noteikti vienoti seifu drošības standarti, kas ietverti speciāli izveidotos sertificēšanas nosacījumos (sertifikāti ECB-S, IMP). SOS serviss speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar sarežģītu slēgšanas mehānismu atmūķēšanu, iesaka iegādāties tikai sertificētus un ekspertu pārbaudītus seifus. Pretējā gadījumā nepietiekami aizsargātu seifu atvēršana var būt pa spēkam arī vidēja līmeņa kramplauzim ar standarta zināšanām slēdzeņu mehānismu uzbūvē. 

Kur vērsties, ja nepieciešama seifu atvēršana? 
Lielākā daļa seifu ir konstruēti tā, lai to atvēršana bez atslēgām vai atvēršanas koda būtu ja ne neiespējama, tad stipri vien apgrūtināta pat atslēdzniekiem ar pieredzi. Ja tomēr gadījusies situācija, kad dažādu iemeslu dēļ seifa durvju atvēršana nepieciešama pašam tā īpašniekam, ieteicams vērsties pēc palīdzības pie speciālistiem, kas ir pārbaudīti sava aroda meistari. Uzņēmuma SOSservice.lv rīcībā ir visi nepieciešamie instrumenti un aprīkojums, lai veiktu pat īpaši aizsargātu slēgšanas mehānismu atvēršanu. SOS serviss speciālisti vairāk nekā 20 gadu laikā ir veikuši vairāku tūkstošu dažādu drošības līmeņu seifu atmūķēšanu, nodrošinot klientiem ne tikai 100% atvēršanas garantiju, bet arī konfidencialitāti. 

Kā tiek īstenota seifu durvju atvēršana? 
Noteikti nebūs melots, apgalvojot, ka seifu atvēršana ir sava veida māksla, kas prasa ne vien ievērojamas zināšanas, bet arī speciālu aprīkojumu un dzelžainu pacietību. Ir gadījumi, kad īpaši aizsargātu slēdzeņu atmūķēšana var aizņemt pat vairākas dienas, tomēr pārsvarā vidējas klases mājas seifu pieredzējuši SOS serviss darbinieki spēj atvērt dažu stundu laikā. Protams, kādam varētu likties, ka vieglāk ir seifu vienkārši sazāģēt, tomēr labi un izturīgi seifi paši maksā lielu naudu, tāpēc to apzināta sabojāšana nebūtu racionāla. Uzņēmuma SOSservice.lv speciālisti pēc pieprasījuma spēs atvērt visdažādākos seifus, sākot ar vidējas klases brīvstāvošiem un iebūvējamiem mājas seifiem, beidzot ar ugunsdrošiem augsta aizsardzības līmeņa elektroniskajiem seifiem, ieroču seifiem un banku kasu kastēm. Seifu atvēršana tiek veikta ar augstu atbildības sajūtu, ievērojot stingru konfidencialitāti. Godīgu attieksmi uzņēmuma darbinieki sagaida arī no klientiem - ierodoties izsaukuma vietā, pirms darbu uzsākšanas klientiem tiek palūgts uzrādīt dokumentus, kas apliecina seifa īpašumtiesību statusu. Pakalpojumu pieteikšana un detalizētāka informācija atrodama uzņēmuma mājaslapā www.sosservice.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri